Лазерне шліфування шкіри — це процедура, у процесі якої лазерний промінь видаляє омертвілий шар шкіри. Це досить сильно пошкоджує верхні шари шкіри, однак у той же час, — прискорює вироблення колагену та еластину, тому після процедури шкіра регенерується і набуває більш здорового вигляду.

Шліфування особливо допомагає у боротьбі з рубцями, як показують дослідження, уже після першої процедури клінічне покращення досягає 50-81%. Лазер не може повністю видалити шрам, однак через кілька сеансів на місці старого з’являється новий, майже непомітний.

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ: ПЕРЕВАГИ

переваги лазерного шліфування шкіри
  • Результат помітний відразу. Після першої процедури пацієнти відзначають позитивний вплив.
  • Безпечно. Промінь лазера точно направляють на дефект, без захоплення здорових тканин. До того ж сучасне лазерне обладнання оснащене охолоджувальною системою, яка знижує дискомфорт для пацієнта, а перед сеансом шкіру змащують кремом-анестетиком.
  • Швидке відновлення. Реабілітаційний період займає від 3 до 5 днів. Набряклість і почервоніння проходять за кілька днів самостійно, після чого пацієнт може повернутися до звичного ритму життя. Необхідно лише дотримуватися рекомендацій: відмовитися від відвідування тренажерного залу, лазні, сауни, не засмагати.
  • Універсальність. Лазерне шліфування шкіри застосовують для ліквідації естетичних недосконалостей на шкірі обличчя і тіла, а також — для усунення наслідків різкого схуднення (розтяжок), кесаревого розтину та інших операцій.

Шліфування відмінно підійде, якщо ви хочете “навести лоск”, виглядати особливо привабливо. Це — ідеальний вибір для вікової шкіри, а також — для випадків, коли потрібне глибоке шліфування рубців і шрамів.

За ефективністю метод значно перевершує домашні пілінги — ви відразу помітите різницю. Тим, хто робив ін’єкції ботоксу, потрібно враховувати, що ефективність терапії знизиться.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ?

Перед самою процедурою лікар очищає обличчя від косметики та забруднень, потім робить місцеву анестезію за допомогою крему або гелю. Після очищення проводиться первинна обробка лазером і видалення відмерлих частинок шкіри. На відміну від класичного лазерного пілінгу, під час шліфування лазер проникає у глибші шари шкіри, і ефект від нього виходить більш вираженим.

Потім робиться повторна обробка лазером, що впливає уже на глибші шари епідермісу. Фінальним етапом процедури виступає заспокійлива маска для обличчя — вона знімає печіння і допомагає шкірі почати відновлюватися.

Після шліфування на обличчі будуть сильні почервоніння і скоринки, але це — нормально: на шкіру було здійснено серйозний вплив, і їй потрібен час на відновлення. Кількість процедур залежить від сили ураження шкіри (наприклад, рубцями), і підбирається лікарем індивідуально.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

підготовка до процедури лазерного шліфування

Щоб скоротити час реабілітації та прискорити загоєння, необхідно правильно підготуватися:

  • за місяць потрібно почати захищати шкіру від сонячних променів
  • при запаленнях на шкірі за тиждень до сеансу проводять механічне чищення
  • при зневодженій шкірі бажано пройти процедуру біоревіталізації
  • за кілька днів до процедури необхідно припинити приймання ліків для розрідження крові
  • за 2 тижні не відвідуйте солярій, сауну
  • напередодні не вживайте алкогольні напої, обмежте фізичні навантаження

ПОКАЗИ ТА ПРОТИПОКАЗИ

КОЛИ СЛІД РОБИТИ ПРОЦЕДУРУ:

  • Постакне — плями (рубці), які залишилися після вугрової висипки
  • Акне
  • Наявність шрамів, дефектів шкіри (атрофічні, келоїдні рубці)
  • Дрібні мімічні зморшки, вікові зміни, в’ялість шкіри
  • Розширені пори, судинна сіточка з глибиною залягання до 4 мм, діаметром до 2 мм
  • Розтяжки, дефекти після вітрянки, кесаревого розтину
  • Гіперпігментація

КОЛИ УТРИМАТИСЯ ВІД ПРОЦЕДУРИ:

Протипоказами є вік до 18 років, вагітність. Від процедури потрібно відмовитися при онкологічних і вірусних захворюваннях, інфекціях шкірного покриву, цукровому діабеті. При загостренні хронічних захворювань, фотодерматиті та сильній засмазі краще перенести сеанс. При некомпенсованих проблем із серцем і епілепсії робити шліфування протипоказано.

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ: ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД

Все, що ви хотіли знати про лазерне шліфування шкіри - 22/11/2024

Ми використовуємо сучасне обладнання, яке скорочує період реабілітації. Щоб загоєння пройшло швидко і з мінімальним дискомфортом, потрібно охолоджувати шкіру. З цією метою використовують холодні компреси кожні 2-4 години.

Для зняття набряклості тримайте голову вище. Спати краще на високій подушці. Пийте більше води, щоб підтримати баланс рідини.

Зняти відчуття стягнутої шкіри допомагає зволожувальний крем, який краще зберігати в холодильнику. Додаткова прохолода сприятливо сприймається шкірою. Користуватися декоративною косметикою можна тільки після повного загоєння.

МОЖЛИВІ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Після шліфування можуть з’явитися почервоніння, запалення та інфікування. Шкіра покривається скоринкою і може стати більш рельєфною, оскільки під час процедури пошкоджується її структура. Іноді помітно білясті ділянки та плями. Протягом декількох днів після впливу лазера можливий набряк. У більшості випадків, при дотриманні порад лікаря-косметолога і правильному догляді за шкірою після процедури, усі реакції зникають.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: