ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Ефективне лікування шкірних проблем

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

знижка 20% при онлайн записі

На сьогоднішній день можна скористатись безліччю послуг по “чистках” від аури до вашого гаманця:). Проте здорова шкірі завжди була поза конкуренцією. Тому чистка обличчя вже сотні років зберігає перше місце серед ТОП послуг косметологічних клінік.

0%
Кількість жінок, що хоч раз користувались чисткою обличчя
0%
Ефект усунення чорних цяток на обличчі

Космологія FineLine пропонує тільки дієві методики чистки обличчя, що зарекомендували себе з часом. Втім, наші спеціалісти внесли свої правки, що вивели ефект від чисток лиця на новий рівень. При цьому, зберігши доступну ціну!

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

ОНЛАЙН ЗАПИС

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Що таке чистка обличчя?

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ - 12/04/2021

На сьогодні, вкрай рідко зустрічаються люди, яким не потрібно робити чистку шкіри обличчя.  Однак, як показує практика, раз на рік. навіть жінкам у старшому віці рекомендовано проходити дану процедуру. Річ у тому, що з часом шкіра в будь-якому випадку забруднюється і ретельна чистка обличчя в домашніх умовах стає майже не можливою. Тому краще скористатись послугами професійного косметолога, зробивши собі подарунок у вигляді здорової шкіри.

ВИДИ ЧИСТОК ОБЛИЧЧЯ

МЕХАНІЧНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Механічна чистка обличчя є класичною косметологічною процедурою очищення шкіри обличчя від поверхневих і глибоких забруднень. Така чистка проводиться руками (подушечками пальців) з використанням простих механічних інструментів. У даного способу є свої аргументи «за і проти». Що дає дана процедура? Результатом ручної (мануальної) чистки  є чиста, зволожена, пружна шкіра з закритими порами і рівним кольором обличчя.