Виявляється, шкіра – не єдина частина нашого тіла, яка потребує захисту від сонця. На думку багатьох експертів захист волосся має бути схожим, вплив ультрафіолетових променів може викликати пошкодження, схожі з наслідками відбілювання. Крім ослаблення структури волосяного стрижня, що призводить до ламкості та сухості, сонце також може викликати погіршення кольору волосся або проявити небажані мідні відтінки. Тому ось вам декілька порад щодо захисту вашого волосся.

Головний убір для вашого волосся

Який один з найефективніших способів захисту волосся від ультрафіолетового випромінювання? Створити фізичний бар’єр між волоссям і сонцем за допомогою капелюхи, шарфа, парасольки або іншого головного убору, це те що вам потрібно. Особливо якщо ваше перебування на сонці не обмежується 10 хвилинами. Прикрите волосся повинне стати для вас першою лінією захисту від сонячного впливу. Як бонус ви зможете спробувати останні тенденції моди в головних уборах або скомбінувати ваш одяг з милим капелюшком.

головний убір для вашого волосся

Засоби для укладання з УФ захистом

Багато засобів по догляду за волоссям містять інгредієнти, які допомагають формувати захист вашої голови та волосся від руйнівного впливу ультрафіолетових променів – щось на зразок протисонцевого крему для волосся. Його застосування допоможе вам вберегти природність кольору волосся без його вигорання та інших негативних ефектів, які тільки погіршать стан волосся.

Спробуйте маску для вашого волосся, що тонізую

Якщо шкоди для волосся вже не уникнути та колір волосся починає виглядати не так, як раніше, настав час масок для волосся, що тонізують. Такі маски містять активні компоненти, які допомагають підтримувати та відновлювати здоров’я волосся. Ви також можете спробувати додати тонують краплі в ваш улюблений кондиціонер або маску.

Що можуть маски, що тонізують:

  1. Відновлення вологи(утримують вологу в волосі, перешкоджає його сухості та ламкості);
  2. Зміцнення волосся(Покращення стійкості волосся та зміцнення його структури);
  3. Додатковий захист(маски можуть містити антиоксиданти, які захищають від зовнішнього впливу);
  4. Покращення кольору(деякі з масок містять пігменти, які допомагають підсилювати та оновлювати колір волосся);
маски для вашого волосся що тонізують

Ключові правила для захисту вашого волосся від сонця

  1. Засоби з УФ захистом – Наносьте на волосся перед виходом на сонце. В них містяться компоненти, що утримують вологу в волоссі та захищають його від УФ випромінювання.
  2. Головний убір – Використовуйте головний убір для сонячних днів. Завдяки чому ви захистите вашу голову від сонячного впливу.
  3. Піковий час – Мінімізуйте виходу на вулицю в сонячну погоду, в проміжок від 10 до 16. Оскільки саме в цей період сонце найбільш активне та УФ променій найінтенсивніші.
  4. Маски для волосся – Зволожувальні та живильні маски для волосся збережуть його та уповільнять пошкодження.
  5. Догляд після сонця – Після тривалого перебування на сонці рекомендується використовувати засоби, що зволожують або олію для волосся. Для відновлення вологи у волосся та заживити його корисними речовинами.
правила для захисту вашого волосся

Якщо у вас виникають проблеми зі здоров’ям волосся, рекомендуємо вам звернутися до лікаря-трихолога за консультацією.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: