УЗД вагітності – це профілактична процедура для виявлення самої вагітності та запобігання різних хвороб плоду. Діагностика повинна проводитися в інтервал часу між 5 та 6 тижнем вагітності. На цьому терміні УЗД покаже сам факт маткової вагітності, також визначається місце прикріплення плодового яйця. Також встановлюється точний період вагітності. Так що можна вважати, що перше УЗД при вагітності – це найважливіший етап в контролі всього процесу.

Переваги УЗД суглобів у косметології FineLine

ЯКІ Є ВИДИ УЗД ДЛЯ ВАГІТНИХ?

УЗД вагітних - 03/03/2024
  • Стандартне 2-D УЗД. Це дослідження у двох вимірах. Проводиться на будь-якому терміні вагітності та дає основну інформацію про стан плода і прилеглих тканин. Тривалість обстеження – 15-20 хвилин.
  • 3-D УЗД – на екрані УЗД-апарату лікар бачить тривимірну кольорову картинку. Вона дозволяє розглянути високоякісне зображення дитини. Можна розглянути особа, статеву приналежність і т.д. Триває таке дослідження коло години.
  • 4-D УЗД – майже те ж, що і 3-D, але зображення видається на екран в режимі реального часу. Це дозволяє розглянути фактичний стан дитини й побачити руху плода в процесі сканування, а також записати зображення на носій. В результаті батьки отримують не фотографію малюка, а відеозапис з ним.

При вагітності є почерговість проведення процедур УЗД: 10 – 11 тиждень – на цьому терміні досліджується освіту серця у плода. Також проводиться обстеження для раннього виявлення можливих аномалій плода; 19 – 21 тиждень – в цей час призначають третє планове УЗД. Тепер оцінюється розвиток органів і систем дитини, наявність / відсутність патологій плоду, які не можна було визначити на більш ранніх термінах; 32 – 34 тиждень – третя планове УЗД під час вагітності. Це останнє дослідження перед пологами. Досліджується плід на можливість затримок у розвитку, патологій. Визначається кількість навколоплідної води, передлежання плаценти, правильність розташування плода.

БЕЗПЕЧНІСТЬ УЗД ДЛЯ ВАГІТНИХ

безпечність узд для вагітних

Дослідження в стандартному двомірному режимі абсолютно безпечно для плоду і майбутньої мами, його можна проводити стільки разів, скільки призначить Ваш акушер – гінеколог. Питання лише в термінах проведення, адже неспроста існують певні тижні вагітності, в які рекомендується проходити обстеження.

Таким чином, хочеться відзначити, що пренатальний УЗД скринінг – важливий і безпечний етап діагностики при вагітності, який дасть інформацію про стан майбутнього малюка і допоможе вчасно виявити відхилення від норми.

Ціни на УЗД вагітних в Івано-Франківську

Назва Ціни
Загальний УЗД вагітних від 200 грн
УЗД плода первинна 480 грн
УЗД плода повторно 390 грн