ЩО ТАКЕ ЛІПОЛІТИКИ?

Ліполітики – препарати для зменшення локального жирового відкладення на клітинному рівні. Препарати вводяться ін’єкційною методикою в проблемні зони локально, розчіпляючи жирові клітини. Ліполітики вводяться в ділянки обличчя чи тіла.

що таке ліполітики пояснення

ПЕРЕВАГИ ЛІПОЛІТИКІВ

Завдяки своїй натуральним ферментам, які містяться в складі ліполітиків вони розчіплюють ліпіди клітин тим самим корегуючи фігуру. Серед їх переваг можна виділити:

  • Зменшення жирових обсягів
  • Перетворення зайвого жиру в енергію
  • Прискорення жиро обміну
  • Покращують кровообігу

ЩО ТАКЕ ЛІПОЛІТИКИ ТА ЇХ ВИДИ

Ліполітики можна розділити на дві основні групи: прямої дії та непрямої. А також вже сам препарат розділяється по зонах та підбирається індивідуально.

що таке ліполітики прямої дії

Що таке ліполітики прямої дії?

Дія прямого ліполітика полягає у безпосередньому розщепленні жирової тканини. Потрапляючи в організм він руйнує оболонку жирових клітин, вивільняючи та розчиняючи їх вміст. Таким чином відбувається зменшення обсягу проблемної області, причому бажаний ефект досягається порівняно швидко.

Що таке ліполітики непрямої дії?

Непрямі ліполітики безпосередньо не впливають на клітини жирової тканини – вони не провокують, а прискорюють ліполіз, стимулюючи супутні йому фізіологічні процеси. Так, на відміну від прямих ліполітиків, що фізично усувають надмірний обсяг, препарати непрямої дії мають більш комплексний і природний вплив на тканини.

що таке ліполітики непрямої дії

ЦІНА НА ЛІПОЛІТИЧНУ ТЕРАПІЮ

Препарат Ціна
Ліполітик Slim Body (1 мл.) 85,00

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: