Про антицелюлітні креми з’явилося безліч міфів різного характеру: одні обіцяють чудо-креми, які позбавляють від апельсинової кірки, а інші твердо кажуть, що антицелюлітні креми – це гроші на вітер. Думка лікарів на цю тему дещо інша, істина лежить посередині. Давайте дізнаємося правду про антицелюлітні креми.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ЦЕЛЮЛІТУ

Через погану циркуляцію крові в клітинах шкіри, а також надмірного скупчення токсинів та шлаків наш організм починає утворювати згустки жиру у підшкірному шарі. Внаслідок цього наша шкіра стає горбистою і зумовлює появу апельсинової кірки. Але якщо клітини шкіри міцні та пружні, вони не будуть передавати чітко рельєф підшкірного шару та зберігає гладкий контур. Якщо шкіра не еластична та млява прояви целюліту буде сильно видно.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ АНТИЦЕЛЮЛІТНІ КРЕМИ?

Антицелюлітні креми – це комплекси активних компонентів, які зволожують глибоко шкіру, насичують поживними речовинами та прискорюють відновлення гідроліпідного балансу. Завдяки цьому укріпляються клітини, вироблення еластину та колагену стимулюється і зменшується прояви апельсинової шкірки.

антицелюлітний крем як він працює

Переважно антицелюлітні креми містять компоненти, які активно розігрівають шкіру, тому не слід панікувати, якщо після нанесення виникає незначне печіння. Завдяки різкому підвищенню температури тіла покращується циркуляція крові, прискорюється лімфообіг та з організму виводиться зайва рідина, шлаки та токсини. Також важливо додати, що значно покращується стан шкіри та зменшується появу целюліту.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ АНТИЦЕЛЮЛІТНІ КРЕМИ?

Поява целюліту, як було згадано вище залежить від декількох факторів, тому й лікувати їх потрібно в комплексі. Антицелюлітні креми найкраще діють в комплексі з іншими антицелюлітними методами, наприклад креми слід наносити після тренування, бо на розігрітій шкірі активні компоненти крему працюватимуть ефективніше. Антицелюлітні креми – це всього засоби для підсилення ефекту спалювання жирових клітин.

Важливо зазначити, що перед нанесенням на шкіру антицелюлітного крему її слід очистити від мертвих клітин, які не дають проникнути засобу в глибокі шари шкіри. Для цього необхідно зробити масаж сухою щіткою чи ретельно проскрабувати тіло перед нанесенням антицелюлітного крему. При нанесенні антицелюлітні креми важливо виконувати масажні рухи, щоб додатково розігріти шкіру та прискорити проникнення активних компонентів в неї.

ТОП 3 АНТИЦЕЛЮЛІТНІ КРЕМИ

антицелюлітні креми для схуднення

Elemis, Targeted Toning Body Moisturiser

Антицелюлітні креми для тіла від бренду професійної косметики Elemis при нанесенні трансформується з крему в ніжну олію і дозволяє добре промасажувати проблемні ділянки. Ефірна олія фенхеля у складі збільшує мікроциркуляцію в шкірі і допомагає зупиняти процеси старіння шкіри. Інші активні компоненти тонізують і живлять шкіру, роблячи її більш рівною і пружною, а також забезпечують ефект підтяжки.

антицелюлітні креми для суднення

Biotherm, Celluli Eraser

Концентрований гель Celluli Eraser створений на основі комплексу мінеральних речовин, який ефективно бореться з дефектами шкіри. Екстракт водоростей в складі засобу сприяє розщепленню жирових клітин і не дозволяє їм накопичуватися в одній зоні. Кофеїн прискорює обмін речовин у клітинах, а кінський каштан підвищує тонус шкіри і робить її більш пружною.

антицелюлітні креми для суднення

Guam, Fango gel

Інноваційна формула крем-гелю з ліпоактивними наносферами від Guam спрямована на активну боротьбу проти локалізованих жирових відкладень і целюліту. Секрет ефективного антицелюлітного впливу засобу полягає в їх унікальному складі: комплекс водоростей, який входить за основу крему, багатий йодом, залізом, кальцієм і альгіновою кислотою. Високий вміст мінералів морського походження в цьому комплексі є цінним джерелом активних інгредієнтів, які протидіють розвитку целюліту і старіння шкіри.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: