1.Рецепти краси: Не виливайте рисову воду

Рецепти краси: рисова вода

Рисова вода багата мінералами, корисними для вашої шкіри та волосся. Використання охолодженої води, що залишилася після варки рису є відомою практикою в цілому світі. Особливо популярний даний лафхак був у древній Японії. Рисова вода також багата антиоксидантами, що допомагають запобігти гіперпігментації. Тим паче, в наш час це доволі доступний продукт, саме тому від очолює список рецептів краси в даній статті.

Як застосовувати: Намочіть ватний диск у рисовій воді та нанесіть на обличчя на 10 хвилин.

2.Рецепти краси: Куркума – універсальна приправа

Рецепти краси: куркума

Куркума чудова – вона працює як антисептик і прекрасно замінює скраб для тіла. Індія, Китай, навіть Українці, давно використовують куркуму в лікувальних та художніх цілях, але лише нещодавно Сполучені Штати дослідили переваги куркуми для лікування раку.

Як використовувати: Для домашнього догляду за шкірою ви можете використовувати куркуму з сумішшю молока для освітлення шкіри, чи очищення обличчя, або навіть для боротьби з отруйним плющем та екземою. Ви також можете придбати готові засоби для миття обличчя з куркумою, якщо ви не хочете робити це самостійно.

3.Рецепти краси: Вугілля замість зубної пасти

Рецепти краси: активоване вугілля

Активоване вугілля допомогає прибрати з зубів речовини, які забарвлюють зуби, коли ви п’єте каву та чай. Втім, офіційних наукових досліджень стосовно ефективності такого методу не має. Деякі стоматологи кажуть, що відбілювання зубів таким методом має право на існування, але не замінює професійне відбілювання та регулярні огляди.

Як застосовувати: Занурьте зубну щітку у порошкове вугілля та чистіть зуби круговими рухами протягом двох хвилин .

4.Рецепти краси: Пиво – прекрасний шампунь

Рецепти краси: пиво

Миття в пиві додає обсягу та блиску пошкодженому волоссю. Експерти пропонують використовувати традиційно зварене пиво, багате хмелем, щоб отримати максимальну користь від лікування пивом. Дехто стверджує, що пиво допомагає боротись з алопецією. Втім, перевірити це доволі складно.

Рецепти краси: маска для обличчя

Це зараз є сотні масок для обличчя. Раніше що попадалось під руку те і було складником маски. Альгінатна маска? Не смішіть. Як вам маска з товченої кропиви? Вівсянка? Маска для обличчя. Сметана? Маска для обличчя. Огірки? Маска для обличчя. Чайні пакетики? Покладіть їх на очні мішки. Усі ці продукти мають клінічно доведені позитивні результати щодо догляду за шкірою, і вони є основою багатьох ефективних засобів по догляду за шкірою на ринку.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: