ОЗДОРОВЧИЙ МАСАЖ

цілющі руки масажиста

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 5%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Масаж – це одна з ефективних оздоровчих процедур, яка охоплює в собі цілий комплекс дотиків майстра, які неймовірно діють на організм в цілому та окремі зони тіла. Дуже часто професійний оздоровчий масаж виконують під час реабілітації людей після серйозних травм і хірургічного втручання. Спрадавна масаж тіла відомий, як метод для зміцнення здоров’я. Він поліпшує стан шкіри, підтримує м’язи, активізує молодість. Руки досвідчених фахівців допоможуть розслабити м’язи, поліпшити кровообіг, допомогти позбутися втоми.

В цілому лікувальний масаж можна розділити на декілька категорій:

 • Оздоровчий масаж ”Загальний”
 • Масаж обличчя
 • Масаж Спини
 • Антицелюлітна програма
 • Масаж рук
 • Масаж ніг
 • Дитячий масаж
 • Масаж для Вагітних

ПЕРЕВАГИ  ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

Оздоровчий масаж всього тіла є поширеним та особливо корисним для людей будь-якого віку. Масаж усуває напругу в шиї, спині, попереку, сприяє розслабленню м’язів, поліпшує функції спини.

Оздоровчий масаж — це, безумовно, кращий вибір. Не так часто у нас є час піклуватися про власне здоров’я, але наші спеціалісти подбають про Вас.

ОЗДОРОВЧИЙ МАСАЖ ПРОТИ КЛАСИЧНОГО

Оздоровчий масаж відрізняється від класичного інтенсивністю і тривалістю. На основі класичного виник оздоровчий. Загальний оздоровчий масаж є методом лікування та профілактики різних захворювань, він здатний полегшити стан при порушеннях опорно-рухового апарату. Класичний (оздоровчий) масаж сприяє профілактиці та лікуванню різних недуг, як фізичних, так і психічних, зміцненню опорно-рухової системи, нормалізації роботи внутрішніх органів.

СТАНДАРТ УМОВ ПРОВЕДЕННЯ МАСАЖУ

 • Масажні рухи проводять по ходу судин від периферії до центру, при хворобах хребтам, масаж слід починати зі спини, потім згідно з кровотоком та лімфотоком починають з лівої нижньої кінцівки по гіпотонічному типу.

 • В кімнаті повинно бути тепло, тихо та спокійно, для зниження кількості зовнішніх подразників.

 • Масаж поводиться в положенні лежачі на кушетці.

 • При проведенні масажу рухи рук повинні бути м’якими, ніжними, без поштовхів (особливо в області печінки, нирок, наднирників та хребта).

FineLine гарантує дотримання всіх стандартів проведення процедури.
У разі порушень звертайтесь до адміністратора.

ЦІНА ОЗДОРОВЧОГО МАСАЖУ

ОЗДОРОВЧИЙ МАСАЖ

320

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

400

БАЗАЛЬТОВИМ КАМІННЯМ

230

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Була справді вражена результатом процедури. Зайві сантиметри з боків не могла зігнати ні тренуваннями ні жорсткими дієтами. Після процедури втратила 2 см в талії. Могла б і більше, але було важко одразу дотримуватись дієти, рекомендованої Веронікою.

Вікторія Степанівна

Мав проблеми з болями в спині. Робота переважно сидяча. Після 3 масажів відчув помітне полегшення. Рекомендую.

Ігор Коломієць

Проходила курс оздоровчого масажу для зменшення набряку в руках після тренувань. Кабінет охайний, масажист доволі привітний. Ціни дещо вищі ніж у масажних центрах, зате вам одразу нададуть безкоштовну консультацію та рекомендації як в подальшому за собою дбати. 5+

Павла Мородіна

Чистий кабінет, приємні масажисти. Була у двох різних. Дуже задоволена. Рекоменду.

Марина Стопніна

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right