Косметологія FineLine у Івано-Франківську: мобільне лого
068-777-03-41
Онлайн Запис
Кріоліполіз ІФ

КРІОЛІПОЛІЗ

Сучасний метод корекції фігури розроблений у 2012 році

ПРАЙС / ОНЛАЙН ЗАПИС

Рейтинг: 4.61

Ваша оцінка:

КРІОЛІПОЛІЗ2022-03-15T14:27:47+03:00

ЩО ТАКЕ КРІОЛІОЛІЗ У FINELINE?

2 години процедур. 4 маніпули, які покривають все тіло. Проводиться в один день.

2 сеанси процедур з трьох маніпул кріоліполізу. Інтервал між процедурами 21 день.

5 сеансів масажів + 2 сеанси + LPG масаж на завершальному етапі. Курс розраховано на 21 день.

Кріоліполіз – це процедура корекції фігури холодом, що появилась в результаті стороннього дослідження, в якому визначали вплив низьких температур на організм людини. В ході цих досліджень було виявлено раніше невідому властивість людського організму до терморегуляції з використанням записів жиру. До основних переваг кріоліполізу відносять:

Кріоліполіз у Івано-Франківську

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ

Дослідники встановили, що температура нижче нуля, допомагає перетворити білий жир у бурий. Тобто активізувати спалення жиру в проблемних місцях, задля захисту організму від переохолодження. До цього моменту науковий світ не знав про здатність організму переводити білий жир у бурий, задля терморегуляції. Проте з цим відкриттям, фраза “схуднути за тиждень”, набула більш реального значення.

Всі ваші булочки і шаурми перетворюються у білий жир. Саме він має властивість накопичуватись в тілі дорослої людини, залишаючи по собі живіт і боки.

Основною функцією бурої жирової тканини є термогенез, тобто вироблення тепла. В дорослої людини бурий жир практично відсутній.
Детальніше: Вікіпедія

акційна пропозиція на кріоліполіз
КРІОЛІПОЛІЗ - 21/05/2022
КРІОЛІПОЛІЗ - 21/05/2022
КРІОЛІПОЛІЗ - 21/05/2022

КРІОЛІПОЛІЗ: ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

Для локального охолодження проблемних зон, використовується спеціальний апарат — Кріоліполіз. Залежно від ділянки, спеціаліст підбирає параметри індивідуально для кожного клієнта.

0 хв
РОЗІГРІВ
0
ТЕМПЕРАТУРА
0 ХВ
ОХОЛОДЖЕННЯ
0 ДН
ІНТЕРВАЛ

Перші 20 хв. проводиться розігрів ділянки, що дозволяє зробити шкіру більш еластичною та позбавити клієнта від можливо дискомфорту від час проведення процедури. Наступним кроком є саме охолодження. Маніпула “втягує” жировий прошарок проблемної зони та охолоджує його до температури від -5 до -10 градусів Цельсію (залежно від об’єму ділянки).

Даний етап триває 45 хвилин. Проте результат від процедури буде помітний тільки через 14 днів, коли пошкоджені жирові клітини будуть повністю виведені з організму. На нашу думку, це ідеальний проміжок часу, для оновлення вашого гардеробу:)

Особливості процедури

кріоліполіз івано-франківськ у fineline
 • Не боляче;

 • Не травматично;

 • Гарантований результат;

 • Короткотривалі сеанси;

 • Відсутній період реабілітації;

 • Ефект після першої процедури;

 • Боротьба з локальним жиром;

ПОКАЗАННЯ

 • Надлишкова вага;

 • Ожиріння 1-3 ступеня;

 • “Психологічне” ожиріння;

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • Підвищена чутливість до холоду;

 • Вагітність або лактація;

 • Наявні відкриті рани та рубці

СПЕЦІАЛІСТИ З КРІОЛІПОЛІЗУ

Допоможуть отримати ідеальну фігуру!

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ

Протягом перших 5 днів, після сеансу кріоліполізу, ви зможете побачити зменшення сантиметрів у талії. Проте це тільки початковий ефект. В наступні 10 днів, кількість жирових відкладень суттєво зменшиться, шкіра стане більш еластичною, а плаття з випускного буде знову як на вас шите. А ось і самі результати↓

НОВІТНІЙ АПАРАТ

Кріоліполіз сучасний апарат у Франківську

Переваги нашого апарату

 • Короткий час процедур = 60 хв;

 • Охолодження від -5 до -11 градусів;

 • Система захисту від переохолодження;

 • Можливість опрацювати 2 ділянки одночасно

як працює кріоліполіз
 • Нагрівання для кращого кровообігу

 • Поступове охолодження до -11 градусів

 • Руйнування жирової клітини;

 • Кінцевий результат

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПОХУДАННЯ

Дивно, але це так. Качаючи прес чи використовуючи інші форми тренування, ви справді формуєте кубики пресу. Проте в плані схуднення цим важко чогось добитись. Для корекції фігури краще підходять силові тренування, зміна харчування, або кріоліполіз. Тут вже вам обирати.

Те, що в нас називають дієтою, повільно вбиває ваш метаболізм. В наш час це дуже велика проблема. Для того щоб мати гарні форми, а не постійно скидати і набирати вагу, потрібно скласти такий раціон харчування, що дозволить смачно їсти і не набирати. Тут все просто – дивіться на складник товару. Різниця між кількістю білків та вуглеводів не повинна складати більш ніж 30%. Також на телефон можна встановити програму, яка рахуватиме не калорії, а поживну цінність вашої їжі. В нормі це: 1 грам білку на 1 кг ваги та 40-60 грам вуглеводів в день.

Насправді, будь яка таблетка допомагає покращити ефект від тренувань, кріоліполізу чи зміни харчування. Самі по собі вони не дієві, а їхня ефективність, в більшості випадків, була спростована наукою ще в на початку 2000-х років. Найкращий засіб для схуднення – аптечний кофеїн, але багатьом він не підходить, через побічну дію. Проте за 20 грн, ви отримаєте те ж саме, що і за 400грн. чи 2000 грн. Основний склад 99%-ів жироспалювачів – кофеїн. В поєднанні з Кріоліполізом процес схуднення перевершує всі очікування.

Різниця в технологіях складає ціле десятиріччя. Кріоліполіз використовує функції вашого організму, переводячи жир з одного стану в інший, руйнуючи жирові клітини методом охолодження. Для цього достатньо 1-3 процедур на ділянку. Кавітація ж, має точковий характер і руйнує жирові клітини методом ультразвуку. Тим паче, для помітного ефекту призначають від 5 до 10 процедур. Вам обирати, але при схожій ціні, але більшій ефективності вибір в сторону кріоліполізу очевидний.

ЦІНИ НА КРІОЛІПОЛІЗ

В порівняні з класичною (хірургічною) ліпосакцією, вам не прийдеться брати кредит у банку, чи шукати покупця на свою печінку. Ціни на кріоліполіз більш ніж лояльні. Тим паче, при онлайн записі ви отримаєте 20% знижки, що дозволить зменшити вартість послуги до рівня одного походу в ресторан:)

ЖИВІТ

440
 • *Ціни вказано зі знижкою

БОКИ/СІДНИЦІ/СТЕГНА

800
 • *Ціни вказано зі знижкою

3 НАСАДКИ

1140
 • *Ціни вказано зі знижкою

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

КРІОЛІПОЛІЗ - 21/05/2022

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Була справді вражена результатом процедури. Зайві сантиметри з боків не могла зігнати ні тренуваннями ні жорсткими дієтами. Після процедури втратила 2 см в талії. Могла б і більше, але було важко одразу дотримуватись дієти, рекомендованої Веронікою.

Вікторія Степанівна

Мені вже всі говорили, що прибрати пивний живіт не реально. Чесно кажучи за рік тренувань у спортзалі він навіть став трішки більшим. Побачив рекламу цієї косметології і скористався послугою кріоліполіз + ліполітик. За 3 місяці повністю змінив свій гардероб з XXL до L. Дякую

Тарас Петрович

Круто, що тут сказати. Не вірив в кріоліполіз, але після першого ж сеансу отримав відчутний результат!

Орест Ігорович
Зверталась до компанії через надлишок ваги після родів. Тренування або якісь масажні процедури займали багато часу і від них прийшлось відмовитись. Процедуру провели за 20 хв. Через тиждень замірів побачила, що втратила 7 см у талії!!!
Ірина Мирославівна

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ПРО КРІОЛІПОЛІЗ

Який інтервал між процедурами кріоліполізу?2021-02-02T18:43:34+03:00

Інтервал між процедурами кріоліполізу складає 21 день, згідно рекомендацій виробника апарату.

Яка ціна кріоліполізу?2021-02-02T18:46:04+03:00

Вартість процедури залежить від ділянки тіла. Вона складає від 640 до 800 грн зі знижкою при записі через наш веб-сайт. Із цінами ви можете ознайомитись на сайті.

Які результати від кріоліполізу?2020-08-25T11:00:24+03:00

Згідно з науковими дослідженнями, реальна втрата складає від 1 до 3 см за 21 день з моменту проведення процедури. Результат залежить від дотримання рекомендацій та наявності певних захворювань, які можуть впливати на обмін речовин в організмі.

Які протипокази до кріоліполізу?2021-02-02T18:53:06+03:00

Як і будь-яка косметологічна процедура, кріоліполіз має ряд протипоказів:
наявність онкологічних захворювань;
міома;
наявність ран у зоні проведення процедури;
операції, перенесені протягом пів-року до процедури;
ГРВІ чи інфекційні захворювання;
вагітність та період лактації.

Скільки потрібно процедур?2020-11-25T17:42:01+03:00

Рекомендована кількість процедур складає 2-4 процедури. Все залежить від віку, проценту жирової маси та наявності гормональних чи пов’язаних з обміном речовин захворювань.

Кріоліполіз – це боляче?2021-02-02T18:55:51+03:00

Кріоліполіз – це нехірургічна процедура, яка проводиться без наркозу чи місцевого знеболення. Клієнти оцінюють ступінь болючості на 3 бали з 10. Тобто, дана процедура може викликати дискомфорт у перші хвилини проведення, але не больові відчуття.

РЕКОМЕНДОВАНІ ПРОЦЕДУРИ

Кріоліполіз ефективно бореться з зайвими сантиметрами, але його результат можна ще більше покращити, якщо правильно скомбінувати з іншими процедурами