Короткий зміст статті:
А ви знаєте після яких косметологічних процедур шкіра стає наче штучною? Або ж в яку пору року немає сенсу ходити до косметолога? Ці та інші вислови – це одні із багатьох відомих міфів про сферу косметології.
Фахівці косметології FineLine розвінчують міфи.
Міф 1: Ін’єкції роблять обличчя штучним.
Правдою є те, що результат після ін’єкцій виглядає ненатурально лише тоді, коли вони зроблені непрофесійно. Ін’єкції кваліфікованого косметолога виглядають природньо і не завжди вдається зрозуміти, що процедуру було зроблено.
Міф 2: Займатися зморшками потрібно після 40.
Проте, вже після 25 років варто задуматися про професійну антивікову підтримку. А краще відвідати кваліфікованого косметолога, який допоможе підібрати доглядові засоби.
Міф 3: Чистку потрібно робити завжди і всім.
Чистка підходить не всім. Косметологи використовують альтернативні методи, такі як ферментні, кислотні та атравматичні апаратні догляди для шкіри.
Міф 4: Якісний домашній догляд може замінити візити до косметолога.
Препарати, що використовує косметолог, містять більш концентровані активні речовини, а деякі процедури просто неможливо зробити самостійно.
Міф 5: Влітку немає сенсу ходити до косметолога.
Косметологія зараз пропонує безліч всесезонних методик з коротким періодом реабілітації — не менш ефективних і влітку.
Міф 6: Сонце лікує акне.
Правда ж зовсім інша. Ультрафіолет часто погіршує стан проблемної шкіри. А акне це захворювання, яке вилікувати допоможе лише кваліфікований фахівець.
Міф 7: При висипах потрібно протирати обличчя спиртом, настоянкою календули або хлоргексидином.
Ця порада є однією з найшкідливіших. Антисептичні та спиртовмісні розчини порушують pH та мікробіом шкіри – тобто знижують її захисну функцію. З часом шкіра стає зневодненою, чутливою, з‘являються нові висипи.
Міф 8: Масаж за допомогою кубиків льоду омолоджує шкіру.
Використання кубиків льоду це справжній стрес для шкіри. Таким чином ми лише травмуємо капіляри на обличчі, що з часом таких “процедур” може проявитись куперозом, лущенням шкіри, спровокувати розацеа.
Міф 9: Міцелярну воду не треба змивати.
Міцелярна вода має право на існування в домашньому догляді, якщо це аптечний або професійний засіб. Головне правило це те, що її потрібно змивати завжди. Основний компонент засобу — це міцели, маленькі молекули, що здатні наче магніт притягувати частинки макіяжу, шкірного себуму. Якщо їх не змити, шкіра не буде очищеною.
Фахівці косметології FineLine радять не займатись самолікуванням, а довіритись нашим кваліфікованим косметологам! Та не довіряйте всьому, що кажуть чи пишуть, кожен досвід – індивідуальний.