Короткий зміст статті:

Ботокс – це ін’єкційний метод підтягування шкіри, який робить її більш пружною та еластичною. Але чи все настільки добре з цією процедурою? Нижче буде вся правда про процедуру ботоксу в Івано-Франківську в косметології FineLine.

Принцип дії ін'єкції та вся правда про ботокс

Препарат вводиться безпосередньо в мімічну зморшку перешкоджаючи роботі м’язів, що уповільнює природній процес старіння. Завдяки такому введення м’язи перестають скорочуватися, тому зморшки не виникають. Такий ефект зберігається недовго, після певного періоду часу його потрібно поновити, оскільки ботокс це природній елемент, тіло його всмоктує.

ЯКИЙ ЕФЕКТ МОЖНА ОЧІКУВАТИ ПІСЛЯ ІН’ЄКЦІЇ БОТОКСУ?

Раніше ботокс застосовувався в медицині для розслаблення певних груп м’язів, тому правильніше сказати, що ін’єкції ботоксу не блокують м’язи, а розслабляють їх роблячи їх нездатними до руху. Тому завдяки ботоксу можна не тільки розслабити м’язи, а також зняти спазми та перенапруження м’язів.  Перші ознаки ефекту ботоксу буде помітно протягом трьох днів після процедури. До них можна віднести: розгладження шкіри, підвищена її пружність, важко стає хмуритися, зникають мімічні зморшки.

вся правда про ботокс та його ефект

ВСЯ ПРАВДА ПРО БОТОКС ТА ЙОГО ПРОТИПОКАЗАННЯ

вся правда про ботокс та протипоказання
  • Алергія на препрат
  • Захворювання кровоносної системи
  • Порушення згортання крові
  • Онкологічні захворювання

  • Деякі імунні захворювання

  • Запальний процес у зонні введення
  • Загостренні хронічні захворювання

  • Наявність інфекційних захворювань
  • Вагітність чи період лактації

ЦІНА НА БОТОКС В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Нижче вказані ціни на ін’єкцію ботоксу в Івано-Франківську в косметології FineLine.

Назва послуги Ціна
Ін’єкції ботулінотоксину (ботокс) за 1 мл. 110-140₴
Ін’єкції ботулінотоксину (ксеомін)
за 1 мл.
110-160₴

МІФИ ПРО ІН’ЄКЦІЮ ТА ВСЯ ПРАВДА ПРО БОТОКС

№1 Ін’єкції ботоксу атрофують м’язи!

Це неправдивий міф. Оскільки ін’єкція ботоксу за допомогою нейротоксин лишень блокує рухливість м’язів зони впливу. Їхня рухливість повністю відновлюється після закінчення дії речовини.

№2 Постійні ін’єкції ботоксу є небезпечними!

Ботокс та схожі косметологічні препарати є одними з найбільш вивчених ін’єкцій у світі. Увесь ботокс високої якості та поставляється від офіційних виробників(Америка, Франція, Німеччина, Південна Корея). Також деякі з хворіб можуть лікуватися ботоксом наприклад кривошию чи блефороспазм.

№3 Від ботоксу може виникнути звикання!

Звикання або резистентність до препарату може виникнути в тому випадку, якщо людина використовує його постійно та безперервно. Тому всі ін’єкції ботоксу проводяться згідно чіткого графіку, не частіше одного разу на пів року, тоді ефекту звикання не буде.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: