Короткий зміст статті:

що таке масаж гарячим камінням

Масаж гарячим камінням – це давня практика, яка існує тисячі років. В ході цієї процедури масажист зазвичай використовує гладке чорне базальтове каміння, нагріте до рівномірної температури на водяній бані. Базальтове каміння багате на залізо, що робить його особливо придатними для утримання тепла та навіть сприяє поліпшенню енергетичного потоку в організмі, адже розташовують його на ключових точках, які його контролюють. Така підзарядка допоможе відновити рівновагу тіла і душі.

Як тільки Ви повністю розслабитесь і звикнете до теплого відчуття, Ваш терапевт буде м’яко ковзати по тілу камінням, зупиняючись час від часу на спеціальних точках ніг та спини. З того моменту, як Ви закриєте очі, Ви відчуєте, як всі повсякденні стреси просто зникають. Ми відчуваємо себе спокійніше, тільки думаючи про вогняний масаж.

Чи допомагає масаж гарячим камінням при болях у спині?

Масаж гарячим камінням – це комплексний процес, який сприяє забезпеченню людині одночасно фізіологічної, косметичної та психологічної дії, особливо важливої в сучасному ритмі життя. Окрім того, цей вид масажу рекомендується при болю спині, оскільки він здатний допомогти зняти напругу і зменшити запалення у м’язах спини. Таким чином, масаж гарячим камінням є не тільки приємним процедурою, але й ефективним засобом поліпшення загального самопочуття і здоров’я. Його унікальна природа полягає в поєднанні природних елементів, тепла та дотику, що створюють особливий вплив для тіла і розуму.

Показання до процедури

Масаж гарячим камінням в Івано-Франківську - 15/07/2024

Стоун масаж – відмінний засіб, якщо Ви відчуваєте себе морально «вигорілими». Вважається, що масаж гарячим камінням допомагає при лікуванні всіх видів м’язових травм, болю, а також може бути корисним людям, які страждають на розсіяний склероз або фіброміалгію. Хто б міг подумати, що масаж може бути таким геніальним?

Протипоказання для стоун-терапії незначні — це травми або посттравматичний стан, шкірні захворювання, такі як псоріаз, екзема, а також пізні терміни вагітності.

Яке каміння використовується для цього масажу?

Масажу гарячим камінням зазвичай виконують з базальтовим камінням, оскільки цей тип мінералу відмінно зберігає тепло протягом тривалого часу. Поверхня каменів має бути рівною, щоб уникнути будь-якого дискомфорту або подразнення шкіри. Перед тим, як розмістити камені на тілі, рекомендується натерти шкіру олією, щоб упередити можливі пошкодження під час руху каменів. Базальт – це чорна вулканічна порода, що містить різноманітні мінерали. Один з унікальних аспектів камінного масажу полягає у різноманітності форм і розмірів каменів. Варто зазначити, що, окрім базальту, використовуються й інші види масажних каменів, зокрема напівдорогоцінні камені, які можуть бути холодними, а не нагрітими.

яке каміння використовується для масажу

Невеличка цікавинка : люди роблять масаж, щоб розслабити м’язи, але надто напружені м’язи можуть зробити масаж менш ефективним. Ось тут допоможе масаж гарячим камінням або стоун масаж. Тепло від каміння проникає в м’язи та допомагає розслабити їх, щоб спеціаліст міг зробити ефективний та масаж, що більше розслабляє.

Масаж гарячим камінням: Техніка проведення

Перед процедурою каміння для масажу розігрівають до температури 45 –  55 градусів. Завдяки тому, що для масажу використовують базальтові камені, які відмінно нагріваються та утримують тепло,  а також володіють хорошою тепловіддачею. Що й робить цю процедуру хорошим аналогом релакс масажу та іншим методикам.

Для досягнення гармонії між психічним і фізичним станом, після стоун-терапії рекомендується короткий період спокою. Повний курс гарячої стоун-терапії складається з 7-10 фізіопроцедур, які проводяться з періодичністю 2-3 рази на тиждень. Цей метод доповнюється іншими способами релаксації та СПА-процедурами для досягнення максимального ефекту.

Процедура стоун-терапії зазвичай триває від 15 до 30 хвилин. Масаж з гарячими камінцями може бути самостійною процедурою або частиною комплексного лікування. Важливо зауважити, що перед проведенням процедури не потрібна спеціальна підготовка. Кожна сесія стоун-терапії унікальна, адже вона індивідуально адаптується до потреб і побажань кожного клієнта.

масаж гарячим камінням техніка проведення

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: