Короткий зміст статті:

Весна – це час, коли шкіра потребує особливого догляду. Після зими з мінливою холодною погодою шкіра може ставати сухою, мати ознаки втоми та потребувати ретельного догляду та відновлення.

Які процедури варто зробити навесні?

Комбінована чистка обличчя

Це процедура глибокого очищення шкіри від різних забруднень. Така процедура має подвійний ефект – під впливом ультразвуку відбувається відлущення ороговілого шару шкіри, що сприяє покращенню циркуляції крові, стимулює обмін речовин, а дерма стає більш пружною та виглядає більш свіжою. Механічна чистка використовується переважно для Т-зони і дозволяє очистити обличчя від вугрів за кілька сеансів.

Пілінг

Забиті поки, прищі, комедони, почервоніння шкіри, вугрові висипання, чорні цяти – всі ці проблеми можна вирішити у кабінеті косметолога FineLine.

Процедура полягає у відлущуванні верхніх шарів шкіри, дозволяє очистити шкіру, вирівняти тон, повернути шкірі пружність і здоровий вигляд. Крім того процедура пілінгу допоможе очистити і звузити пори, досягти легкого ефекту ліфтингу і зменшити прояви ластовиння і поверхневих зморшок.

Лазерне шліфування шкіри

Відмінна процедура, яка допоможе позбутись перших ознак старіння, шрамів, слідів від прищів та гіперпідментації. Лазерне шліфування дозволяє добитися рівномірного і гладкого тону шкіри, а також позбавитися від зморшок.

Результати лазерного шліфування шкіри зазвичай можна побачити відразу після процедури, але остаточний результат може бути видно лише через кілька тижнів, коли шкіра повністю заживе. Пацієнти можуть очікувати на виправлення зморшок, акне-залежних плям і інших нерівностей, а також на загоєння рубців і підвищення еластичності шкіри.

Лазерне шліфування шкіри можна проводити у будь-який час року, але для досягнення найкращих результатів, процедуру краще навесні, коли сонце менше світить і є менше небезпеки виникнення пігментних плям.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: