Короткий зміст статті:

З настанням тепла ми все частіше обраємо відкрите взуття. Фахівці-подологи косметології FineLine закликають дбати про здоровий стан стоп на нігтів.

Грибок нігтів, або оніхомікоз, є поширеною проблемою, яка викликає багато дискусій та міфів. Є 5 найпоширеніших міфів.

Міф 1. Грибок нігтів можна визначити за зовнішнім виглядом.

Насправді не завжди зміни у зовнішньому вигляді нігтів свідчать про грибок. Інші стани, такі як псоріаз чи нейродерміт, можуть викликати схожі симптоми, з якими можна сплутати грибок.

Міф 2. Грибок можна “підхопити” лазні або в басейні

Звісно, висока вологість спряє розмноженню грибка та й багатої інших бактерій, проте, зараження може виникнути у місці де є контакт з інфікованими поверхнями. І лазня чи басейн не обов’язковими можуть бути місцями розмноження грибка.

Міф 3. Все взуття у інфікованої грибком люди потрібно викинути

Оновлення взуттєвого гардеробу це важливо, але для осіб у котрих виявили грибок – взуття можна обробити спеціальними антигрибковими засобами. Це допоможе уникнути повторного зараження.

Міф 4. Народні засоби допоможуть вилікувати грибок

Лікування грибка нігтів вимагає комплексного підходу та часто використання спеціалізованих медикаментів. Народні засоби можуть не бути ефективними і затягнути процес лікування. Тому ефективніше – записатися до фахівця, який фахово оцінить стан ніжок, та у випадку виявлення інфекції – підбере правильне та ефективне лікування.

Міф 5. Якщо грибок виявили у одного члена сім’ї, то лікувати потрібно всіх

 Хоча грибок може поширюватися, не кожен член сім’ї автоматично заражається. Важливо дотримуватися гігієни та вживати заходів обережності.

Отже, є багато поширених уявлень про грибок нігтів, які не відповідають дійсності. Важливо звертатися до фахівців для точної діагностики та ефективного лікування.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: