ВСЕ ПРО КСЕОМІН

КСЕОМІН — очищений протеїн, який покликаний прибирати м’язовий спазм. Активно використовується в медицині в боротьбі з хворобами, які викликають м’язові спазми. Суть роботи ксеоміна полягає в тому, що він блокує м’язову сприйнятливість до нервових імпульсів, а при певній концентрації,  повністю паралізує м’яз. Це дозволяє позбавитись від зморшок спричинених надмірною роботою лицьових м’язів. З часом, зморшки зменшуються, надалі повністю зникаючи.

Корекція зморшок(Ксеомін) - 21/05/2022

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ КСЕОМІН

При внутрішньом’язовому введенні очищеного ослабленого ксеоміну оброблена м’язова тканина частково або повністю розслабляється. Відбувається розгладжування зморшок шляхом зниження інтенсивності скорочень м’язів на певній ділянці. З якого ж віку слід починати ін’єкції ксеоміну, щоб зберегти молодість як можна довше? Звичайно ж все індивідуально! У дівчат із дуже активною мімікою це може бути у 23-25 років, а якщо міміка більш стримана — то в 30-35-40. Проте, не слід відкладати цю процедуру, адже зморшки набагато легше попередити, ніж усувати.

ТОП ЗІРОК!

що, бережуть молодість з допомогою ксеоміну!

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ КСЕОМІН

КСЕОМІН- ЦЕ…

Інєкція ксеоміну і Івано-Франківську
 • Якісне усунення мімічних зморшків;

 • Відновлення шкіри в області складок;

 • Покращуючий ефект протягом двох тижнів;

 • Відсутність реабілітаційного періоду.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Протипоказання до ксеоміну Файнлайн
 • Запалення в місцях ін’єкцій;

 • Гостра фаза інфекційних і хронічних захворювань;

 • Приймання антикоагулянтів, антиагрегантів і бензодіазепінів;

 • Хірургічна операція, перенесена менш, ніж за 3 міс. до процедури;

 • Лактація;

ЦІНИ НА КСЕОМІН

Останніми роками препарати на базі ксеоміну стали більш доступні загалу. Саме це призвело до зниження вартості даної послуги у косметологічних центрах. Варто зважити також на тривалий інтервал між процедурами у порівнянні з іншими методиками корекції зморшок. Що теж зменшує навантаження на гаманець охочих повернути свою молодість. Саме тому можна впевнено сказати, що ціни на Ксеомін давно стали “народними”:)

МІЖБРІВ'Я

2250

ГУСЯЧІ ЛАПКИ

2000

ЧОЛО

1800

КОЛИ КСЕОМІН ПОТРІБЕН

Інєкція ксеоміну
 • Зморшки в області чола і між бровами;

 • Дрібні складки навколо очей;

 • Вікові зморшки по кутиках рота;

 • Опущення країв губ;

 • Поздовжні зморшки на шиї (тяжі);

 • Нечітке підборіддя;

 • Асиметрія лиця, особливо в його верхній частині.

РЕЗУЛЬТАТ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Ксеомін проявляє себе у комплексній дії. В результаті блокування окремих груп м’язів, розгладжуються зморшки, покращується стан шкіри, особливо в тих місцях, де довший час були складки. Також помітний загальний ефект омолодження та оздоровлення обличчя.   А ось і самі результати.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПРО КСЕОМІН

Дози, які застосовуються в косметології цілком безпечні й не викликають ніяких захворювань. Тому боятися ксеоміну не потрібно. Наші шкідливі звички, такі як стрес, екологія, вихлопні гази та ін. шкодять набагато більше.

Певного віку для застосування ксеоміну немає. Тут все залежить від вашої шкіри й наявності мімічних зморшків. Тому ксеомін можна колоти в будь-якому віці. Але потрібно не забувати, що з віком сила м’язів знижується, тому і дозування ксемоміну теж повинна знижуватися.

Ксеомін не викликає звикання. Але підбирати дозу та інтервал повинен професійний лікар.

Процедура не вимагає спеціальної підготовки й багато часу не займає. Не дарма її назвали ще «процедурою обідньої перерви”. Після даної процедури можна вести звичайний спосіб життя, але в перші години потрібно постаратися не нахилятися і не терти місця уколів.

Багато хто вважає, що людина може виглядати після ін’єкцій, як гіпсова лялька. Але це не так, при правильному підході. Та таке цілком може статися, якщо ще немає мімічних зморшків, або застосовують дуже велику дозу.

Повторну процедуру потрібно проводити тільки тоді, коли препарат повністю виведеться. А ось між процедурами призначають мікроструми на обличчя або курс масажів для того, щоб м’язи не атрофувалися і залишалися активними. Такі процедури покращують мікроциркуляцію і лімфо відтікання в м’язах, а це означає, що м’язи збережуть активність і наступні ін’єкції ксеоміну будуть як і раніше ефективними.