Кожна жінка бажає залишатися завжди молодою та мріє  про красиву, пружну та молоду шкіру без зморщок та ознак старіння. І тут вам допоможе процедура пілінгу в Івано-Франківську. Пілінг не тільки очищає та омолоджує шкіру, а й робить її пружною та усуває всі дерматологічні проблеми

ВИДИ ПІЛІНГУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

1.ПОВЕРХНЕВИЙ ПІЛІНГ

Види пілінгів - 15/07/2024

Поверхневий пілінг застосовують для покращення тонусу шкіри з іншими процедурами. Після курсу процедур, особливо в салоні або клініці краси, коли вплив кислот проходить під наглядом косметолога і їх концентрація вище, ніж в складі для косметичного пілінгу, шкіра в буквальному сенсі виглядає оновленою і посвіжілої. Зазвичай курс пілінгу становить 5-7 процедур в залежності від типу шкіри та чинних проблем.

РОЗРІЗНЯЮТЬ НАСТУПНІ ВИДИ ПОВЕРХНЕВОГО ПІЛІНГУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ:

 • Механічний(Найпростіший вид пілінгу. Такий пілінг – це скраби чи відлущувальний крем з частинками)

 • Апаратний(Якщо ви частий гість у косметолога, то напевно знаєте, що апаратні методики стають все більш популярні. Такі процедури проводяться курсами, але все залежить від серйозності проблеми. Іноді досить одного сеансу, а деколи справа не обмежується і п’ятьма)

 • Хімічний(Один з класичних видів пілінгу для вирівнювання рельєфу шкіри, зменшення розміру пір, освітлення пігментованих ділянок, надання свіжості особі)

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ПОВЕРХНЕВОГО ПІЛІНГУ?

При проведенні процедури поверхневого пілінгу наш верхній шар шкіри відлущується приблизно на 0,06 см. Звичайно ж, обов’язково потрібно провести процедуру очищення і знежирення шкіри спеціальними засобами, які заздалегідь були підібрані відносно вашої шкіри.

Види пілінгів - 15/07/2024

Далі, починаючи з зони чола, потім на вилиці, підборіддя, зону навколо рота, на ніс і наприкінці в зону навколо очей наносимо пілінг. Витримуючи час експозиції, що рекомендується на етикетці обраного засобу, змиваємо склад прохолодною водою, ретельно просушуємо шкіру і не забуваємо нанести зволожувальний захисний крем.

Протягом 3-5 днів після проведення процедури фахівці рекомендують використовувати ніжний догляд для шкіри обличчя. Курс поверхневого пілінгу складається з 8-10 процедур, періодичністю раз на 7-10 днів. Особливістю таких пілінгів є те, що їх можна робити в будь-який час року. Але все ж, щоб уникнути гіперпігментації, косметологи рекомендують використовувати засоби з SPF.

2.СЕРЕДИННИЙ ПІЛІНГ

Серединний пілінг – досить серйозна процедура. Він зачіпає не тільки роговий шар епідермісу, а й гранулярний, і навіть базальний. Тобто на шкіру виявляється досить глибокий вплив, при якому пошкоджуються живі клітини. Як правило, головними фігурантами серединного пілінгу виступають кислоти, а також лазер.

Види пілінгів - 15/07/2024

ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Кислота або лазерний промінь пошкоджують кілька шарів епідермісу, викликаючи бурхливе лущення шкіри та оновлення клітин. Людина буквально скидає стару шкіру, а на її місці з’являється нова, молода.

Під час проведення серединного пілінгу можливі неприємні відчуття у вигляді печіння. В період реабілітації, яка може тривати до місяця, шкіра стягується і лущиться, в цей момент найголовніше не намагатися самостійно здирати скоринки, оскільки можна пошкодити шкіру й отримати зворотний ефект у вигляді пігментації або рубця.

СЕРЕДИННИЙ ПІЛІНГ ПОДІЛЯЮТЬ

 • Хімічний(Найбільш ефективна кислота для проведення серединного пілінгу – трихлороцтова (TCA). Її особливість в тому, що вона швидко проникає в епідерміс. У цьому ж полягає і проблема: контролювати рівномірність її проникнення досить складно.)
 • Апаратний(Як що ушкоджує шкіру агента тут виступає фракційний лазер, який «прошиває» шкіру тисячами лазерних «голок» на заданій глибині, таким чином запускаючи процес оновлення клітин. Так само як і при кислотному серединному пілінгу, шкірі потрібен час для відновлення, яке супроводжується почервонінням і лущенням. Результат можна порівняти з пілінгом TCA.)

3.ГЛИБОКИЙ ПІЛІНГ

Серед різних косметичних процедур, спрямованих на омолодження шкіри обличчя, дуже ефективною є глибокий пілінг. Його мета полягає в руйнуванні старого, який втратив свою еластичність епідермісу, до нижнього шару, на підставі якого буде відбуватися регенерація нових колагенових тканин.

Види пілінгів - 15/07/2024

У сучасній косметології для омолодження застосовують:

 • фенол
 • масла
 • гліцерин
 • гліколю пропілен
 • вода

Додаткові інгредієнти використовуються для зниження швидкості всмоктування активного елементу в кров і пом’якшення епідермісу.

КОЛИ ПОТРІБНО РОБИТИ ПРОЦЕДУРУ?

 • Утворилися «гусячі лапки» в області очей

 • Занадто виражені носо-губні складки

 • Зморшки, що виникли в зоні перенісся

 • Втрата пружності шкіри

 • Деформація овалу обличчя

 • Нависання повік

 • Пігментація шкіри, викликана старінням

 • Наявність розтяжок, рубців

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Глибокий пілінг обличчя призначається жінкам, що переступили 55-річний рубіж і мають серйозні вікові зміни епідермісу. Він не підходить для тих, у кого з’явилися перші зморшки або помічається нерівний колір шкіри. Для представниць прекрасної статі молодшого віку рекомендуються інші способи загальмувати процес старіння – не менш ефективні, але більш щадні.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: