Правильний догляд за тілом: Приймання душу

правильний догляд за тілом приймання душу

Правильний догляд за тілом починається зі щоденної гігієни – приймання душу. Ця процедура звична для кожного, але правильно її виконують одиниці. Душ приймається не частіше одного разу на день, щоб запобігти пошкодженню захисного шару шкіри. Температура води повинна бути теплою, але не гарячою, а саме купання повинно тривати не більше 5 хв.

Також слід зазначити що засоби для душу потрібно підбирати індивідуально за типом шкіри. Для сухої шкіри підходить пом’якшувальна олійка, а для чутливої – заспокійливі очищувальні креми та емульсії. Для інтимних ділянок слід використовувати спеціальні гелі.

Правильний догляд за тілом: Скраби для тіла

правильний догляд за тілом скраби для тіла

Очистіть свою шкіру від відмерлих частинок шкіри та прискорте її відновлювальні процеси. Якщо не усувати ороговілі частинки шкіри тоді ваш догляд буде неповним.

Рекомендується виконувати пілінг тіла 1-2 рази на тиждень під час душу. Слід нанести скраб для тіла на мокру шкіру та круговими рухами промасажувати її, але в міру і без сильного натиску! Після чого змийте скраб з тіла.

Правильний догляд за тілом: Захист від сонця

правильний догляд за тілом сонцезахисний крем

Наша шкіра потребує захисту від сонячних променів цілий рік, це допоможе уникнути передчасного старіння та появи пігментних плям.

Сонцезахисний крем слід вибирати відповідного до інтенсивності сонячного випромінювання та типу своєї шкіри. А також наносити крем слід за 30 хв до прямого контакту.

Правильний догляд за тілом: Процедури по догляду за шкірою

правильний догляд за тілом доглядові процедури за шкірою

Існує в косметології таке як “правило 3-ох хвилин”, це правило каже, що протягом цього періоду часу після приймання душу слід нанести крем для тіла. Оскільки шкіра після душу вбирає більше поживних речовин та отримує необхідну вологість.

Крем для догляду слід обрати відносно вашого типу шкіри. Для сухої підходять жирні засоби, для чутливої всілякі ніжні креми. А ось щодо жирного типу, тут потрібні легкі засоби з некомедогенним складом.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: