Короткий зміст статті:

У цій статті ми розглянемо топ процедур, які будуть актуальними у 2023 році. Цей топ включатиме процедури, які у 2022 році користувалися найбільшим попитом серед клієнтів. Сюди ми включили, як однотипні процедури, так і процедури яких є великий різновид.

1# Топ процедур в 2023 році: Масаж

В топ процедур масаж попав не просто так, оскільки в нас існує багато як авторських, так і класичних тому кожний знайде свій. Завдяки різноманітності людина може обрати оздоровчий, якщо має сидячу роботу і хоче зняти напругу зі спини або релакс щоб розслабитися після тяжкого робочого дня.

топ процедур в 2023 році масаж

2# Топ процедур в 2023 році: Пілінг шкіри

На другому місці в топ процедур 2023 року ми розмістили пілінги. Оскільки це один з найефективніших методів очищення шкіри обличчя та омолодження. Ця процедура найкраще себе показує в комбінації з іншими, тоді очищення від пілінгу зможе якомога ефективніше очистити глибокі пори в шкірі.

топ процедур в 2023 році пілінг

3# Топ процедур в 2023 році: Кріоліполіз

Кріоліполіз закріпився на третьому місці серед топ процедур 2023 року. Кріоліполіз – це корекція фігури холодом. Апарат охолоджує вибрану зону на тілі, тим самим запускаючи процес розчеплення жирових клітин. Процедура чудово комбінується з іншими методиками схуднення та покращує результат. А найбільша перевага цього методу в швидкості його дії, вже за 21 день буде видно результат, якщо дотримуватися рекомендацій спеціаліста.

Оскільки кріоліполіз це процедура схуднення вона також ефективно бориться проти целюліту та локально усуває жирові відкладення. Може виконуватися на такі зони:

  • Кріоліполіз живота
  • Кріоліполіз рук
  • Кріоліполіз боків
  • Кріоліполіз ніг
  • Кріоліполіз сідниць
  • Кріоліполіз спини
топ процедур в 2023 році кріоліполіз

4# Топ процедур в 2023 році: Лазерна епіляція

На 4 місці в топ процедур 2023 року ми розмістили лазерну епіляцію. Оскільки з кожним роком просте гоління та дипіляція відходить на другий план, лазерна епіляція процвітає і цією процедур користуються все більше і більше людей, як серед жінок, так і серед чоловіків. Процедура набула такої популярності через довготривалий результат, якщо виконати комплекс волосся не відростатиме до 1 року, але щорічно потрібно виконувати одну процедуру підтримки.

топ процедур в 2023 році лазерна епіляція

Процедура лазерної епіляції вважається повністю безпечною та майже безболісною(через різний больовий поріг у людей). Також ризик отримати опік зникає через обладнання яке ми використовуємо та спеціального гелю для охолодження. Також до переваг лазерної епіляції можна віднести можливість усунення волосся по зонах. На яких зонах можна виконувати лазерну епіляцію? Ось перелік на яких:

  • Всі ділянки на ногах
  • Всі ділянки обличчя
  • Всі ділянки тіла
  • Всі ділянки рук

5# Топ процедур в 2023 році: Ін’єкційна косметологія

Топ процедур в 2023 році ми хочемо завершити ін’єкційною косметологією. Чому? Все просто це найпопулярніші процедури в нашій косметології. Є різні види ін’єкцій, від корекції зморшок до розчеплення жирових клітин, ін’єкційна косметологія може бути різною за дією, але їх об’єднує спосіб введення – ін’єкційна методика.

Можна виділи декілька основних процедур, які ми проводимо з ін’єкційної косметології. Серед них:

топ процедур в 2023 році ін'єкційна косметологія

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: