Про нас2023-04-24T20:16:07+03:00
Косметологія у Івано-Франківську: Fineline Франківськ

НАШІ ЦІННОСТІ

FineLine також відомий своїми демократичними цінами. Ми прагнемо, щоб здоров’я та краса були доступні всім! Звісно, ми пріділяємо багато часу задля того, щоб подавати всю інформацію у цікавому форматі. Усмішка – найкраще лікарство від пробем.

Ми завжди наголошуємо нашим спеціалістам, що довіра клієнта – головне. Без вашої довіри наш центр немає ніякого змісту.

Ми не прагнемо забрати у вас останній долар. Наша ціль – швидкий та довготривалий результат, який покращить ваше життя.

СПЕЦІАЛІСТИ КОСМЕТОЛОГІЇ FINELINE

Ми працюємо з найкращими спеціалістами. За контроль по якості послуг відповідає наш головний лікар косметології FineLine – Осадець Віталій Степанович. Ми практикуємо використання тільки ефектних процедур та найкращих засобів від світових брендів. Тому ви можете бути впевнені у якості та результаті від отриманих послуг.

ПОСЛУГИ НАШОГО ЦЕНТРУ

Центр інноваційної медичної косметології – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів у Франківську різної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних конгресах та конференціях, для удосконалення своїх навичок. На базі нашого косметологічного центру працює сертифіковане новітнє обладнання для проведення високоефективних не операційних методів лікування, корекції фігури, відновлення шкіри та поліпшення самопочуття, які гарантують дивовижний та довготривалий ефект.

В спеціалізованих кабінетах Ви отримаєте послуги в наступних сферах:

ЛІЦЕНЗІЯ НА ДІЯЛЬНІСТЬ

Ліцензія косметології FineLine

Медична ліцензія №: 0510/18M від 05.10.2017р.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Зі скільки років можна проводити процедури?2023-04-24T20:15:21+03:00

Ми проводимо процедури від 14+ років. Від 14 до 18 років тільки у супроводі батьків чи опікунів. На деякі послуги такі як контурна пластика чи хірургічне втручння потрібна письмова згода від батьків.

Як мені отримати більшу знижку?2023-04-24T20:15:06+03:00

Якщо клієнт запишеться по вашій рекомендації ми повернемо 10% від суми запису на ваш баланс. Якщо ви є постійним клієнтом, тоді у вас є шанс отримати безкоштовну процедуру. Якщо вас цікавлять детальніші умови подзвоність до нас. Ми про все розкажемо:)

Що означає “гарантія на послуги”?2023-04-24T20:15:06+03:00

Гарантія на послуги – убезпечення вас від марних грошових трат. Якщо ви не отримали бажаного ефекту ми повернемо вам всі витрачені на послугу кошти. Гарантія діє на всі види послуг, протягом 120 днів з моменту надання послуги.

Як до вас записатись?2023-04-24T20:15:06+03:00

Ви можете записатись самостійно через віджет запису. Для цього натисніть на відповідну кнопку вгорі сайту “Онлайн запис”. Також можете залишити заявку, або зателефонувати нам. Знижки при онлайн записі діють незалежно від обраного типу запису.

Графік робот косметології2023-04-24T20:15:06+03:00

Косметологія FineLine працює щодня з 10.00 по 19.00. За виключенням державних вихідних днів. Так то ми завжди раді вас бачити:)

Косметологія FineLIne у Івано-Франківську. Часті запитання клієнтів
Icon

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Нам довіряють. А це головне!

Дуже задоволена результатом комбінованої чистки обличчя. Процедура не з приємних, але завдяки професіоналізму та привітності Тетяни Сергіївни, час пройшов швидко і головне результативно для обличчя. Однозначно рекомендую!

Тихан Мар'яна Володимирівна

Сподобалось. Косметолог Соломія тактовна, приємна в спілкуванні, доступно і обширно дала відповіді на питання, що мене цікавили. Знавець своєї справи.

Бойчук Оксана Василівна

Щира подяка Ковтонюку Роману Юрійович за високий професіоналізм,уважність до пацієнтів та бажання допомагати людям.

Паньків Максим Віталійович