Косметологічні процедури стрімко розвиваються. Проте, як часто ми ловимо себе на думці “а якщо вколять щось не те” або “а якщо мені не підійде”, або ж “а якщо буде негарно і потім це не змінити”? Саме через такі думки ми часто відмовляємо собі у різноманітних процедурах зі сфери краси та догляду.

Одна з процедур, довкола якої є велика кількість міфів – це уколи ботоксу. Насправді саме ця процедура є однією, з найпопулярніших процедур у сфері краси. Саме тому ми вирішили розвінчати 7 найпоширеніших міфів про цю процедуру.

Міф 1: Ботокс паралізує м’язи обличчя

Цей міф пов’язаний з відчуттями тимчасової втрати міміки пацієнта після ін’єкції препарату. Віру у цей міф пояснюють перебільшенням ефектів від процедури.

Як насправді?

Фахівці кажуть, що насправді ботокс розслаблює м’язи а не паралізує їх. За правильного застосування препарату міміка після ін’єкції зберігається.

Міф 2: Ботокс шкідливий для організму

Цей міф пов’язаний з назвою основної діючої речовини – “ботулотоксин” саме через нього багато хто вважає, що ботокс є отрутою. Це є наслідком не розуміння серед людей хімічної природи цієї речовини.

Як насправді?

Насправді ж ботокс – це очищений білок. В малих дозах він в малих дозах безпечний для блокування нервових імпульсів у м’язах, які й сприяють появі зморшок.

Міф 3: Ботокс викликає залежність

А цей міф пов’язують з постійним бажанням повторювати процедуру. Пояснюють віру у цей міф тим, що є психологічний комфорт від гладкої шкіри.

Як насправді?

Фахівці зазначають, що ботокс не має фізіологічної залежності. Хоча не відкидають, що може виникнути психологічна – прив’язаність до результату.

Міф 4: Колоти ботокс треба у 40 чи після 40 років

Побутує думка, що ботокс це “екстренний” захід, щоб зберегти обличчя і сповільнити старіння. Ця думка пов’язана зі різноманітними стереотипами про вік.

Як насправді?

Реальність така, що показання до проведення уколів ботоксу залежать від індивідуальних потреб, а не вікових. Його можуть застосовувати і у молодому віці, для корекції міміки.

Міф 5: Ботокс можна роботи будь-де

Ця думка поширена через широку популярність процедури. Зокрема, через бажання заощадити на ній.

Як насправді?

Для власної безпеки варто обирати кваліфікованого фахівця та кабінет. Варто пам’ятати, що неправильне застосування може призвести до небажаних наслідків.

Міф 6: Обличчя після уколів ботоксу виглядає ненатурально

Через широку популярність процедури часто у соцмережах чи на телебаченні або у Youtube можна побачити відео з перебільшеною мімікою після процедури.

Як насправді?

Насправді, кваліфікованих косметолог, при правильному застосуванні препарату допоможе надати природнього вигляду.

Міф 7: Колоти ботокс це боляче

Цей міф тісно переплетений з персональними старахами уколів та голок.

Як насправді?

Наразі є різні технології у ін’єкційній косметології, зокрема, місцеві анестетики, які прияють зменшенню болю та дискомфорту.

Всі наведені міфи пов’язані зі стереотипами, недостатнім розумінням специфіки проведення процедури, та ефектом навіяним з екранів. Важливо звертатись до кваліфікованих фахівців, консультуватись та не боятись запитувати про це що цікавить.

Фахівці косметології FineLine радо проконсультують та якісно проведуть процедуру.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: