Короткий зміст статті:

ЗАЙВА ВАГА ТА СХУДНЕННЯ

Проблема зайвої ваги турбує людство не перше століття. Інколи здається, що з того моменту, коли наші предки вперше взяли в руку палицю, як первісний інструмент то першим ділом тицьнули нею у свій живіт з думкою: «Як скинути цей мішок». Взагалі, все наше життя це боротьба з калоріями та їх наслідками. Проте чи існує швидке схуднення в реальності? Чи це всього лиш інтернет – міф?

Доволі часто можна побачити запити в інтернеті, типу: «Швидке схуднення живота» або «Як схуднути за тиждень на 20 кг». Важко повірити в те, що люди які не вірять в більшість казок, легко піддаються таким спокусам. Схуднути за 7 днів на 10 кілограмів цілком реально. Проте є сумніви, що наслідки від такого схуднення підуть вам на користь. Вас чекає ось що:

  • Синці під очима, з якими навіть світлину в Instagram не закинеш без декількох фільтрів;
  • Постійна втома. Дратівливість та сонливість стануть вашими вічними супутниками;
  • Дряблість шкіри та опухлість лиця. Наче в запій не заходили, а по вигляду так і не скажеш.

РЕАЛЬНІСТЬ СХУДНЕННЯ

А все це чому? Бо щоб схуднути за 7 днів на декілька кілограм потрібно повністю відмовитись від мучного, крупів, продуктів з вмістом крохмалю, деяких видів м’яса. У такому форматі дуже важко, а головне дорого харчуватись. Ми вже не говоримо про необхідні тренування, бо у вас просто не буде на них ні фізичних ні моральних сил. Який толк з ваших десять кілограмів за тиждень, якщо потім маленькі діти будуть бачити вас у своїх нічних кошмарах? Можливо краще підібрати менш травматичні способи?

ПЕРЕВАГИ КРІОЛІПОЛІЗУ

Найефективніший метод схуднення, що на разі може запропонувати сфера косметології – Кріоліполіз. В рейтингу ефективності дана методика займає друге місце після традиційної ліпосакції. Проте при схожій ефективності він має цілий ряд переваг:

  • Не потребує хірургічного втручання;

  • Можна використовувати на будь якій ділянці тіла;

  • Може проводитись, якщо ліпосакція протипоказана;

  • Перший результат від кріоліполізу уже за два тижні;

  • Знищує жирову клітину;

  • Вартість кріоліполізу живота: 550 грн. Вартість ліпосакції живота: 18000 грн.

Кріоліполіз працює за принципом охолодження ділянки до температури нижче 0, шляхом чого руйнується жирові клітини. В цьому плані він нагадує народні методи схуднення тільки ось тут результат доказаний науковими дослідженнями. Тому якщо вас цікавить саме “як схуднути без побічних ефектів”, кріоліполіз — ваш вибір

ЕКСПРЕС МЕТОД СХУДНЕННЯ: РАКУРС

НАРОДНІ МЕТОДИ: ЗА І ПРОТИ

Народні методи схуднення в цілому інколи дивують своїм підходом. Як приклад: активоване вугілля для схуднення. Давній народний метод, який дуже сильно шкодить організму. Все тому, що активоване вугілля виконує зовсім іншу функцію, яка ніяк не впливає на ваші жирові відкладення. Звісно, ви можете прийняти дві пачки таблеток, закритись в вбиральні й через декілька хвилин побачити на вагах втрачені 2-4 кілограми, проте будемо відвертими – цей результат протримається до першої буханки хліба чи чашки чаю.

У косметологічній клініці FineLine використовується сертифікований апарат, який пройшов клінічні дослідження та має науково доведену ефективність при схудненні. Ми не обіцяємо вам, що без змін харчування ефект буде вічним, проте при періодичному проходженню курсу (раз на місяць) ви зможете дозволити собі набагато більше у своєму раціоні. Відмовтесь нарешті від дієт і просто почніть харчуватись смачною та корисною їжею, яка не перетворюватиме ваші боки у пояс Сатурна.

мем про зайву вагу

ЦІКАВЕ ПРО СХУДНЕННЯ

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: