Лазерний карбоновий пілінг — це швидка і безболісна процедура, котру виконують для покращення зовнішнього вигляду шкіри. Пілінг здебільшого потрібен людям зі жирним чи комбінованим типом шкіри, вуграми та розширеними або закупореними порами. Цей метод також корисний, якщо ви почали помічати пошкодження чи ознаки старіння спричинені сонячними ультрафіолетовими променями.

Даний пілінг підходить не всім. У цій статті ми розглянемо переваги та ефективність карбонового пілінгу, щоб ви могли визначити, чи підходить вам цей спосіб лікування.

Для чого потрібен лазерний карбоновий пілінг?

Цей пілінг глибоко відлущує шкіру та додатково стимулює вироблення колагену.

для чого потрібен карбоновий пілінг

Лазерний карбоновий пілінг та особливості його проведення

Не забудьте записатися на консультацію, щоб обговорити процедуру зі своїм спеціалістом.  Косметологи рекомендують припинити прийом ретинолів приблизно за тиждень до лазерного карбонового пілінгу. Також протягом цього часу слід користуватися протисонцевим кремом щодня. Лазерний карбоновий пілінг — це багатокомпонентний процес, який займає близько 30 хвилин від початку й до кінця. Через це його іноді називають пілінгом тривалістю в обідню перерву.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

 1. Лікар нанесе шар рідкого вуглецю на ваше обличчя. Вуглець поглинає шкірне сало, бруд та мертві клітини з глибоких пор.
 2. Ви почекаєте близько 10 хвилин, поки рідкий вуглець висохне.
 3. Після висихання вуглецю лікар надасть вам спеціальні окуляри, щоб захистити очі від лазера.
 4. Далі спеціаліст пропустить лазер, наприклад, Nd (неодимовий): YAG (ітрієво-алюмінієво-гранатовий), через шкіру в умовах низької енергії. Це нагріває вуглець, зв’язуючи його з епідермісом.
 5. Якщо у вас дуже чутлива шкіра або темні плями, такі як мелізма, лікар може рекомендувати пропустити крок нагрівання. Лазер також нагріває підшкірну тканину, стимулюючи вироблення колагену і згладжуючи дрібні лінії.
 6. За умови більшої енергії, лазер буде використовуватися для фрагментації рідкого вуглецю на крихітні частинки.
 7. Випарник диму, прикріплений до лазера, видалить вуглець, а також сміття та домішки, які він містить.
 8. Після процедури ваш лікар нанесе на шкіру зволожуючий та протисонцевий крем.

Ви одразу побачите, що шкіра стала світлішою, сяючою, а пори звузились.

Якщо у вас чутлива шкіра, ви можете відчути легке пощипування або почервоніння шкіри. Зазвичай це триває одну годину або менше.

Як доглядати за шкірою після карбонового пілінгу

 • Щодня зволожуйте шкіру. 
 • Лущення або відчуття сухості протягом кількох днів — нормальне явище.
 • Регулярно використовуйте протисонцевий крем із щонайменше SPF 30+ протягом декількох днів після лікування. 
 • Не використовуйте будь-які продукти, що містять ретинол, не вживайте алкоголь, принаймні протягом п’яти днів опісля пілінгу. 
 • Не відлущуйте і не використовуйте абразивні та інвазивні засоби для шкіри протягом принаймні одного тижня. 
 • Якщо у вас жирна шкіра, використовуйте засоби, призначені для боротьби з прищами, щоб підтримувати результат. 
 • Використовуйте продукти, що містять колаген, добавки до колагену, або дотримуйтеся дієти, що підвищує рівень колагену, особливо якщо у вас шкіра з ознаками старіння.
карбоновий пілінг проведення процедури в Івано-Франківську

Наскільки ефективний лазерний вуглецевий пілінг?

Лазерні вуглецеві пілінги здебільшого дуже ефективні для поліпшення вигляду жирної шкіри та зменшення розширених пор. Якщо у вас великі прищі або рубці від вугрів, може знадобитися кілька процедур, перш ніж ви побачите  результати. Тонкі лінії та зморшки також помітно зменшаться після однієї або декількох процедур.

В одному конкретному прикладі, молода жінка з великими гнійничковими кістозними вуграми отримала шість процедур пілінгу з інтервалом у два тижні.

Четверте лікування показало значні покращення. Після шостого лікування прищі зменшились на 90 відсотків. Ці довготривалі результати все ще було видно під час наступного візиту через два місяці.

Як і хімічний пілінг, лазерний вуглецевий пілінг не дасть остаточного результату. Можливо, вам знадобляться різні методи лікування, щоб зберегти переваги кожного. Вуглецеві пілінги можна повторювати кожні два-три тижні. Цей проміжок часу дозволяє достатньо регенерувати колаген між процедурами.

Шкіра у всіх різна. Поговоріть зі своїм лікарем про те, скільки процедур вам потрібно, перш ніж ви побачите результат.

Можливі побічні ефекти після лазерного пілінгу?

Крім легкого почервоніння шкіри та відчуття поколювання, після лазерного пілінгу не повинно бути побічних ефектів.

Важливо, щоб цю процедуру робив досвідчений та ліцензований фахівець. Це гарантуватиме безпеку шкіри та очей та приведе до бажаних наслідків.

Лазерні карбонові пілінги можуть освіжити та покращити зовнішній вигляд шкіри. Вони найкраще підходять для людей зі жирною шкірою, розширеними порами та вуграми. Люди, які мають незначні зморшки та фотостаріння, також можуть отримати користь від такого виду лікування. Карбоновий пілінг безболісний і не вимагає часу для відновлення. Окрім легкого та тимчасового почервоніння, побічних ефектів не виявлено.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: