ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Як підготуватися до лазерної епіляції? - 22/05/2022
  • Три тижні до візиту. Варто замінити всі методи видалення волосся на звичайнісіньке гоління. Воно не руйнує коріння волосся, робить волосину міцнішою, завдяки чому лазер краще руйнує волосяні фолікули.
  • Два тижні до епіляції. Подбайте, щоб шкіра не піддавалася впливу прямих сонячних променів, відмовтеся від соляріїв та сонячних ван.
  • Три дні до сеансу. Протягом цього часу не використовуйте спиртовмісні засоби на тих ділянках шкіри, де буде проводитись процедура.
  • За кілька годин до сеансу слід ретельно поголити ділянку, на якій планується лазерна епіляція.

ПІДГОТОВКА: ЗОНА БІКІНІ

Безпосередньо підготовка до епіляції у зоні бікіні є стандартною та описана вище, за винятком того що вам не потрібно вживати антибіотики за 2 тижні до процедури. Сам сеанс процедури триватиме до 30 хвилин і не є болючим через особливості будови лазера, який обладнаний пристроєм, який запобігає перегріванню та пошкодженню шкіри. Крім того, на такій чутливій ділянці використовується анестезійний крем, тому під час світлових спалахів ви відчуєте лише невеликий дискомфорт.

Як підготуватися до лазерної епіляції? - 22/05/2022

ПІДГОТОВКА: НОГИ

Основна підготовка до процедури залишається не змінною, але через площу роботи сеанс процедури буде тривати від 1 до 1 години та 30 хвилин. Так само до недоліків можна віднести те, що ноги влітку – це практично постійно “відкрита” зона. Як відомо, лазерна епіляція та засмага – це речі не зовсім сумісні. Також вразі виникнення якоїсь проблеми чи дискомфорту зразу повідомте спеціаліста, який проводить вам цю процедуру.

Як підготуватися до лазерної епіляції? - 22/05/2022

ПІДГОТОВКА: ПАХВОВІ ЗОНИ

За два тижні до цієї процедури не можна освітлювати волосся та приймати антибіотики чи інші добавки про які потрібно повідомити косметолога, також все що перечислене вище також потребує уваги. Волосся в пахвових западинах часто доставляє дискомфорт. Насамперед вони не естетично виглядають, а також накопичують наліт з секрету сальних залоз і піт, у якому можуть розмножуватися бактерії. Запалення і неприємний запах – всього цього можна уникнути, видаляючи волосся в пахвових западинах. Тривалість процедури в середньому складає 30 хвилин та результат може зберігатися протягом 2-3 років, а ваша шкіра в зоні епіляції буде залишатися бездоганною та гладенькою.

Пахви лазерна епіляція

ПІДГОТОВКА: РУКИ

Процедура видалення волосся з рук лазером передбачає підготовку як загальну, так і особисто для кожного після консультації зі спеціалістом, який буде проводити цю процедуру. Тривалість процедури епіляції рук буде залежати від зони яку ви хочете епілювати. Сам принцип процедури залишається не змінним, а саме за допомогою лазера випалюють цибулину волосин та протягом 2-3 тижнів воно випадає і результат буде утримуватися протягом 2-3 років.

Лазерне видалення волосся в області рук

ПІДГОТОВКА: ВЕРХНЯ ГУБА

Перш за все перед процедурою проконсультуйтеся зі спеціалістом, який дасть вам подальші вказівки щодо підготовки. Також може скористатися інформацією вище вказаною до всіх лазерних епіляцій. Середня тривалість процедури до 30 хвилин(в залежності від складності), сам процес залишається незмінним. Ще у день процедури спеціаліст може перевірити реакцію вашої шкіри на лазер, якщо будуть больові відчуття тоді косметолог може вам запропонувати знеболювальне на зону епіляції.

Лазерна епіляцію верхньої губи

ПІДГОТОВКА: МІЖСІДНИЧНА СКЛАДКА

Підготовку ви починаєте з консультації у косметолога, а далі ви можете прочитати вище додаткову інформацію щодо підготовки до депіляції. Тривалість процедури буде в районі години, але може бути довше в залежності зі складністю ділянки. За одну процедуру можна прибрати в межах 30% волосків, які знаходяться на стадії анагена (зріле волосся, яке продовжує рости). Для стійкого і довгострокового результату потрібно буде пройти через курс лазерної епіляції, який в середньому складається з п’яти-семи сеансів (проміжок – місяць або два).

процедура поверхневого пілінгуВиди пілінгів
топ найкращих правил для схудненняТоп-10 правил для похудання