Короткий зміст статті:

Чи завжди йдучи до спеціаліста на процедуру ви запитуєте його про міфи про збільшення губ? Звісно, що ні ви починаєте шукати відповіді в інтернеті й після цього у вас може скластися хибна думка щодо процедури. Тому ми хочемо приставити вам міфи про збільшення губ, які ви могли б спостерігати в інтернеті.

пошук в неті

ЧАСТІ МІФИ ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ №1

Вже протягом довгого часу в США й країнах Європи присутня  заборона на використання силікону як філера для процедур. Сьогодні застосовуються препарати на основі гіалуронової кислоти – вони використовуються як для збільшення об’єму губ, так і заповнення носогубних складок і зморшок.

Мета кожного, що поважає себе фахівця – природний результат: молодший вигляд, здорова шкіра, пропорційні риси обличчя. В арсеналі лікарів-косметологів є безліч методик і препаратів, що дозволяють досягти максимально натурального ефекту. Грамотний фахівець з ін’єкційним методикам – це не тільки лікар, а й трішки митець.

Ви повинні знати, що філер вам допоможе зробити всього лише корекцію форми та об’єму губ, а от зробити їх точно такими ж, які ви побачили на фото, не вдасться.

Насправді збільшення губ – це втручання в роботу вашого організму. Існують обов’язкові приписи щодо підготовки до цієї косметичної процедури. Заборонено вживання алкоголю, сигарет, вітамінів та ліків, які стимулюють розрідження або згортання крові.
Соціальні мережі повні пропозиціями щодо збільшення губ. Багато з них – результат застосування різних графічних редакторів. Не факт, що представлені роботи є результатом роботи даної людини, і ці губи “підійдуть” вам. Таким чином, перед проведенням процедури необхідно отримати консультацію лікаря та обговорити всі деталі ін’єкції.
Це неможливо, оскільки гіалуронова кислота, за допомогою якої та відбувається збільшення губ – є одним з натуральних речовин, що містяться в організмі кожної людини. Тому з часом, вона безслідно виводиться природним шляхом. Часовий проміжок виведення залежить від використовуваного препарату і кількості раніше проведених процедур щодо збільшення губ.

Після повного виведення гіалуронової кислоти з губ, вони повертають свою колишню форму, хоча будете Ви готові відмовитися від повторної процедури після того, як отримали можливість володіти тими губами, про які мріяли все життя?

Більша частина процедур не викликають больових відчуттів. Але коли лікар проводить маніпуляції, які викликають біль він вводить спеціальні анестетики або використовують анестетичні креми в зоні введення для зменшення больових відчуттів.

ЧАСТІ МІФИ ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ №2

Звісно це не так, існує величезна кількість ін’єкційних методик, кожна з яких має свою спрямованість. Одні працюють на усунення вже наявних вікових змін, і вони дійсно рекомендовані після певного віку. Інші – наприклад, збільшення губ – спрямовані для підкреслення краси, але для проведення цієї процедури потрібна попередня консультація з лікарем.
Це міф навіть не сумнівайтеся. Залежність може виникнути тільки на психологічному  рівні. Скоріш за все це викликано красивими результатами ін’єкційних чи інших процедур, які з часом зникають.
Все що ви чули або читали в інтернеті про таке – це наслідки неправильно обраної тактики лікування або використання сумнівних продуктів, а ще це може бути викликаним не професійною роботою лікаря. Також лікар має використовувати якісні препарати для процедури, щоб уникнути алергічних реакцій. Але індивідуальні реакції організму не виключені – саме тому дуже важливо надати лікарю максимально детальну і правдиву інформацію про ваш стан здоров’я та індивідуальні особливості.
Так, ін’єкційною косметологією можна отримати бажане, але вона не замінить комплексний догляд. Косметика та ін’єкції працюють в різних шарах шкіри та чудово доповнюють один одного. Правильний щоденний догляд, пілінги, маски, професійні процедури обов’язково повинні входити в правильний догляд за обличчям, запропонований вашим лікарем з урахуванням потреб вашої шкіри.

Сучасні препарати проходять ефективне очищення і в умілих руках практично безпечні. Також це може залежати від вашого організму та роботи спеціаліста.

З віком наш організм все менше й менше починає самовідновлюватися.            Після 25 років наші фібробласти вже не такі активні та виробляють все менше колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Тому шкіра потребує допомоги. Вводячи препарати на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти, ми заповнюємо її недолік, а використовуючи препарати на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти та амінокислот, активуємо роботу фібробластів, які починають більш активно виробляти власні структурні компоненти.

Перед важливою зустріччю або побаченням процедуру збільшення губ робити точно не варто. У перші кілька днів після проведення процедури це чуттєве місце може виглядати трохи опухлим. Але якщо акуратно прикладати лід до губ, припухлість зійде швидше. На третій-п’ятий день все пройде.

З нетерпінням чекаємо Вас в гості! Наші косметологи із задоволенням подарують Вашим губках красу, а Вам — мрію.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: