Впродовж багатьох років усіх інтригує секрет легкості у французькій красі — це міцелярна вода. Французи використовують її вже протягом декількох десятиліть, в основному тому, що виявили, що місцева водопровідна вода має негативний вплив на їх шкіру. Але, слід зазначити, що вона робить набагато більше, ніж звичайна вода з під крана.

ЩО ТАКЕ МІЦЕЛЯРНА ВОДА?

По суті, міцелярна вода містить крихітні капсули з маслом (міцели) — які притягують забруднення, такі як бруд, масло і макіяж, з поверхні шкіри. Міцели настільки легкі та ніжні, що їх навіть не потрібно змивати, що робить міцелярну воду ідеальним засобом, що очищає на ходу. Вона м’яко видаляє забруднення, не порушуючи балансу та мікрофлори шкіри — без агресивних інгредієнтів і жирних слідів. Крім того, цей багатоцільовий тонік можна використовувати як засіб для зняття макіяжу.

Хто підлягає використанню міцелярних вод?

Ось ще одна причина любити міцелярну воду: вона досить універсальна і підходить для всіх типів шкіри, будь то суха, чутлива, схильна до акне або комбінована шкіра.

Міцелярна вода 1

By Terry Baume de Rose Micellar Water

Ця міцелярна вода містить зволожувальні та відновлювальні частинки з екстрактами троянди, що підвищують рівень зволоження шкіри більш ніж на 80%. Шкіра залишається ідеально чистою, зволоженою і свіжою, а також ця міцелярна вода не пересушує її.

La Mer The Cleansing Micellar Water

Це один крок без ополіскування, щоб прибрати сліди важкого дня, а фірмові морські активні компоненти допомагають ремінералізувати та зволожити шкіру, забезпечуючи ефективне очищення від шкідливих елементів, а також заспокоює шкіри та не залишає слідів.

Міцелярна вода 2
Міцелярна вода 3

Caudalie Vinoclean Micellar Cleansing Water

Формула-бестселер Caudalie містить органічну виноградну воду, ефективність якої на шкірі важко описати словами, екстракт ромашки, який добре заспокоює шкіру й взаємодіє з іншими активними речовинами та рослинний гліцерин, дії якого дозволяють йому додатково заспокоювати, зволожувати й пом’якшувати шкіру під час очищення її міцелярною водою.

Bioderma H2O

Останній в списку, але безумовно не останній по важливості, культовий бренд, з якого все почалося. Завдяки своїй чудовій заспокійливій дії та неймовірній гіпоалергенній формулі, пляшечка Bioderma продається кожні п’ять секунд по всьому світу.

Міцелярна вода 4

ЯК ЇХ ВИКОРИСТОВУВАТИ?

Попри те, що вона називається водою і виглядає як вода, останнє, що ви хочете зробити, це розприскати її по всьому обличчю або випити. За текстурою міцелярна вода більше схожа на тонік, тому її потрібно нанести на ватний диск і проводити ним по обличчю.  А потім продовжуйте вмиватися як зазвичай — змивати міцелярку не потрібно. Ви можете використовувати його як засіб першого очищення або після очищення як тонік чи додаткове зволоження + заспокоєння.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: