Короткий зміст статті:

ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Видалення волосся на тілі – це особистий вибір кожного. Хоча багато людей і досі тиснуть на інших, переконуючи їх, що волосся на тілі – це природньо і його не варто видаляти. Чи то карма погіршиться, чи ще кого розгніваєте, але факт в тому, що соціум досі ділиться на тих хто за і проти використання процедур з видалення волосся. Ми вважаємо, якщо вам комфортно з волоссям то бережіть його, якщо ж ні, то в косметології FineLine існує безліч способів для його видалення.

Тому, якщо вам цікаво вивчити ці варіанти, ми надамо вам всю необхідну інформацію. Ми поговорили з дерматологами, трихологами і експертами по красі, щоб з’ясувати, як працює кожен процес і які плюси і мінуси він має. Нижче наведено докладний посібник з шести різних видів видалення волосся на тілі, з яких ви можете вибрати, що вам більше до душі. В дужках буде вказано степінь болючості процедури по 10-ти бальній шкалі.

Воскова депіляція (8/10)

Як це працює: Навіть якщо ви не пробували це раніше, ви, ймовірно, знайомі з цим процесом. Гарячий віск наноситься на шкіру, зачіпається за коріння волосся, остигає, а потім різкими рухками відривається разом з волосками. Для того, щоб це було зроблено ефективно, необхідно, щоб волосся на шкірі було помітним, а не «пушком», в іншому випадку віск просто не зможе видалити волосину. Також, якщо волосся занадто довге то його бажано вкоротити, щоб не відчувати підвищенних больових відчутів.

За і проти: Воскову епіляцію можна наносити на волосся будь-якого типу, тим паче її можна проводити як вдома так і в косметології. Вартість процедури в Івано-Франківську складає від 250 до 500 гривень, в залежності від майстра та ділянки тіла.

Епіляція воском відбувається швидко, уповільнює зростання під час регулярних сеансів і може видалити великі ділянки волосся за один раз. З іншого боку, “це може викликати запалення і подразнення шкіри”, – говорить дерматолог Дубчак Соломія. Люди з чутливою шкірою спочатку повинні спробувати провести воскову епіляцію на маленькій ділянці, щоб перевірити шкіру на наявність алергічних реакцій.

воскова епіляція волосся

Лазерна епіляція (5/10)

Як це працює: Ось короткий урок біології волосся: Все ваше волосся проходить через цикли зростання (анаген), регресії, сталості (телоген) і випадання. “У волосся на тілі коротка фаза зростання і середня фаза сталості, – пояснює Шологонюк Софія.” Кожен тип волосся має свій власний цикл. Волосся на нозі має середню тривалість фази росту і довгий період сталості = близько шести місяців, в той час, як лобкове волосся має фазу сталості близько трьох місяців “.

Лазерна епіляція найкраще працює під час активної фази зростання, а це значить, що вам буде потрібно кілька сеансів, щоб побачити тривалі результати, оскільки не всі фолікули знаходяться в одній і тій же фазі одночасно. Інтенсивний промінь світла поглинається волосяними фолікулами, руйнуючи їх здатність створювати нові волосини з плином часу.

За і проти: Даний метод усуває появу врослого волосся, хоча і є дещо дорожчим за інші процедури. результати також будуть тривати набагато довше, ніж такі методи, як воскова епіляція або гоління. Клієнтам необхідно в середньому шість процедур з інтервалом від шести до восьми тижнів, щоб домогтися тривалого усунення волосся. Самі процедури короткі: пахви та бікіні займають від п’яти до десяти хвилин, в той час, як на обробку більшої частини тіла, наприклад, всієї ноги, може піти від 40 до 60 хвилин. Ціни можуть варіюватися в залежності від косметології та спеціаліста.

лазерна епіляція волосся

Якщо раніше лазери добре працювали тільки зі світлою шкірою і темним волоссям, то тепер їх спектр дії набагато більший. У косметології FineLine саме використовується такий сучасний 3-х модульний лазерний апарат. Для світлих тонів шкіри використовується Олександритовий лазер, а для темних тонів шкіри – NDYAG лазер.

Гоління (4/10)

Як це спрацьовує: Заходите в найближчий магазин, купляєте станок та гель для бриття і насолоджуєтесь процесом гоління, почервоніння та подразнення.

За і проти: Тут плюсів насправді мало. Після гоління часто появляється вросле волосся, а період виростання нового волосся складає від 2 до 3 тижнів. Також для цієї процедури годяться тільки дорогі бритви з якісними лезами, які мінімально травмуватимуть верхній шар шкіри. Ми рекомендуємо це як запасний варіант, у зв’язку з його низькою ефективністю та безпекою для здоров’я.

Як це спрацьовує: Заходите в найблищий магазин, купляєте станок та гель для бритття і насолоджуєтесь процесом гоління, почервоніння та подразнення.

Видалення волосся бритва

За і проти: Тут плюсів насправді мало. Після гоління часто появляється вросле волосся, а період виростання нового волосся складає від 2 до 3 тижнів. Також для цієї процедури годяться тільки дорогі бритви з якісними лезами, які мінімально травмуватимуть верхній шар шкіри. Ми рекомендуємо це як запасний варіант, у зв’язку з його низькою ефективністю та безпекою для здоров’я.

Депіляційний крем (9/10)

Як це спрацьовує: Креми для видалення волосся використовують хімікати для розчинення волосся на поверхні шкіри, або пошкоджуючи фолікули під нею. Ці креми варто використовувати тільки на не чутливих ділянках, таких як пахвові зони та зона бікіні, де вони можуть викликати опіки. Також варто зважувати на час нанесення. Кожен крем потрібно змити з тіла згідно інструкцій виробника, щоб не отримати негативних наслідків (опіків)

Плюси і мінуси: Як і гоління, крем видаляє волосинки на поверхні, тому результат буде не надто стійким. Також він майже безболісний тільки на окремих ділянках тіла. Не забудьте протестувати новий крем перед його використанням на наявні алергічні реакції.

Способи видалення волосся депіляційний крем

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: