Омолодження у клініці Fine Line

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Обличчя, губ, скул, носо-губних складок!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

КОНТУРНА ПЛАСТИКА FINELINE

Ще декілька років тому, дозволити собі повернути молодість могли тільки примадонни, багачі та їх подружки. Проте за останні роки ситуація у сфері косметології різко змінилась, тепер контурна пластика стала більш доступною загалу. Тому при перших проявах старіння або бажанні покращити форми обличчя можна одразу ж це втілити в життя. Контурна пластика у клініці FineLine проводиться без хірургічного втручання, виключно ін’єкційними препаратами, що має суттєві переваги як по часу реабілітації так і по самому ефекту.

ДО ПЛАСТИКИ
некрасива дівчина

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ КОНТУРНА ПЛАСТИКИ

До складу всіх медикаментів (або філерів) входить такий корисний компонент, як гіалуронова кислота. Вона вводиться шляхом ін’єкцій з використанням тонких голок у верхні шари епідермісу, заповнюючи порожнечі, що утворилися і розгладжуючи зморшки зсередини. Проводити процедуру повинен тільки кваліфікований лікар-косметолог. Що саму і забезпечує центр професійної косметології ФайнЛайн:)

Крім «гіалуронки» до складу можуть входити й інші компоненти, проте за ефективністю свого впливу вона впевнено посідає перше місце. Відсутність побічних дій і хороша реакція пацієнтів на її введення обумовлені тим, що за своєю структурою і складом гіалуронова кислота має велику схожість з аналогічним природним продуктом, який виробляється організмом людини. Більш того, окремі її види, що не містять тваринних білків, вже давно успішно синтезуються в лабораторних умовах. Тому навіть борці за хороше ставлення до братів наших менших, можуть зі спокійним серцем провести корекцію губ.  Також існують окремі види препаратів, після введення яких ефект стає видно через тиждень-другий після проведення контурної пластики. Що є хорошим результатом, у порівняні з класичною хірургією, де результат проявляється протягом декількох місяців і не факт, що вам сподобається.

Для того щоб змінити форму губ або поліпшити зовнішній вигляд підборіддя, найчастіше застосовуються філери. Вони мають різний ступінь щільності «гіалуронки». Кожен з них розраховується на одноразове використання і являє собою вже готовий шприц зі стерильною голкою, якою сам і проводять ін’єкції. Тому у безпечності процедури ви можете бути впевнені!

дівчина після процедур
ПІСЛЯ ПЛАСТИКИ

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Заповніть форму і наш менеджер обов’язково вам передзвонить! Або скористайтесь нашим онлайн кабінетом:)

[contact-form-7 id="3033" title="Запис на комбіновану чистку"]

*При онлайн записі діє знижка 20%

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КАБІНЕТУ

  • Історія ваших відвідувань;

  • Самостійний запис на процедуру;

  • Перенесення та скасування запису;

  • Вибір бажаного косметолога;

  • Зручна система відгуків та пропозицій;