КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ

Сучасні методи корекції фігури без надмірних тренувань та голодувань!

ОНЛАЙН ЗАПИС
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
ОБЕРІТЬ БАЖАНУ ПОСЛУГУ
КРІОЛІПОЛІЗ
ЛІПОЛІТИКИ
LPG Масаж
МАСАЖ

КРІОЛІПОЛІЗ

Методика запатентована у 2012 році. Базується на десятках наукових досліджень, які підтвердили позитивний результат від наднизького охолодження окремих ділянок тіла. Отримані результати, свідчили про те, що КРІОЛІПОЛІЗ не поступається по ефективності більш травматичній процедурі хірургічної ліпосакції. І, в певній мірі, має суттєві переваги, які пов’язані з тим, що втрачена вага не повертається, як це буває після ліпосакції.

Кріоліполіз у Івано-Франківську
ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ - 12/04/2021
Масажист
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ - 12/04/2021
Косметолог
ЩО ТАКЕ КРІОЛІПОЛІЗ?

Під час кріоліполізу жирові клітини руйнується під дією холоду. Процедура проходить з використанням спеціального апарату з охолоджуючими елементами. У аплікаторі створюється вакуум, який  стягує жирову тканину, щільно утримуючи її і обробляючи холодом. Сеанс кріоліполізу триває 40-60 хвилин, після чого шкіру обробляють спеціальною сироваткою для поліпшення ефекту. Кожен сеанс проводиться не частіше, ніж раз в три тижні.

ЕФЕКТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Кріоліполіз надзвичайно ефективний коли мова йде про проблемні ділянки. Проте перший ефект буде помітний через 2-3 тижня, коли зруйновані жирові клітини повністю виведуться з організму. В цей проміжок можна очікувати до -4кг. Результати від процедури можете побачити натиснувши кнопку нижче↓

РЕЗУЛЬТАТИ