Косметологія FineLine у Івано-Франківську: мобільне лого
068-777-03-41
Онлайн Запис
контурна пластика обличчя

Контурна пластика

Обличчя, губ, скул, носо-губних складок!

ПРАЙС / ОНЛАЙН ЗАПИС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

Контурна пластика2022-01-31T13:08:29+03:00

КОНТУРНА ПЛАСТИКА FINELINE

Ще декілька років тому, дозволити собі повернути молодість могли тільки примадонни, багачі та їх подружки. Проте за останні роки ситуація у сфері косметології різко змінилась, тепер контурна пластика стала більш доступною загалу. Тому при перших проявах старіння або бажанні покращити форми обличчя можна одразу ж це втілити в життя. Контурна пластика у клініці FineLine проводиться без хірургічного втручання, виключно ін’єкційними препаратами, що має суттєві переваги як по часу реабілітації так і по самому ефекту.

ДО ПЛАСТИКИ
некрасива дівчина

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ КОНТУРНА ПЛАСТИКИ

До складу всіх медикаментів (або філерів) входить такий корисний компонент, як гіалуронова кислота. Вона вводиться шляхом ін’єкцій з використанням тонких голок у верхні шари епідермісу, заповнюючи порожнечі, що утворилися і розгладжуючи зморшки зсередини. Проводити процедуру повинен тільки кваліфікований лікар-косметолог. Що саму і забезпечує центр професійної косметології ФайнЛайн:)

Крім «гіалуронки» до складу можуть входити й інші компоненти, проте за ефективністю свого впливу вона впевнено посідає перше місце. Відсутність побічних дій і хороша реакція пацієнтів на її введення обумовлені тим, що за своєю структурою і складом гіалуронова кислота має велику схожість з аналогічним природним продуктом, який виробляється організмом людини. Більш того, окремі її види, що не містять тваринних білків, вже давно успішно синтезуються в лабораторних умовах. Тому навіть борці за хороше ставлення до братів наших менших, можуть зі спокійним серцем провести корекцію губ.  Також існують окремі види препаратів, після введення яких ефект стає видно через тиждень-другий після проведення контурної пластики. Що є хорошим результатом, у порівняні з класичною хірургією, де результат проявляється протягом декількох місяців і не факт, що вам сподобається.

Для того щоб змінити форму губ або поліпшити зовнішній вигляд підборіддя, найчастіше застосовуються філери. Вони мають різний ступінь щільності «гіалуронки». Кожен з них розраховується на одноразове використання і являє собою вже готовий шприц зі стерильною голкою, якою сам і проводять ін’єкції. Тому у безпечності процедури ви можете бути впевнені!

дівчина після процедур
ПІСЛЯ ПЛАСТИКИ

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПРО ПРОЦЕДУРУ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ

Чи можна вживати алкоголь та тютюнові вироби після процедури?2021-04-21T12:26:07+03:00

Алкогольні напої перед процедурою вживати за два дні не можна. А після процедури не швидше 14 днів.

Які зони можна покращити завдяки контурної пластики?2021-04-21T11:51:27+03:00
Одним з найбільш популярних методів в косметології є контурна пластика різних зон обличчя. Корекції піддаються носо-губні та губо-підборідні складки, зморшки «маріонетки», зміна форми або збільшення губ, скронева область, міжбрів’я і багато інших зон, які можна обговорити з косметологом.
З якого віку можна робити контурну пластику?2021-04-21T11:49:06+03:00

Контурну пластику дозволяється робити з 18 років, оскільки це вік майже повної зрілості організму.

Скільки коштує контурна пластика?2021-04-21T11:42:36+03:00

Ціна контурної пластики цілком і повністю залежить від препарата який ви обрали разом з косметологом та зони контурної пластики.

Скільки тримається контурна пластика обличчя?2021-04-21T11:40:14+03:00
Результат контурної корекції обличчя можна побачити відразу по завершенню процедури. Остаточний результат буде помітний через тиждень, а отриманий ефект зберігається протягом тривалого проміжку часу (від 8 до 12 місяців). Дуже важливо бачити завершальний результат після такої процедури, як контурна пластика обличчя.