Короткий зміст статті:

Ідеальний тон обличчя, фігура, здорове волосся чи уколи краси – все це ми регулярно бачимо у блогерів. Але які ж процедури фахівці радять проводити саме у літку, а які відкласти на іншу пору року.

Влітку всі прагнуть максимально доглядати за шкірою, тим самим звертаючись до послуг косметолога. Однак важливо розуміти, що сонячні промені не для всіх beauty-процедур будуть доцільним. Є процдури, які рекомендують проводити у холодні пори року.

Пілінг

Більшість спеціалістів стверджують, що рекомендації щодо проведення пілінгу влітку будуть залежати від його типу та наступного догляду. Так можливе проведення хімічного пілінгу (мигдальний), однак з умовою нанесення перед виходом на вулицю сонцезахисного крему. Інші ж типи, з вищою концентрацією, можуть спричинити появу гіперпігментації, набряків, висипань та навіть рубців. Прояви негативних наслідків залежатимуть від чутливості шкіри.

Ін’єкційні процедури

Вони викликають мінімальні пошкодження шкіри у вигляді мікропроколів. До найпоширеніших літніх ін’єкційних процедур належить мезотерапія та біоревіталізація. Вони полягають у введенні під шкіру гіалуронової кислоти, яка є природним зволожувальним фактором. До цього переліку можна віднести також контурну пластику та збільшення губ філерами. Після проведення цих процедур варто утриматися від тривалого знаходження на сонці та обов’язково створити захист за допомогою сонцезахисного крему.

Мезотерапія для волосся

Влітку волосся потребує додаткового догляду через вплив сонця, солі та хлорованої води. Мезотерапія допоможе зміцнити волосся, покращити його структуру та забезпечити необхідні вітаміни та мікроелементи.

Лазерна епіляція

Літній період – ідеальний час для проведення лазерної епіляції. Сонячні промені можуть зменшити ризик появи пігментації після процедури, а шкіра буде готова до безболісного видалення небажаного волосся.

Масаж обличчя

Влітку шкіра потребує додаткового зволоження та підтримки. Апаратний масаж допоможе покращити мікроциркуляцію, зняти набряки та підвищити тонус шкіри обличчя.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: