УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА
Ультразвукова чистка обличчя – це процедура для очищення шкіри від усього, що заважає їй нормально функціонувати. Завдяки ультразвуку, який подається на певних (низьких) частотах, вдається з легкістю позбутися омертвілого шару клітин. У свою чергу. це призводить до вироблення колагену й еластину, шкіра стає шовковою, вирівнюється її колір і підвищується зволоженість По суті, ультразвукова чистка обличчя – найпростіший метод догляду за тілом та шкірою, серед доступних у косметології FineLine.
ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ
Як і будь-яка косметична процедура, ультразвукова чистка обличчя має свої плюси і мінуси. До позитивних сторін можна віднести знижену травматичність, відсутність розтяжок на шкірі, а також точковий вплив саме на старі клітини (молоді клітини не страждають в процесі чистки). Важливим фактором є відсутність почервоніння шкіри після проведення процедури, а, значить, відсутній пеабілітаційни період. Зробили ультрзвукову чистку і на роботу:). При правильному підході негативних наслідків, як правило, не виникає.
ЕФЕКТ ВІД ЧИСТКИ
В першу чергу ультразвук дає видимий косметичний ефект. Після процедури пори очищені від забруднень і надлишків шкірного сала, а комедони і сальні пробки виходять на поверхню. Відсутність ороговілих частинок робить шкіру гладкою і м’якою. В результаті поліпшеної мікроциркуляції повертається здоровий колір, підвищується тургор. Завдяки своїм властивостям догляд за тілом методом ультразвуку не тільки очищає, але і сприяє регенерації шкіри.
ПОКАЗАННЯ
Сальність, закупорення пор;
Вугревий висип;
Лущення шкіри;
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Раніше виконана щелепно-лицьова операція;
Параліч лицьового нерва;
Хвороби серця і судин;
Шкірні захворювання;
Проведений напередодні хімічний пілінг;
ПРОЦЕДУРА ВКЛЮЧАЄ
Консультацію косметолога
Одноразовий набір для процедури
Супровід лікаря-косметолога
ВАРТІСТЬ
- Одна процедура
ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ
ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ
Пілінг – затребувана косметологічна процедура по догляду за тілом, без якої не проходить жодне відвідування салонів краси. Суть пілінгу (ексфоліаціі) полягає у видаленні верхнього вже ороговілого шару шкіри, який складається з відмерлих клітин. Шар відмерлої шкіри створює труднощі для обмінних процесів в шкірі, сприяє закупорці пір і залоз, що в подальшому створює сприятливі умови для розвитку бактерій, які осідають на шкірі і сприяють початку запальних процесів сальних залоз і пір. В результаті цього на шкірі появляються вугрі, шкіра стає млявою, втрачає тонус і життєвий колір. Пілінг є підготовчим етапом перед проведенням подальших косметологічних процедур.
ЕФЕКТ ВІД ПРОЦЕДУРИ
Основний ефект від пілінгу – більш здоровий и однорідній вигляд шкіри. Від разової процедури не варто очікувати радикальних змін, відалення зморшок, постакне и рубців. Проте при систематичному проведенні поверхнево пілінгу у досвідченого косметолога ефект стає все більш вирізнішим. І все це без побічних ефектів і реабілітаційного періоду. Поверхневий пілінг не провокує запалень, почервоніння і тривалого лущення. Щоб результат зберігся довше, косметолог дасть рекомендації по домашньому догляду між процедурами. Бажано підтримувати рівномірні інтервали між сеансами і курсами, щоб зберегти позитивний ефект.
ПОКАЗАННЯ
Розширені пори;
Вугровий висип;
Нездоровий колір обличчя;
Нечіткий овал обличчя;
Друге підборіддя.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Новоутворення на шкірі;
Онкопатологія любого походження;
Алергія на компоненти;
ПРОЦЕДУРА ВКЛЮЧАЄ
Консультацію косметолога
Персональний підбір мезококтейлю
Рекомендації по процедурі
Супровід лікаря-косметолога
ВАРТІСТЬ
- Одна процедура
МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
ОСОБЛИВІСТЬ МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
Маска для обличчя є однією з найпоширеніших і доступних процедур, пропонованих центрі інноваційної косметології ФайнЛайн в комплексі косметичних процедур по догляду за шкірою обличчя. Як маніпуляція, маска являє собою нанесення суміші компонентів певного складу на попередньо очищену шкіру обличчя на деякий проміжок часу, з метою досягнення необхідного ефекту. Дана процедура догляду за тілом дає вражаючий ефект.
САМОЛІКУВАННЯ ЗА І ПРОТИ
Або, вірніше, її доцільність … сальні залози шкіри в нормі виділяють речовину, яка змащує її і захищає від пересихання. У разі нормального функціонування шкіри, вона самоочищається. Але частіше виникає інакше – змішуючись з ороговілим шаром епідермісу, шкірний жир закупорює пори. А коли туди додається ще й бруд, то утворюються, так звані, комедони (чорні точки, вугри). Також, пори можуть збільшуватися в розмірах, може виникати запалення. І що, найчастіше, ми робимо в цьому випадку? Вірно. Видавлюємо «це» самостійно. Рідко піклуючись про те, що шкіра не підготовлена, що комедон не дозрів, що руки у нас не завжди чисті. У підсумку, виникають ще більш великі ділянки запалення, шрами, гіперпігментація та інша «принадність».