Короткий зміст статті:

ТОП 5 міфів про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція: міфи і реальність. У даній статті розберемо найбільш поширені міфи стосовно цієї процедури – ТОП 5 міфів.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ПЕРШИЙ МІФ

Лазерна епіляція не видаляє світле волосся

лазерна епіляція світлого волосся

Це, найчастіше, омана. Вона пов’язана з тим, що лазерну епіляцію плутають з фотоепіляцією, яка видаляє темне волосся. Насправді, за допомогою лазера можна видалити волосся будь-якого кольору, навіть найсвітліше.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ДРУГИЙ МІФ

Лазер – це небезпечно і шкідливо для здоров’я

Лазерна епіляція – це видалення зайвого волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променю. Мішень лазера – пігмент меланін, що міститься у волосі. У результаті впливу лазеру на волосяний фолікул, оброблене таким чином волосся руйнується, випадає і більше не росте. Глибина проникнення лазерного променю становить 1-4 мм. Тобто, усунення волосяних фолікулів відбувається без пошкодження шкіри.
Чи сприяє лазер тому, що на шкірі можуть з’явитися новоутворення? Ні. Пухлини шкіри є протипоказом для лазерної епіляції (поряд з іншими захворюваннями, про які вас обов’язково попередить фахівець). Ну а у самому лазерному промені немає ультрафіолетових хвиль, які можуть бути небезпечними для шкіри.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ТРЕТІЙ МІФ

Повністю видалити волосся неможливо

Міф про лазерну епіляцію №2

Лазерна епіляція – метод, який радикально розв’язує проблему небажаного волосся. Для повного усунення максимальної кількості волосся (70-95%) потрібно пройти курс процедур з інтервалом 1,5 – 2-3 місяці – це дозволить домогтися гладкої та ніжної шкіри практично на будь-якій ділянці тіла та обличчя.
Кількість процедур, параметри й налаштування лазера в кожному випадку визначаються індивідуально. Багато що залежить від типу шкіри, її кольору і стану волосся. Тривалість ефекту після курсу – до 6 років, а у разі ідеального контрасту шкіри (світла) і волосся (темні) – позбавляєтесь від них назавжди.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ЧЕТВЕРТИЙ МІФ

Лазерна епіляція не виконується на засмаглій шкірі

Це – ще одна помилка, пов’язана з нерозумінням відмінності лазерного випромінювання від IPL-світла. Лазерна епіляція може бути застосована як для світлої, так і для темної шкіри, у тому числі – засмаглої. Інша справа, що після процедури залишається почервоніння, і, поки воно не пройде, бажано уникати засмаги і відвідування солярію. Також рекомендується використовувати сонцезахисний крем.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: П’ЯТИЙ МІФ

Лазерна епіляція – це боляче

лазерна епіляція це не боляче

Відчуття при лазерній епіляції комусь можуть здатися не дуже приємними: їх можна порівняти з доторком до шкіри – зазвичай таке  переноситься без проблем. Усе залежить від індивідуального больового порогу. Для особливо чутливих зон (бікіні, підпахи) можуть застосовуватися обезболюючий крем або гель з лідокаїном.
І, звичайно ж, усе пізнається у порівнянні. Наприклад, воскова або механічна депіляція однозначно є набагато болючішою.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: