Лазерне видалення мозолів у Івано-Франківську

ВИДАЛЕННЯ МОЗОЛІВ

Натоптиші? Сухі мозолі? Вірусні бородавки? Видаляємо!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

Активне життя інколи провокує появу серйозних проблем, як би це дивно не звучало. Особливо коли вашу взяття не правильно підібрано, а догляд за ногами та руками не достатній. Поява мозолів або натоптишів не заставить себе довго чекати, а лікування вимагатиме тривалого часу та фінансових витрат. Звісно, при умові, що ви не звернулись у FineLine. Бо косметологія ФайнЛайн – це завжди швидко, вигідно та ефективно!

СТРИЖНЕВИЙ МОЗОЛЬ

ВИДАЛЕННЯ МОЗОЛІВ

ВИДАЛЕННЯ НАТОПТИШІВ

НАТОПТИШІ: Що таке і як з цим боротись?

По суті, це великі сухі мозолі на підошвах. Вони виникають на опорній частині ступень через їх натирання при ходьбі босоніж або в незручному взутті. Здебільшого вони з’являються на п’ятах та подушечках пальців ніг. Натопитиші (або як їх називають ще “сухі мозолі”) переважно з’являються у житті після 40+ років, проте бувають випадки їх появи у молодшому віці.

Мозолі та натоптиші - 12/04/2021

Поява натопитишів може бути спричинена як внутрішніми та і зовнішніми факторами.

ВНУТРІШНІ ЧИННИКИ ПОЯВИ НАТОПТИШІВ

  • Порушення обміну речовин, ожиріння, діабет;

  • Плоскостопість і спричинена цим не правильна хода;

  • Дерматологічні захворювання, включаючи грибок ніг;

ЗОВНІШНІ ЧИННИКИ ПОЯВИ НАТОПТИШІВ

  • Надмірний зріст і відповідно перевантаження стопи масою тіла;

  • Носіння взяття, що не підходить вашим ногам по ортопедичній формі;

  • Недостатній догляд за ногами;

Якщо Ви стикнулися з такою проблемою не гайте часу, адже якщо запустити і не лікувати натоптиші, вони можуть завдати багато дискомфорту. Проведення медичних процедур і маніпуляцій з видалення мозолів на стопах проводиться в кабінеті подолога або косметолога. Методика лікування залежить від виду натоптиша, його розмірів і ступеня огрубіння.

МОЗОЛІ: ПРИЧИНИ ПОЯВИ ТА ЛІКУВАННЯ

Мозолі на ногах відіграють роль захисного бар’єра. В багатьох видах спорту вони скоріш є нормою чим винятком. Проте поява сухого мозоля у житті менеджера середньої ланки несе в собі один лиш дискомфорт. Якщо ж мозоль не усунути вчасно, він з великою ймовірністю переросте в натоптиш з больовими відчуттями. Тому видалення мозолів потрібно проводити своєчасно!

ПРИЧИНИ ПОЯВИ МОЗОЛІВ

СТРИЖНЕВИЙ МОЗОЛЬ (ВІРУСНА БОРОДАВКА)

Без належного лікування мозолів та натоптишів, вони можуть заходити все глибше під шкіру, формуючи стрижні. Це одна з найвищих форм, яка не піддається домашньому лікуванню і може перерости у вірусну бородавку

ОСОБЛИВОСТІ СТРИЖНЕВИХ МОЗОЛІВ