Ви звикли наносити протисонцевий крем на обличчя, але пропускаєте повіки? Перед виходом на вулицю ви, можливо, звикли наносити протисонцевий крем на обличчя, руки та ноги. І це тільки початок, але не зупиняйтеся на цьому. Деякі місця – такі, як шкіра голови, губи, вуха, шия і груди – зазвичай ігноруються або тому, що наносити на них протисонцевий крем незручно, або тому, що ця область не отримує достатньо сонця, щоб використовувати SPF. Але багато з цих зон входять в число місць, де розвивається рак шкіри.

Сонцезахисний крем: Вуха

сонцезахисний крем на вуха

Завдяки всім своїм складкам, вуха – не найзручніше місце для нанесення крему. Але вони отримують багато сонця, тому не варто їх пропускати.  Наносите лосьйон на мочки, за вухами, включаючи складку за вухом. Наносите протисонцевий крем широкого спектра дії, щоб звести ризик до мінімуму, і переконайтеся, що ви покрили всі області вух, спереду і ззаду. І не забувайте, що носіння капелюха з козирком і пошук тіні всюди, де це можливо, також є відмінними ідеями.

Протисонцевий крем: ШКІРА ГОЛОВИ

Топ 6 місць які пропускають при нанесені сонцезахисного крему - 17/06/2024

Якщо ви думаєте, що волосся захищають шкіру голови, подумайте ще раз. Шкіра голови – це найвища точка тіла, тому ймовірність обгоріти на ній вище, ніж на інших ділянках. Щоб запобігти цьому, необхідно завжди наносити крем на шкіру голови та лінію росту волосся. Це не обов’язково має бути протисонцевий крем, який ви наносите на тіло, в наш час є велика кількість інших засобів спеціалізованих для шкіри голови.

Сонцезахисний крем: ПОВІКИ

Топ 6 місць які пропускають при нанесені сонцезахисного крему - 17/06/2024

Шкіра навколо очей тонка, і це робить її вразливою до сонця, а також до ознак старіння. Багато людей утримуються від нанесення протисонцевого крему на повіки через чутливість цієї області. Для захисту без печіння вибирайте мінеральні протисонцеві засоби, що містять діоксид титану або оксид цинку. Нарешті, не забудьте про протисонцеві окуляри. Протисонцеві окуляри з захистом від ультрафіолетових променів – відмінне вкладення коштів, які допоможуть захистити повіки від сонячних променів.

Сонцезахисний крем: ГУБИ

Топ 6 місць які пропускають при нанесені сонцезахисного крему - 17/06/2024

Можливо, ви не вважаєте губи шкірою, але це так, і рак шкіри може розвинутися і там. На щастя, захистити цю область дуже просто. Все, що вам потрібно, – це бальзам для губ. Використання бальзаму для губ є хорошою практикою, що допомагає запобігти розвитку раку шкіри та зморшок в цій області. Найскладніше – не забувати наносити його протягом дня.

Протисонцевий крем: ШИЯ ТА ГРУДИ

Топ 6 місць які пропускають при нанесені сонцезахисного крему - 17/06/2024

Ви можете старанно наносити протисонцевий крем на обличчя перед виходом з дому, але не забудьте подбати й про шию. Вона і груди також є осередками раку шкіри, і слід приділяти увагу цим зонам. На грудях і шиї використовуйте прозорий оксид цинку, звертаючи увагу на те, що тоновані протисонцеві засоби для обличчя можуть потрапити на одяг.

Протисонцевий крем: СТУПНІ

Топ 6 місць які пропускають при нанесені сонцезахисного крему - 17/06/2024

Якщо ви не носите взуття з повним покриттям, наприклад, кросівки, ваші ноги можуть вбирати багато променів. Верхня частина ступнів часто піддається впливу сонця. Підошви ніг, з іншого боку, зазвичай більш захищені через товстого шару відмерлих клітин шкіри. Але якщо підошви ніг будуть якимось чином бути під впливом ультрафіолетових променів – наприклад, якщо ви будете лежати босоніж на пляжі – вам слід наносити протисонцевий крем на цю область, оскільки, там теж може розвинутися меланома.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: