Короткий зміст статті:

Шрами та розтяжки – поширені проблеми зі шкірою, з якими стикаються багато людей, і вибір правильної процедури для їх усунення може суттєво вплинути на впевненість у собі та загальний зовнішній вигляд.

Рубці та розтяжки – це часті косметичні проблеми, які можуть впливати на самооцінку. На щастя, існує багато процедур, які можуть допомогти зменшити їх видимість і фахівці у косметології FineLine радо допоможуть це зробити.

Які процедури допоможуть позбутись рубців та розтяжок?

Щоб позбутись рубців та розтяжок є низка процедур.

Лазерне шліфування шкіри

Такий метод вважають одним з найефективніших процедур щоб позбутись рубців. Лазерне видалення передбачає руйнування рубцевої тканини променем лазера, що сприяє відновленню шкіри.

Процедура є малотравматичною і допомагає значно зменшити прояв рубцевих дефектів шкірного покриву або повністю позбутися їх. Лазерна терапія працює, стимулюючи вироблення нових клітин шкіри та колагену, що призводить до більш гладкої та рівномірної шкіри.

Пілінг

Метод хімічного пілінгу буде корисним для свіжих рубців, але менш ефективний для розтяжок. Процедура може проводитись у будь-якому віці для всіх типів шкіри.

Після впливу кислот прискорюється утворення нових клітин, поділ, швидше синтезується міжклітинна речовина

Протягом тижня після пілінгу не рекомендується відвідувати басейн, лазню, сауну, солярій. Протягом 4 днів після процедури заборонено робити додаткові очищення та скрабування на оброблених ділянках, використовувати агресивні засоби для демакіяжу, у складі яких є кислоти або “відлущуючі” гранули, тощо

Мікродермабразія

Це неінвазивна процедура, вона сприяє відлущенню зовнішнього шару шкіри за допомогою ручного пристрою. Ця процедура може допомогти поліпшити зовнішній вигляд шрамів і розтяжок, згладжуючи грубу або нерівну текстуру шкіри. Для досягнення значних результатів може знадобитися кілька сеансів.

Є процедури, що допоможуть розгладити шкіру. Щоб їх правильно підібрати варто звернутись фахівця у косметології FineLine.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: