ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Видалення волосся на тілі – це особистий вибір кожного. Хоча багато людей і досі тиснуть на інших, переконуючи їх, що волосся на тілі – це природньо і його не варто видаляти. Чи то карма погіршиться, чи ще кого розгніваєте, але факт в тому, що соціум досі ділиться на тих хто за і проти використання процедур з видалення волосся. Ми вважаємо, якщо вам комфортно з волоссям то бережіть його, якщо ж ні, то в косметології FineLine існує безліч способів для його видалення.

Тому, якщо вам цікаво вивчити ці варіанти, ми надамо вам всю необхідну інформацію. Ми поговорили з дерматологами, трихологами і експертами по красі, щоб з’ясувати, як працює кожен процес і які плюси і мінуси він має. Нижче наведено докладний посібник з шести різних видів видалення волосся на тілі, з яких ви можете вибрати, що вам більше до душі. В дужках буде вказано степінь болючості процедури по 10-ти бальній шкалі.

Воскова депіляція (8/10)

Як це працює: Навіть якщо ви не пробували це раніше, ви, ймовірно, знайомі з цим процесом. Гарячий віск наноситься на шкіру, зачіпається за коріння волосся, остигає, а потім різкими рухками відривається разом з волосками. Для того, щоб це було зроблено ефективно, необхідно, щоб волосся на шкірі було помітним, а не «пушком», в іншому випадку віск просто не зможе видалити волосину. Також, якщо волосся занадто довге то його бажано вкоротити, щоб не відчувати підвищенних больових відчутів.

За і проти: Воскову епіляцію можна наносити на волосся будь-якого типу, тим паче її можна проводити як вдома так і в косметології. Вартість процедури в Івано-Франківську складає від 250 до 500 гривень, в залежності від майстра та ділянки тіла.

Епіляція воском відбувається швидко, уповільнює зростання під час регулярних сеансів і може видалити великі ділянки волосся за один раз. З іншого боку, “це може викликати запалення і подразнення шкіри”, – говорить дерматолог Дубчак Соломія. Люди з чутливою шкірою спочатку повинні спробувати провести воскову епіляцію на маленькій ділянці, щоб перевірити шкіру на наявність алергічних реакцій.

Лазерна епіляція (6/10)

Як це працює: Ось короткий урок біології волосся: Все ваше волосся проходить через цикли зростання (анаген), регресії, сталості (телоген) і випадання. “У волосся на тілі коротка фаза зростання і середня фаза сталості, – пояснює Шологонюк Софія.” Кожен тип волосся має свій власний цикл. Волосся на нозі має середню тривалість фази росту і довгий період сталості = близько шести місяців, в той час як лобкове волосся має фазу сталості близько трьох місяців “.

Лазерна епіляція найкраще працює під час активної фази зростання, а це значить, що вам буде потрібно кілька сеансів, щоб побачити тривалий результати, оскільки не всі фолікули знаходяться в одній і тій же фазі одночасно. Інтенсивний промінь світла поглинається волосяними фолікулами, руйнуючи їх здатність створювати нові волосини з плином часу.

За і проти: Даний метод усуває появу врослого волосся, хоча й є дещо дорожчим за інші процедури. результати також будуть тривати набагато довше, ніж такі методи, як воско