Кріоліполіз ІФ

КРІОЛІПОЛІЗ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Сучасний метод корекції фігури, розроблений у 2012 році!

BEAUTY PASS: 1300 грн за 2 години послуг

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Рейтинг: 4.67

Ваша оцінка:

ВТРАТА ЗАЙВИХ САНТИМЕТРІВ

Науковці довгий період часу шукали альтернативу інвазивній (хірургічній ліпосакції). На перших етапах як альтернативу використовували ультразвук, проте його низька ефективність на пару з необхідністю точкового та індивідуального підходу, створювали цілу купу незручностей. Клієнти жалілись на низьку ефективність, а клініки відмовлялись впроваджувати настільки сумнівний метод у список своїх послуг. Нова методика корекції фігури — Кріоліполіз, появилась в результаті стороннього дослідження, в якому визначали вплив різних температур на організм людини. До основних переваг кріоліполізу відносять:

Кріоліполіз у Івано-Франківську

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ

Дослідники встановили, що температуа нижче нуля, допомагає перетворити білий жир у бурий. Тобто активізувати спалення жиру в проблемних місцях, задля захисту організму від переохолодження. До цього моменту науковий світ не знав про здатність організму переводити білий жир у бурий, задля терморегуляції. Проте з цим відкриттям, фраза “схуднути за тиждень”, набула більш реального значення.

Всі ваші булочки і шаурми перетворюються у білий жир. Саме він має властивість накопичуватись в тілі дорослої людини, залишаючи по собі живіт і боки.

Основною функцією бурої жирової тканини є термогенез, тобто вироблення тепла. В дорослої людини бурий жир практично відсутній.
Детальніше: Вікіпедія

КРІОЛІПОЛІЗ: ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

Для локального охолодження проблемних зон, використовується спеціальний апарат — Кріоліполіз. Залежно від ділянки, спеціаліст підбирає параметри індивідуально для кожного клієнта.

0 хв
РОЗІГРІВ
0
ТЕМПЕРАТУРА
0 ХВ
ОХОЛОДЖЕННЯ