КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ

Сучасні методи корекції фігури без надмірних тренувань та голодувань!

ОНЛАЙН ЗАПИС
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
ОБЕРІТЬ БАЖАНУ ПОСЛУГУ
КРІОЛІПОЛІЗ
ЛІПОЛІТИКИ
LPG Масаж
МАСАЖ

Методика запатентована у 2012 році. Базується на десятках наукових досліджень, які підтвердили позитивний результат від наднизького охолодження окремих ділянок тіла. Отримані результати, свідчили про те, що КРІОЛІПОЛІЗ не поступається по ефективності більш травматичній процедурі хірургічної ліпосакції. І, в певній мірі, має суттєві переваги, які пов’язані з тим, що втрачена вага не повертається, як це буває після ліпосакції.

Кріоліполіз у Івано-Франківську
ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ - 23/06/2021
Масажист
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ - 23/06/2021
Косметолог
ЩО ТАКЕ КРІОЛІПОЛІЗ?

Під час кріоліполізу жирові клітини руйнується під дією холоду. Процедура проходить з використанням спеціального апарату з охолоджуючими елементами. У аплікаторі створюється вакуум, який  стягує жирову тканину, щільно утримуючи її і обробляючи холодом. Сеанс кріоліполізу триває 40-60 хвилин, після чого шкіру обробляють спеціальною сироваткою для поліпшення ефекту. Кожен сеанс проводиться не частіше, ніж раз в три тижні.

ЕФЕКТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Кріоліполіз надзвичайно ефективний коли мова йде про проблемні ділянки. Проте перший ефект буде помітний через 2-3 тижня, коли зруйновані жирові клітини повністю виведуться з організму. В цей проміжок можна очікувати до -4кг. Результати від процедури можете побачити натиснувши кнопку нижче↓

РЕЗУЛЬТАТИ
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПОКАЗАННЯ
 • Зайві жирові відкладення в областях живота, спини, талії, стегон, гомілок і рук;

 • Целюліт і в’яла шкіра;

 • Корекція фігури;

ПРОТИПОКАЗАННЯ
 • Наявні пошкодження шкіри;

 • Цукровий діабет;

 • Тромбоз;

 • Шкірні захворювання;

ПРОЦЕДУРА ВКЛЮЧАЄ
 • Консультацію косметолога

 • Одноразовий набір для процедури

 • План харчування та рекомендації

 • Супровід лікаря-косметолога

ВАРТІСТЬ

uah320
 • Одна маніпула
ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ
ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ

У людському організмі постійно відбуваються процеси синтезу і розпаду. У нормі вони знаходяться в стані рівноваги, але в деяких випадках один з процесів може переважати над іншим. Якщо людина мало рухається, неправильно харчується, то процеси синтезу ліпідів завжди будуть переважати над їх розпадом. Ці «зайві» жири відкладаються на стінках судин, між м’язовими волокнами, але найбільше їх в підшкірно-жировій клітковині. Саме для боротьби з підшкірними відкладеннями і були винайдені ліполітичні препарати.

ЕФЕКТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Ефект від ліполітичної терапії помітний уже через декілька днів. За курс можна позбавитись від 4 до 10 кілограм зайвої ваги. Все залежить від ваших фізіологічних особливостей та дотримання рекомендацій. Для максимального ефекту прийдеться дещо змінити свій раціон, проте це не типова дієта, тут прийдеться їсти навіть більше. Та дотримуватись графіку сну. Результати від процедури можете побачити натиснувши кнопку нижче↓

РЕЗУЛЬТАТИ
ДЕТАЛЬНІШЕ