Короткий зміст статті:

У світі краси та догляду за шкірою, що постійно розвивається, досягнення бездоганної та сяючої шкіри стало важливим та бажаним ефектом від сучасних процедур догляду. Однією з останніх тенденцій, що захопила індустрію краси, є ефект glass skin – тренд у догляді за шкірою, що характеризується гладкою, безпористою і напівпрозорою шкірою, яка нагадує скло.

Звідки пішов тренд glass skin?

Ефект glass skin – це бездоганно гладенька, добре зволожена, рівна і сяюча зсередини шкіра, що її поверхня здається зробленою зі скла. Така шкіра блищить, але її блиск аж ніяк не жирний, а дуже ніжний. Авторкою цього тренду вважають візажистку-аматорку корейського походження Еллі Чой, яка проживає в Лос-Анджелесі, США.

Якось вона виклала на сторінці в соціальних мережах фото своєї бездоганної шкіри з описом звичної б’юті-рутини і додала хештег #glassskin, після чого знімком та акаунтом дівчини загалом зацікавилися топові модні журнали, які популяризували “скляну” шкіру.

Процедури у косметолог, щоб досягти бажаного ефекту

Для тренду glass skin важливим є зволоження шкіри обличчя, здоровий вигляд. Фахівці косметології FineLine розповідають, які процедури допоможуть досягти бажаного ефекту.

Масаж обличчя

Масаж – це не тільки розслаблення, але й корисний засіб для вашої шкіри та м’язів. У FineLine ви можете вибрати різні види масажу: антицелюлітний, вогняний, оздоровчий, вакуумно-роликовий та лімфодренажний.

Пілінг

Пілінги допомагають очистити шкіру обличчя та зробити її більш молодою. У косметології FineLine ви можете виконати різні види пілінгів: азелаїновий, карбоновий, мигдальний та молочний.

Ін’єкційна косметологія

Ін’єкції допомагають вирівнювати зморшки та покращувати контур обличчя.

Лазерна косметологія

Лазерна терапія, така як фракційне лазерне шліфування, спрямована на конкретні проблеми шкіри, такі як гіперпігментація і нерівномірна текстура, щоб сприяти більш гладкому і сяючому кольору обличчя.

Мікродермабразія

Ця неінвазивна техніка відлущування використовує пристрій з алмазним наконечником, щоб відшліфувати відмерлі клітини шкіри, відкриваючи більш гладкий і осяйний колір обличчя.

Щоденний догляд

Є базові поради щодо домашнього догляду за станом шкіри. Вони допоможуть зберегти здоровий стан шкіри та такий бажаний зараз ефект glass skin.

До таких парад відносять:

  • Захист від ультрафіолету: використовуйте засоби з максимальним сонцезахисним фактором (SPF).
  • Зволоження: вибирайте гідролат, зволожуючу есенцію та сироватку з вітаміном C.
  • Кремові формули: вибирайте кремові формули косметики, зокрема рум’яна та бронзери.

Для досягнення бажаного ефекту glss skin вимагає поєднання наукового розуміння, старанних практик догляду за шкірою та професійних косметологічних процедур. Дотримуючись принципів зволоження, відлущування і освітлення, люди можуть працювати над перетворенням своєї шкіри і досягти сяючого кольору обличчя, що нагадує скло.

Проконсультуйтеся з косметологом у FineLine, щоб дізнатися про індивідуальні варіанти лікування та розпочати подорож до сяючої та бездоганної шкіри. Скористайтеся перетворюючою силою косметології та відкрийте для себе гладеньку, безпористу та напівпрозору шкіру обличчя, яка випромінює красу та впевненість у собі.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: