Технології розвиваються з кожним роком, і сфера косметології не є винятком. Якщо раніше наші батьки користувалися бритвою і вірили в краще, то зараз лазерні технології видалення волосся займають провідне місце серед усіх послуг. Відповідно, ви бачите безліч компаній, що пропонують видалення волосся лазером в Івано-Франківську. Проте, як обрати апарат, який підійде саме вам, на що варто звернути увагу та як отримати максимальний результат? Сьогодні ми поговоримо про це. Наші експерти – це дипломовані спеціалісти косметології FineLine.

Як обрати лазер для видалення волосся?

З практичної точки зору, варто обирати не лише виходячи з вартості послуги, але й з урахуванням технічних параметрів. На сьогоднішній день в косметології доступні декілька видів апаратів:

 • Діодні лазери.
 • ELOS апарати.
 • Александритові лазери.

Важливо зазначити, що будь-який з цих апаратів, за умови високої якості збірки та наявності високих параметрів, може забезпечити хороші результати. Однак, між ними все ж є різниця.

Александритові лазери відзначаються високою ефективністю, але процедура може бути болючою, а результат не так стійкий, як після видалення волосся діодним лазером. З іншого боку, ELOS лазери є менш потужними порівняно з альтернативами, але вони здатні видаляти поверхневе волосся візуально, мало впливаючи на волосяну фолікулу.

Які бувають “хвилі” лазера?

Стандартизовано використовуються довжини хвилі. Втім, якщо лазер комбінований і дешевий, різниця між одно хвильовим та трьох хвильовим лазером буде непомітна. Ось список наявних “хвиль”:

 • 755nm
 • 808nm
 • 1063nm

Кожна хвиля використовується для різного типу шкіри та волосяних фолікул. До прикладу 755 та 808 довжина хвилі ідеальні для Європейського типу шкіри, а 1063nm для темношкірих націй. Також потрібно врахувати, що більшість виробників лазерів використовують 808nm довжину хвилі як основу, зважаючи на її універсальність. Відповідно фактичний зміст шукати 3-х хвильовий лазер відсутній як такий.

Який параметр ключовий для ефективності?

Тут все залежить від політики партії. Косметологія FineLine та я особисто надаю гарантію на результат. Втім, бувають випадки коли ми не можемо передбачити результати або відмовити у надані у послузі в цілому. Інколи потрібно вирішити причину надлишкового волосся, а не усувати наслідки.

 • Гормональний збій
 • Приймання препаратів для активації росту волосся
 • Наявні шкірні захворювання

Якщо ви вже пробували лазерне видалення волосся в Івано-Франківську в декількох косметологів, але результат відсутній або мінімальний то швидше за все вам потрібно пройти додаткові обстеження організму. Проте не виключено, що варто звернути увагу на якісніші апарати, а не гнатись за 50% знижками. У нашій сфері ніхто не дає знижки просто так. У випадку з FineLine це всього лиш маркетинговий інструмент, ми у будь-якому разі повернемо вам кошти, якщо результат буде незадовільний.

Чи повинна косметологія надавати гарантію?

Тут все залежить від політики партії. Косметологія FineLine та я особисто надаю гарантію на результат. Втім, бувають випадки коли ми не можемо передбачити результати або відмовити у надані у послузі в цілому. Інколи потрібно вирішити причину надлишкового волосся, а не усувати наслідки.
 • Гормальний збій
 • Прийом препаратів для активації росту волосся
 • Наявні шкірні захворювання

Якщо ви вже пробували лазерне видалення волосся у Івано-Франківську в декількох косметологій, але результат відсутній або мінімальний то швидше за все вам потрібно пройти додаткові обстеження організму. Проте не виключено, що варто звернути увагу на більш якісніші апарати, а не гнатись за 50% знижками. У нашій сфері ніхто не дає знижки просто так. У випадку з FineLine це всього лиш маркетинговий інструмент, ми у будь якому разі повернермо вам кошти, якщо результат буде незадовільний.

Як щодо електроепіляції?

Почнемо з того, що це досить давня процедура. Вона існує з 90-х років, але зважаючи на ряд мінусів Олександритові та діодні лазери витіснили її ринку косметологічних послуг. Що ж за такі мінуси?

Це дуже боляче. По суті по вашій шкірі б’ють током від 12 до 45 вольтів. Якщо на ділянці ніг це ще можна терпіти, то у зоні бікіні чи пахв це просто пекло.

Це дуже довго. При проведенні даної процедури використовуються спеціальна “голка” яка знищує по одній фолікулі. Одна фолікула займає 2 секунди вашого часу. На ділянці бікіні 1000+ фолікул.

Це не назавжди. Електроепіляцію рекламують як послугу, що видаляє волосся назавжди, втім, особливості нашого організму унеможливлюють такий результат. Діодні, олександритові чи електроепіляція не можуть дати вічний результат, бо ваш організм може генерувати нові фолікули в інших місцях. Така от наша природа.

Як покращити результат?

Ви справді можете вплинути на результат. По перше проведіть обстеження організму. Перший показник – темне волосся на верхній губі. Нормалізація роботи організму прискорить результат у декілька разів.

Поголіться перед процедурою. Наявне волосся на тілі розсіює лазерний промінь і не дає повною мірою пошкодити волосяну фолікулу.

Якщо використовуєте гормональні контрацептиви чи будь-які інші гормональні препарати попередьте косметолога. Я зможу підібрати для вас параметри які максимізують результат. Краще таку інформацію не приховувати.

Не робіть татуювань у тому місці де не хочете мати зайвого волосся. Процедуру категорично заборонено проводити у таких місцях, через високий ризик шкірних опіків.

Почервоніння на шкірі це від неякісного апарату?

Насправді це допустимо. Називається такий побічний ефект – фолікулярний набряк. Варто розуміти, що лазер пошкоджує фолікулу та залишає мікроопік навкруги фолікули. Саме від цього і почервоніння.

Бувають випадки коли шкіра надто чутлива до термічної дії. Тоді теж можуть бути почервоніння у зоні проведення лазерного видалення волосся.

Не варто переживати. Почервоніння зникає протягом 3-7 днів з моменту проведення процедури. Також ви можете використовувати заспокійливі креми для шкіри, щоб прискорити процес відновлення.

КОРОТКИЙ ПІДСУМОК

Якщо ви бажаєте отримати максимальний результат зверніть увагу на фактичну потужність апарату. Ідеально шукати апарат від 2000w+. Також не акцентуйте на кількості хвиль. Хороший апарат з однією довжиною 808nm дозволить отримати набагато кращий результат за дешевий 3-х хвильовий аналог. Зважайте на свій стан здоров’я. Якщо у вас є гормональні порушення чи ви приймаєте окремі групи лікарських препаратів результат може бути не відчутний або відсутній повністю. Якщо маєте сумніви записуйтесь у косметологію FineLine на консультацію до наших провідних спеціалістів. Ви отримаєте вичерпну інформацію та гарантію повернення коштів, якщо не отримали бажаного результату.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: