Ви знаєте, що зберігання їжі в холодильнику залишає їх свіжими на довший час, подовжує термін придатності та робить  смак їжі краще? Ну, те ж саме стосується догляду за шкірою. З’їдайте частину своїх нічних запасів, бо настав час звільнити трохи місця для косметики.

По-перше

Застосування охолоджених продуктів на шкіру, особливо коли виникає біль або роздратування, додає додаткового ефекту заспокоєння. Окрім миттєвого полегшення та бадьорості, більш холодний догляд за шкірою відомий тим, що підсилює кровообіг, мінімізує набряклість і звужує пори. Охолодження також сприяє продовженню терміну зберігання, уповільнюючи окислення шкіри. Кожного разу, коли ви відкриваєте косметичні креми чи інше, вплив повітря змінює інгредієнти та зменшує термін придатності. На щастя, ваш холодильник може допомогти боротися з цим, щоб збільшити термін зберігання. Нижче вказані косметичні засоби, які спокійно переносять холод і залишивши їх трохи в холодильнику чи повністю зробити його їхнім постійним місцем перебування покращать свої властивості та будуть зберігатися довше.

Гелеві засоби для очей

Топ 5 косметичних засобів які покращуються від холоду - 29/05/2023

Якщо ви зберігаєте в холодильнику лише одну річ із цього списку, переконайтеся, що це продукт для очей. Найкраще відчуття – це нанесення холодного крему для очей щоранку для освіження втомлених підглядачів, а потім охолодження охолодженими плямами для очей після довгого робочого дня. Вибирайте гелеві пластирі для очей та гелеві креми для очей для повної охолодження зволоження.

Валики для обличчя

Топ 5 косметичних засобів які покращуються від холоду - 29/05/2023

Холодні валики для обличчя дійсно забезпечують кращі циркуляцію крові, що допомагає підживити шкіру та мінімізувати набряклість. Охолоджені ролики також допомагають послабити м’язову напругу та заспокоїти мігрень. Катки з льодом, ролики з рожевого кварцу та ролики з нержавіючої сталі чудово підходять для того відчуття охолодження, яке здається схожим на кубик льоду без брудної крапельки.

Засоби від вугрів

Топ 5 косметичних засобів які покращуються від холоду - 29/05/2023

Біль від прищів? Не секрет, що активні прищі приносять серйозно біль, але ви можете вгамувати біль, зберігаючи свої маски для обличчя в холодильнику. Вам сподобається отримувати насолодження від холодної маски на обличчі, яка повністю забере больові відчуття та розслабить шкіру.

Лосьйони проти свербіння

Топ 5 косметичних засобів які покращуються від холоду - 29/05/2023

Встояти перед бажанням подряпати подразнену шкіру, застосувавши бальзам проти свербіння, який вгамовує суху шкіру, зменшуючи подразнення. Не забудьте покласти суміш в холодильник, перш ніж застосовувати на шкіру для охолодження та сплеску полегшення при контакті.

Сонцезахисний крем

Топ 5 косметичних засобів які покращуються від холоду - 29/05/2023

З настанням літа обов’язково тримайте сонцезахисний крем у холодильнику для надійного захисту протягом усього сезону. І якщо ви трохи обпечетеся, холодний сонцезахисний крем забезпечує ідеальне полегшення та охолодження, після опіку вашої шкіри.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

 • 3 Зони - 29/05/2023

  3 Зони

  FINELINE

  • Верхня губа
  • Пахви
  • Гомілки
  1250

  780₴

 • Beauty Pass - 29/05/2023

  Beauty Pass

  FINELINE

  • Вся апаратна косметологія
  • 2 години
  • процедури на вибір
  3000

  1280₴

 • Комплекс 420 - 29/05/2023

  Комплекс 420

  FINELINE

  • Алмазна мікродермабразія
  • Терапія тепло-холод
  • Кешбек 5%
  700

  420₴

Вам може бути цікаво: