Кріоліполіз: Результати досліджень

Опубліковано: 22 Березня, 2022
0 / 5 Рейтинг: 3.7

Ваша оцінка:

Научні докази ефективності кріоліполізу

Короткий зміст статті:

Локальний вплив холодом, призводить до знищення жирової клітини. Втім, результат не миттєвий і в залежності від віку та особливостей організму може проявлятись через 21-45 днів. Через 14-30 днів після процедури макрофаги та інші фагоцити оточують, обволікають і переварюють ліпідні клітини в рамках природної реакції організму на подразнення (переохолодження). Через чотири тижні після процедури запалення зменшується, разом з тим і обсяг жирової тканини. Кріоліполіз у Івано-Франківську в косметології FineLine – гарантія отримання вражаючих результатів!

Кількість необхідних процедур залежить від ділянки тіла. Хоча хороші результати зазвичай досягаються за допомогою тільки однієї процедури, спина і стегна часто потребують курсу з 2-4 процедур.

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ КРІОЛІПОЛІЗУ

Клінічна ефективність і безпека кріоліполізу вивчалася як на людях, так і на тваринах. Дослідження на тваринах показали зменшення товщини шару жиру до 1 см або 40% від загальної товщини після одної процедури, без шкоди для організму.

дослідження кріоліполізу

Дослідження на людях показали схожі результати. Одне дослідження, опубліковане у 2009 році за участю десяти пацієнтів, показало зниження жирового прошарку на 20.4% і 25.5%, відповідно, через 2 місяці й 6 місяців після проведення процедури. Дослідники (Dierickx) повідомили, що 86% з 518 пацієнтів показали покращення. Найбільш ефективними ділянками тіла були живіт, спина і боки.Пацієнти заповнили анкету оцінки задоволеності, 73% повідомили, що задоволені, а 82% готові рекомендувати кріоліполіз друзям. Більшість респондентів описали мінімальний або допустимий дискомфорт під час процедури. Вісімдесят дев’ять відсотків респондентів повідомили про позитивне ставлення до тривалості процедури (60 хв).

кріо-корекція дослідження

У дослідженні Гарібяна та ін. використовувалася тривимірна камера для оцінки кількості втрат жиру після кріоліполізу. Середня втрата жиру між вихідним рівнем і 2-місячним наступним візитом склала 56,2 ± 25,6 куб.см на ділянці тіла, де проводився кріоліполіз, і 16,6 ± 17,6 куб.см на стороні контролю (P <0,0001). Через два місяці після обробки середня різниця у втратах жиру між обробленою і необробленою сторонами склала 39,6 куб.см.

У ​​неконтрольованому дослідженні Ferraro et al. кріоліполіз був об’єднаний з акустичними хвилями для досягнення можливих синергических ефектів. Автори повідомили про значне зменшення жирового прошарку в об’ємі до 6,7 см і товщини жирового шару до 4,5 см через 12 тижнів після 3-4 процедур. Однак слід зазначити, що дослідження контурів тіла важко проводити, оскільки природна мінливість є високою і повторна відтворюваність багатьох вимірювань є низькою.

ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КРІОЛІПОЛІЗУ?

Принцип кріоліполізу заснований на припущенні, що жирові клітини більш сприйнятливі до охолодження, ніж інші клітини шкіри. У клінічних дослідженнях було доведено, що процедура кріоліполіполіз знижує вміст підшкірного жиру до 25% після першої процедури. Позитивний результат спостерігався у 86% обстежених учасників дослідження. Показник задоволеності пацієнтів на 73% вище, ніж при використанні інших технологій неінвазійного ліполізу. Кріоліполіз зарекомендував себе як дуже безпечний метод корекції фігури, що проводиться з мінімальним дискомфортом. Очікуваними побічними ефектами є тимчасова еритема (почервоніння шкіри), синці й часткове оніміння ділянки, на якій проводилась процедура, які зазвичай зникають протягом 14 днів з моменту проведення процедури.

ЦІНИ НА КРІОЛІПОЛІЗ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Кріоліполіз: руки2023-06-20T14:11:55+03:00

Ціна на Кріоліполіз рук починається від 1500 грн, в залежності від кількості та розміру маніпул.

Кріполіз: сідниці2023-06-20T14:12:03+03:00

Ціна на Кріоліполіз сідниць від 1500 грн, в залежності від кількості та розміру маніпул.

Кріоліполіз: стегна2023-06-20T14:12:11+03:00

Ціни на Кріоліполіз стегон від 1500 грн, в залежності від кількості та розміру маніпул.

Кріоліполіз: живіт2023-06-20T14:12:23+03:00

Ціна на Кріоліполіз живота становить від 850 грн, в залежності від розміру та кількості маніпул.

Кріоліполіз: боки2023-06-20T14:11:42+03:00

Ціна на Кріоліполіз боків становить від 1500 грн, в залежності від кількості та розміру маніпул.

ВИСНОВКИ ПО КРІО-КОРЕКЦІЇ

Довгостроковий ефект після кріоліполіза поки не оцінений. Опублікований тільки один невеликий кейс, присвячений двом темам, які розглядалися в односторонньому порядку на одній ділянці тіла та фотографувалися протягом 5 років після процедури. У цьому дослідженні було встановлено, що зниження вмісту жиру має стійкий ефект, попри коливання маси тіла. Хоча про довговічність втрати жиру, викликаної селективним кріолізом, практично нічого не відомо, немає ніяких доказів того, що втрачений жир після впливу холоду може регенерувати (повернутись назад). Ви можете скористатись процедурою кріоліполіз у Івано-Франківську по акцій ціні у косметології FineLine.

*Це адаптований переклад результатів досліджень PMCID: PMC4079633

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: