Короткий зміст статті:

Магазин ексклюзивних солодощів ручної роботи Wander пропонує величезний вибір смаколиків, які припадуть до душі кожному. Обирайте шоколадні цукерки з вражаючим виглядом на сайті Wander boutique.

Так, набір під назвою «Незламним та нескореним» називають найкращою шоколадною подякою захисницям та захисникам України. Адже у кожній цукерці є і чорний шоколад, і лікер, і марципани. Та навіть більше: витяжка із кубинських сигар «Romeo Y Julieta». Такий незвичний, але дуже приємний смак не залишить байдужими нікого.
Знайдеться в крамничці цікавинка і для шанувальників Гелловіну, свята, яке щороку набуває дедалі більшої популярності серед українців. Тому що для поціновувачів свята створена українська колекція з п’ятьма смаками під тематичними назвами «Гарбузятко», «Бодя-павук», «Вампируля», «Мухомор» та «Привид».

А набір цукерок під назвою «Все буде Україна» просто зачаровує великою шоколадною синьо-жовтою Квіткою Перемоги.
Кожна шоколадка від українського бренду крафтових солодощів Wander має особливий смак, адже шоколатьє працюють із бельгійським шоколадом, а також із рідкісними сортами какао із таких регіонів, як Африка, Південна Америка, та навіть Океанія. Більше того, для створення особливого смаку використовують навіть додаткові інгредієнти, які існують лише в тому регіоні, звідки родом какао. Шанувальники такого шоколаду зізнаються: скуштувавши смаколик – одразу хочеться поїхати у мандри і побачити незвідані ще країни.
Якщо говорити медичними термінами, то какао містить багато катехінів, флаванолів, антоцианів, є теобромін, кофеїн, а також магній, залізо, цинк і клітковина.

І науковці запевняють, що саме усе це в комплексі робить какао дуже корисним для здоров’я людини.
А унікальність продукції Wander саме в цьому – чітке розуміння: з якої місцевості какао-боби, де їх вирощували і в яких умовах, якою є їхній термін достигання та умови обробки.

Тож подаруйте людині, яку любите, кілька митей шоколадного щастя.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: