ЗАЙВА ВАГА ТА СХУДНЕННЯ

Проблема зайвої ваги турбує людство не перше століття. Інколи здається, що з того моменту, коли наші предки вперше взяли в руку палицю, як первісний інструмент то першим ділом тицьнули нею у свій живіт з думкою: «Як скинути цей мішок». Взагалі, все наше життя це боротьба з калоріями та їх наслідками. Проте чи існує швидке схуднення в реальності? Чи це всього лиш інтернет – міф?

Доволі часто можна побачити запити в інтернеті, типу: «Швидке схуднення живота» або «Як схуднути за тиждень на 20 кг». Важко повірити в те, що люди які не вірять в більшість казок, легко піддаються таким спокусам. Схуднути за 7 днів на 10 кілограмів цілком реально. Проте є сумніви, що наслідки від такого схуднення підуть вам на користь. Вас чекає ось що:

  • Синці під очима, з якими навіть світлину в Instagram не закинеш без декількох фільтрів;
  • Постійна втома. Дратівливість та сонливість стануть вашими вічними супутниками;
  • Дряблість шкіри та опухлість лиця. Наче в запій не заходили, а по вигляду так і не скажеш.

РЕАЛЬНІСТЬ СХУДНЕННЯ

А все це чому? Бо щоб схуднути за 7 днів на декілька кілограм потрібно повністю відмовитись від мучного, крупів, продуктів з вмістом крохмалю, деяких видів м’яса. У такому форматі дуже важко, а головне дорого харчуватись. Ми вже не говоримо про необхідні тренування, бо у вас просто не буде на них ні фізичних ні моральних сил. Який толк з ваших десять кілограмів за тиждень, якщо потім маленькі діти будуть бачити вас у своїх нічних кошмарах? Можливо краще підібрати менш травматичні способи?

ПЕРЕВАГИ КРІОЛІПОЛІЗУ

Найефективніший метод схуднення, що на разі може запропонувати сфера косметології – Кріоліполіз. В рейтингу ефективності дана методика займає друге мі