Короткий зміст статті:

Сучасна методика корекції вікових змін, яка дозволяє покращити овал обличчя, виразність вилиць, розгладити зморшки чи складки та збільшити об’єм губ і щік – все це про контурну пластику.

Контурна пластика обличчя виконується за допомогою ін’єкцій спеціальних препаратів – філерів, які заповнюють порожнечі в шкірі і підшкірній тканині. Філери можуть бути різних типів, фахівці косметології FineLіne використовують філер на основі гіалуронової кислоти Belotero, Juvederm, Neuramis Lidocain, Neuramis Deep. Вибір філера залежить від зони обличчя, яку потрібно коригувати, від індивідуальних особливостей шкіри і від бажаного ефекту.

Зони обличчя, які можна коригувати контурною пластикою

Контурна пластика обличчя може бути застосована до різних зон обличчя, в залежності від проблеми, яку потрібно вирішити. Ось деякі з них:

 • Верхня третина обличчя. Ця зона включає лоб, міжбровну зону, хвилясті лінії, внутрішні і зовнішні кути очей. В цій зоні часто з’являються мімічні зморшки, які можна розгладити за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти. Також можна підняти опущені брови, зробити їх більш виразними і симетричними, зменшити глибину хвилястих ліній і зробити погляд більш відкритим і свіжим.
 • Середня третина обличчя. Ця зона включає носогубні складки, щіки, носові крила, підочні ямки, скули. В цій зоні можна збільшити об’єм і еластичність щік, виправити асиметрію обличчя, зменшити носогубні складки, видалити горбинку на носі, зробити носові крила менш видимими, позбутися підочних ямок і темних колір під очима. Для цього можна використовувати філери на основі гіалуронової кислоти, кальцію гідроксиапатиту, полілактиду.
 • Нижня третина обличчя. Ця зона включає губи, підборіддя, контур обличчя, маріонетні складки, баркод. В цій зоні можна збільшити губи, зробити їх більш чуттєвими і соковитими, виправити їх форму і симетрію, зменшити маріонетні складки, підтягнути овал обличчя, зробити підборіддя більш виразним і пропорційним, розгладити баркод. Для цього можна використовувати філери на основі гіалуронової кислоти, полікапролактону, кальцію гідроксиапатиту.
Овал обличчя, вилиці, зморшки - на які зони можна робити контурну пластику - 12/04/2024
На які зони можна робити контурні пластику

Переваги і недоліки контурної пластики обличчя

Контурна пластика обличчя має свої переваги і недоліки, які потрібно враховувати перед вирішенням про проведення процедури. Переваги:

 • Процедура швидка і малотравматична, не вимагає загальної анестезії і довгого реабілітаційного періоду.
 • Ефект від процедури видно відразу ж після ін’єкцій і триває від 6 місяців до 2 років, в залежності від типу філера і індивідуальних особливостей організму.
 • Процедура дозволяє коригувати різні зони обличчя і досягати природного і гармонійного результату, який підкреслює красу і молодість.
 • Процедура безпечна і не викликає алергічних реакцій, так як філери сумісні з тканинами організму і поступово розчиняються.

Недоліки:

 • Процедура може бути болісною і неприємною, особливо в чутливих зонах, таких як губи і носогубні складки. Для зменшення болю можна використовувати місцеву анестезію або спеціальні креми.
 • Процедура може мати побічні ефекти, такі як набряки, синяки, гематоми, запалення, інфекція, асиметрія, надмірний об’єм, нерівномірне розподілення філера, утворення гульок і печінок. Ці ускладнення зазвичай проходять самостійно або піддаються корекції за допомогою масажу, ліків або розчинення філера.
 • Процедура не гарантує стабільного і довготривалого ефекту, так як філери піддаються впливу факторів, таких як температура, вологість, сонячне випромінювання, гормональний фон, харчування, куріння, стрес, фізична активність тощо.

Для підтримання результату потрібно регулярно повторювати процедуру кожні 6-12 місяців.

Як підготуватися і як доглядати за шкірою після контурної пластики обличчя

Для того, щоб процедура була успішною і не мала негативних наслідків, потрібно дотримуватися деяких рекомендацій до і після процедури.

 • За 2 тижні до процедури не приймати антикоагулянти, аспірин, ібупрофен, вітамін Е, риб’ячий жир, алкоголь, які можуть збільшити ризик кровотечі і синяків.
 • За 2 дні до процедури не робити пілінги, чистки, маски, лазерні і фотоепіляції, які можуть пошкодити шкіру і спричинити запалення.
 • За день до процедури не вживати кофеїн, нікотин, енергетичні напої, які можуть підвищити чутливість шкіри і збудити нервову систему.
 • В день процедури прийти на прийом з чистою і зволоженою шкірою, без макіяжу і парфумів, які можуть містити алергени і бактерії.
 • Після процедури не торкатися обличчя руками, не масажувати і не розтягувати шкіру, не використовувати косметику і засоби для догляду за шкірою протягом 24 годин, щоб не виникло інфекції і не змістилося розподілення філера.
 • Після процедури не відвідувати сауну, басейн, солярій, не займатися спортом і не пити алкоголь протягом 2-3 днів, щоб не сприяти набряклості і запаленню шкіри.
 • Після процедури використовувати сонцезахисні засоби з високим фактором захисту, щоб не пошкодити шкіру і не зменшити тривалість ефекту від філера.

Зверніться до фахівця косметології FineLine, щоб дізнатися більше про контурну пластику обличчя і вибрати найкращий варіант для вас. Контурна пластика обличчя – це ефективний і безпечний спосіб покращити свій зовнішній вигляд і почуватися більш впевнено і щасливо.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: