Короткий зміст статті:

Темні кола під очима можуть бути результатом багатьох факторів, включаючи спадковість, втому, стрес, а також вікові зміни. Однак, сучасна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які можуть допомогти зменшити цю проблему.

Фахівці косметології FineLine рекомендують зважати, що варто з’ясувати причини появи темних кіл під очима.

Причини появи темних кіл:

  • Порушення кровообігу: Коли кров застоюється в капілярах під очима, це може призвести до зміни забарвлення гемоглобіну і виникнення темних кіл.
  • Фізіологічні особливості: Тонка шкіра під очима може зробити судини більш видимими, що сприяє появі темних кіл.
  • Вікові зміни: Втрата жирових накопичень та колагену під очима з віком може спричинити появу темних кіл.
  • Перевтома: Тривале перебування за екранами гаджетів та недосип можуть призводити до розширення капілярів під очима.
  • Гіперпігментація: Може бути пов’язана зі способом життя (недосипання, стрес) або мати спадковий характер.
  • Захворювання: Деякі стани, такі як анемія, серцево-судинні захворювання, або проблеми з нирками, можуть викликати темні кола як вторинний симптом.

До цього переліку ще відносять спосіб життя, оскільки незбалансований раціон, гіподинамія, неправильний питний режим та нестача кисню впливають на мікроциркуляцію. У результаті погіршується шкірний тонус, порушується лімфоток і з’являються темні круги та мішки під очима.

Як діяти при виявленні проблеми?

Виявлення причин потемнінь у зоні нижніх повік — важливе завдання. Саме їхнє усунення допоможе повністю прибрати темні круги під очима. Консультація косметолога – обов’язків етап, перш ніж розпочинати боротьбу з темними колами. Сучасні методики естетичної косметології досить різноманітні.

Які процедури допоможуть позбутись темних кіл під очима?

Мезотерапія 

Мезотерапія – це мінімально інвазивна процедура, яка включає введення вітамінів, мінералів та амінокислот безпосередньо в шкіру. Це допомагає покращити мікроциркуляцію, зміцнити капіляри та зменшити пігментацію.

Карбоксітерапія 

Карбокситерапія включає введення вуглекислого газу під шкіру, що покращує кровообіг та оксигенацію тканин, тим самим зменшуючи темні кола.

Біоревіалізація

Введення гіалуронової кислоти в дерму – чудовий варіант у тому випадку, якщо темні кола під очима з’явилися нещодавно. На початкових стадіях біоревіталізація може зупинити прогресування темних кіл і дасть вам можливість відтермінувати необхідність у «важкій артилерії», наприклад, контурній пластиці.

Контурна пластика

Для роботи з зоною під очима косметологи використовують нещільні прозорі філери з гіалуроновою кислотою. Філер тонким шаром вводиться під шкіру в зону носослізної борозни. Лікар акуратно розподіляє препарат, який стає своєрідним бар’єром і не пропускає синяву й почервоніння в зону під очима.

Плазмотерапія 

Плазмотерапія, або лікування багатими на тромбоцити плазмою ін’єкції, може сприяти регенерації шкіри та покращенню її кольору.

Мікротокова терапія

Методика передбачає безболісність процедури видалення синців під очима. Здійснюється позитивний вплив на судини, виконується лімфодренаж. Як правило, повний курс лікування становить десять-п’ятнадцять сеансів, після чого лікар-косметолог рекомендує пацієнту приходити на підтримуючі сеанси один раз на місяць. Мікротоки підходять не всім пацієнтам, все залежить від різновиду синців. У деяких випадках методика надає слабко виражений ефект

Процедури, які допоможуть позбутись темних кіл під очима - 17/06/2024
Процедури, які допоможуть позбутись темних кіл під очима 6

Домашній догляд у боротьбі з темними колами

Щоденний догляд дуже важливий. Так само як і спосіб життя та харчування.

Потрібно достатньо сну, здорове харчування, зволоження шкіри та захист від сонця також важливі для підтримки здоров’я шкіри навколо очей.

Важливо пам’ятати, що для досягнення найкращих результатів може знадобитися комбінація різних процедур. Консультація з кваліфікованим косметологом у FineLine допоможе вам вибрати найбільш підходящий варіант лікування.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: