Виявляється, шкіра – не єдина частина нашого тіла, яка потребує захисту від сонця. На думку багатьох експертів по волоссю, вплив ультрафіолетових променів може викликати пошкодження, схожі з наслідками відбілювання. Крім ослаблення структури волосяного стрижня, що призводить до ламкості та сухості, сонце також може викликати потускнення вашого свіжого салонного кольору або поява небажаних мідних відтінків. Тому ось вам декілька порад щодо захисту волосся.

Носіть головний убір

Як захистити колір волосся від пошкодження сонцем? - 22/05/2022

Який один з найефективніших способів захисту волосся від ультрафіолетового випромінювання? Створіть фізичний бар’єр між волоссям і сонцем за допомогою капелюхи, шарфа, парасольки або іншого головного убору. Особливо якщо ви збираєтеся перебувати на сонці протягом тривалого часу, прикриття волосся повинне стати вашою першою лінією захисту. Бонус: ви зможете спробувати останні тенденції в головних уборах.

Використовуйте засоби укладки з УФ-захистом

Як захистити колір волосся від пошкодження сонцем? - 22/05/2022

Багато засобів по догляду за волоссям містять інгредієнти, які допомагають захистити волосся від руйнівного впливу ультрафіолетових променів – щось на зразок сонцезахисного крему для волосся. Його застосування допоможе вам вберегти природність кольору волосся без його вигорання.

Спробуйте тонізуючу маску

Якщо шкода вже нанесена і колір вашого волосся починає виглядати “не так”, прийшов час тонування. Ви також можете спробувати додати тонують краплі в ваш улюблений кондиціонер або маску.

Як захистити колір волосся від пошкодження сонцем? - 22/05/2022Топ 5 правил захисту від сонця
маски на ніч для обличчяТОП-4 DIY маски для обличчя на ніч