ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ ПЕРЕВАГИ

Погодьтесь, важко почувати себе комфортно у купальнику, коли окремі частини твого тіла не достатньо доглянуті:). Саме тому центр FineLine пропонує сучасну новітню послугу — Лазерна епіляція бікіні (епіляція інтимних зон). Процедура видалення волосся в зоні бікіні є однією з найбільш популярних процедур епіляції у нашій косметології, все через суттєві переваги у порівнянні з іншими видами епіляції.

Подразнення після використання бритви. Ви точно такого очікуєте?

Подразнення після бриття. Після лазерної епіляції таке в принципі не можливо.

Попри свою делікатність, ця частина тіла є найпростіша для проведення лазерної епіляції та в більшості випадків триває до 30 хв.  При цьому, вам не прийдеться терпіти наслідки від подразнення чи почервоніння в ділянці епіляції, як це буває після гоління. Лазерна епіляція бікіні є ідеальним варіантом для власниць чутливої шкіри. Забудьте про гоління, віск, удари струмом (буває і таке) – все комфортно та ефективно. Точно, яка ж вартість інтимної епіляції?

ЕПІЛЯЦІЯ БІКІНІ: ЦІНА

Вартість епіляції залежить від розміру ділянки. Ми розрізняємо дві ділянки: глибоке бікіні та по лінії білизни (трусиків). Відповідно площа для усунення зайвого волосся суттєво збільшується як і час проведення та кількість необхідних пострілів лазером.

ГЛИБОКЕ БІКІНІ, ЛІНІЯ БІЛИЗНИ

820

ТІЛЬКИ ПО ЛІНІЇ БІЛИЗНИ

500

ВАРІАНТИ ДЛЯ ІНТИМНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Тільки в нашій клініці ви зможете втілити всі свої творчі побажання. Ми використовуємо новітній комбінований лазер, який дозволяє чітко виділити контур або якщо маєш бажання повністю прибрати волосся з усієї ділянки при проведені лазерної епіляції інтимних зон (бразильська епіляція). Досі думаєте? При записі онлайн ми надаємо знижку 20% і повірте — вигіднішої ціни в радіусі 340 км вам точно не знайти. Ми перевіряли:)
Цікаві факти про лазерну епіляцію!

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: FINELINE
Апаратна чистка обличчяКосметолог – чарівник, що повертає молодість
Шкідливі порадиШКІДЛИВІ ПОРАДИ!