Причиною появи розтяжок при вагітності є зміна гормонального фону з одночасним різким набором маси тіла.

Організм матері змінюється разом з ростом малюка. Зростає вага, шкіра втрачає пружність, розтягується і пошкоджується. При перерозтяганні шкірного покриву травмуються підшкірні судини та руйнується сітчастий шар. Організм, прагнучи швидше заповнити утворився дефект, заміщає його грубої рубцевою тканиною. Розтяжки мають вигляд вузьких звивистих смуг різної довжини та ширини, колір яких варіює від білястого і блідо-рожевого до синюшного.

ЧИ МОЖНА ПРИБРАТИ РОЗТЯЖКИ ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ?

Можна, тільки починати корекцію рекомендується відразу ж після пологів. Свіжі розтяжки коригуються з максимальною ефективністю, а ось застарілі повністю прибрати практично неможливо. Розтяжки в післяпологовий період прибираються за допомогою лазерних процедур, пілінгів і філерів.

ПІЛІНГ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ РОЗТЯЖОК ШКІРИ

Пілінг розтяжок після вагітності

Якщо розтяжки з’явилися зовсім недавно, підійдуть пілінги. Спеціальний склад, проникаючи в глибокі шари епідермісу, ущільнює шкіру шляхом активізації вироблення колагену. Однак для того, щоб перемогти розтяжки за допомогою пілінгу, буде потрібно багато процедур. Для старих світлих розтяжок вони не ефективні.

Шліфування відбувається в такий спосіб: через наконечник спеціального апарату на шкіру під напором розпорошуються мікрокристали оксиду алюмінію або корунду – другого за твердістю мінералу після алмазу. Одночасно відбувається видалення відлущених частинок через спеціальну вакуумну систему. Ступінь впливу кристалів регулюється і підбирається для кожного пацієнта індивідуально. Додатковим позитивним ефектом є регенерація шляхом вакуумного мікромасажу. У шкірі починають вироблятися молодий колаген, еластин – основні компоненти, що відповідають за її пружність і еластичність.

ВИДАЛЕННЯ РОЗТЯЖОК ЛАЗЕРОМ

Лазерне шліфування розтяжок після вагітності

Максимально ефективний спосіб боротьби з усіма видами розтяжок – використання лазера. Лазерний промінь дозволяє активізувати природні механізми регенерації шкірних покривів, ущільнивши тканини та згладивши розтяжки. Най універсальний, ефективний і безпечний метод видалення розтяжок – лазерне шліфування.

Лазер здатний руйнувати рубцеву тканину на глибині до 1,5 мм і стимулювати на цьому місці освіту нормальної тканини. При цьому поверхня шкіри не зачіпається. Він безпечно видаляє розтяжки на будь-яких ділянках тіла, в тому числі на грудях і на внутрішній поверхні стегон. Дрот – це об’єднання в одному апараті лазерної та енергії радіохвиль. Апарат, на якому виконується дрото-терапія, дає можливість працювати з «гарячим», «холодним» імпульсами, а також класичним імпульсом CO2 лазера. При цьому радіочастотний вплив, що працює одночасно з усіма імпульсами, значно підвищує ефективність лікування, глибоко демодулює тканину. Технологія «дизайн форми імпульсу» дозволяє підбирати для кожного пацієнта оптимальні параметри впливу. Це допомагає досягати всіх верств – від поверхневих до глибинних.

ФІЛЛЕРИ ПРОТИ РОЗТЯЖОК

корекція розтяжок філерами

Як уже зазначалося, вплив гормонів і пере розтягнення призводить до втрати еластичності шкіри під час вагітності. Її верхні шари стоншуються і в результаті при навантаженні виникають внутрішні мікророзриви колагенових і еластинових волокон, які потім, при загоєнні, заміщуються сполучною (рубцевої) тканиною.

Для того, щоб активізувати вироблення нового колагену та еластину, застосовуються філери, що містять спеціальні компоненти.

Потрапляючи в шкіру, ці компоненти стимулюють вироблення нового молодого колагену, який ущільнює шкіру.

У місці введення гелю починають формуватися власні колагенові волокна, в результаті чого на місці розтяжок з’являється повноцінна тканина. Розтяжки стають непомітними, схожими на навколишнє здорову шкіру.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

 • 3 Зони - 29/05/2023

  3 Зони

  FINELINE

  • Верхня губа
  • Пахви
  • Гомілки
  1250

  780₴

 • що таке лазерна епіляція

  BEAUTY STANDART

  FINELINE

  • Пахви
  • Глибоке бікіні
  • Гомілки з колінами
  2400

  1120₴

 • Комплекс базовий - 29/05/2023

  Комплекс базовий

  FINELINE

  • Пахви
  • Підборіддя
  • Гомілки
  1430

  860₴

Вам може бути цікаво: