Короткий зміст статті:

Лазерна епіляція — це видалення волосяних фолікулів без пошкодження шкіри. Завдяки дії Лазера на волосяний фолікул оброблена волосина руйнується, випадає і більше не виростає. Для повного видалення максимальної кількості волосся треба пройти курс процедур. Інтервал між процедурами спочатку 4 тижні, наступна процедура через 5 тижнів та всі інші через 6 тижнів.

що таке лазерна епіляція

В середньому курс складається з 3-6 процедур, залежно від зони, початкової кількості волосся та індивідуальних особливостей організму. Дана технологія існує та широко застосовується у світі понад 20 років. Але навколо лазерної епіляції існує дуже багато міфів, які спотворюють уявлення про лазерну епіляцію та всі її можливості.

ЧОМУ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Що таке лазерна епіляція? Запитання та відповіді - 17/06/2024

Позбутися від волосся назавжди – заманлива перспектива: не потрібно кожен день подразнювати шкіру голінням та чекати, коли волосся достатньо відросте для планової епіляції. Втім, існує думка, що апаратна епіляція, що допомагає позбутись від волосся на довго – це боляче, дорого і часом небезпечно для здоров’я. Чи так це, ми дізнались у провідних спеціалістів косметологічної клініки FineLine.

Для початку давайте розберемося, що таке лазерна епіляція і чим вона відрізняється від фотоепіляції. Лазерна епіляція у Івано-Франківську – це сучасна технологія руйнування волосяних фолікулів за допомогою світлового випромінювання. Лазер – більш потужна методика, а тому кількість сеансів необхідних для отримання бажаного ефекту буде помітно меншою. Що вже є плюсом до вашого бюджету:). Також, перевагою лазерної технології є те, що її можна застосовувати на шкірі будь якого відтінку: від самого світлого до темного кольору. Важливою перевагою є те, що лазерна епіляція ефективна при будь якому типу волосся.

ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ТА ЇЇ ПЕРЕВАГИ

  • Тривалий ефект. Пройшовши повний курс лазерної епіляції волосся, про таку проблему можна забути на роки
  • Під час випромінювання лазером  пошкоджується лише волосся. Шкіра не пошкоджується
  • Відсутність больових відчуттів. Завдяки використанню сучасних засобів для знеболювання проведення лазерної епіляції волосся майже безболісне
  • Відсутність врослого волосся, що стає справжньою проблемою при використанні воскової епіляції чи інших методів

ЩО ТАКЕ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ТА ЇЇ ПЕРЕВАГИ

ПРАВДА  ПРО ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ

Онкогенну дію мають ультрафіолетові хвилі (320-400 нм), яких немає в лазерному промені. Таким чином, спровокувати виникнення новоутворень на шкірі швидше можна під час відвідування солярію, ніж при лазерних процедурах.

Оскільки лазерна епіляція не супроводжується порушенням цілісності шкіри, то немає і рубцювання. Вростання волосся, яке дуже часто супроводжує воскову депіляцію, не зустрічається при лазерної епіляції. Більш того, лазерна епіляція рекомендується як метод усунення таких проявів.

Порахуйте, скільки зазвичай жінка витрачає в рік грошей на воскову чи цукрову депіляцію, а на покупку засобів для гоління (бритви, креми, пінки й т.д.). А за 5 років? І порахуйте вартість курсу лазерної епіляції (6-8 сеансів). Ось і все.

Глибина проникнення лазерного променя при епіляції складає 1-4 мм, він досягає тільки до волосяних фолікулів і ніколи не проникає глибше шкіри. При впливі лазера руйнується тільки волосяна цибулина. Єдине, що може виникнути після процедури — почервоніння, яке до декількох годин безслідно зникає.

Навпаки, волоски стають більш м’якими, їх кількість значно зменшується. Іноді, після трьох процедур дійсно спостерігається посилення росту волосся. Це свідчить як раз про ефективність епіляції. Після такого масового виростання видаляється набагато більше волосся, та ефект наступає ще швидше.
Тому розібравшись з усіма міфами можна сміливо сказати, що лазерна епіляція — це відмінний вихід в боротьбі із зайвим волоссям.

Може. Під час процедури, висока температура руйнує фолікул, без якого ріст волосся неможливий. Але іноді тонкі волоски з’являються знову — їх можна «добивати» вже точково.

Процедура категорично забороняється для проведення при засмаглій шкірі. Вам доведеться відмовитися від відвідування солярію і почекати в тому випадку, якщо загар ще свіжий, наприклад, ви нещодавно повернулися з відпустки.

Ніхто не дає гарантії, як поводе себе шкіра після інтенсивного опромінення ультрафіолетом — у когось вона стає більш чутливою, в декого виникає ризик пігментування окремих областей. Дані негативні наслідки дуже важко піддаються коректування, тому краще зачекати 3 тижні й пройти процедуру згідно з всіма норм безпеки.

Від 3 до 6. Залежно від ділянки та типу волосся.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: