Ви знаєте, що зберігання їжі в холоді залишає їх свіжими на довший час, подовжує термін придатності та робить  смак їжі краще? Ну, те ж саме стосується догляду за шкірою. З’їдайте частину своїх нічних запасів, бо настав час звільнити трохи місця для косметики.

По-перше

Застосування продуктів, які постояли в холоді на шкіру, особливо коли виникає біль або роздратування, додає додаткового ефекту заспокоєння. Окрім миттєвого полегшення та бадьорості, більш холодний догляд за шкірою відомий тим, що підсилює кровообіг, мінімізує набряклість і звужує пори. Охолодження також сприяє продовженню терміну зберігання, уповільнюючи окислення шкіри. Кожного разу, коли ви відкриваєте косметичні креми чи інше, вплив повітря змінює інгредієнти та зменшує термін придатності. На щастя, ваш холодильник може допомогти боротися з цим, щоб збільшити термін зберігання. Нижче вказані косметичні засоби, які спокійно переносять холод і залишивши їх трохи в холодильнику чи повністю зробити його їхнім постійним місцем перебування покращать свої властивості та будуть зберігатися довше.

Гелеві засоби для очей

Топ 5 косметичних засобів які покращуються у холоді - 16/07/2024

Якщо ви зберігаєте в холоді лише одну річ із цього списку, переконайтеся, що це продукт для очей. Найкраще відчуття – це нанесення холодного крему для очей щоранку для освіження втомлених підглядачів, а потім охолодження охолодженими плямами для очей після довгого робочого дня. Вибирайте гелеві пластирі для очей та гелеві креми для очей для повного зволоження в холоді.

Валики для обличчя

Топ 5 косметичних засобів які покращуються у холоді - 16/07/2024

Холодні валики для обличчя дійсно забезпечують кращі циркуляцію крові, що допомагає підживити шкіру та мінімізувати набряклість. Охолоджені ролики також допомагають послабити м’язову напругу та заспокоїти мігрень. Катки з льодом, ролики з рожевого кварцу та ролики з нержавіючої сталі чудово підходять для того відчуття охолодження, яке здається схожим на кубик льоду без брудної крапельки.

Засоби від вугрів

Топ 5 косметичних засобів які покращуються у холоді - 16/07/2024

Біль від прищів? Не секрет, що активні прищі приносять серйозно біль, але ви можете вгамувати біль, зберігаючи свої маски для обличчя в холодильнику. Вам сподобається насолоджуватися маскою на обличчі яка побувала в холоді, вона повністю забере больові відчуття та розслабить шкіру.

Лосьйони проти свербіння

Топ 5 косметичних засобів які покращуються у холоді - 16/07/2024

Встояти перед бажанням подряпати подразнену шкіру, застосувавши бальзам проти свербіння, який вгамовує суху шкіру, зменшуючи подразнення. Не забудьте покласти суміш в холодильник, перш ніж застосовувати на шкіру для охолодження та сплеску полегшення при контакті.

Протисонцевий крем в холоді

Топ 5 косметичних засобів які покращуються у холоді - 16/07/2024

З настанням літа обов’язково тримайте протисонцевий крем у холодильнику для надійного захисту протягом усього сезону. І якщо ви трохи обпечетеся, холодний протисонцевий крем забезпечує ідеальне полегшення та охолодження, після опіку вашої шкіри.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: