Топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу

Як часто ви відпочиваєте? Напевно кожного вечора після важкого робочого дня. Ми хочемо запропонувати вам альтернативний спосіб розслабити з користю для здоров’я. Хочете дізнатися, який саме? Читайте нижче про топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу.

Топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу: Пілінг шкіри

Чому саме пілінг на 5 місці? Все просто ця процедура приносить найменше розслаблення та релаксу під час її виконання, але вона неймовірно хорошо для оздоровлення шкіри обличчя.

топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу пілінг шкіри

Пілінг – це видалення верхнього ороговілого шару шкіри для активації процесів активної регенерації шкіри. Завдяки спеціальному складу він викликає контрольовані опіки і як результат клітини починають активно регенерувати. Завдяки чому усувають багато естетичних недоліків шкіри, наприклад висипання, шрами, постакне чи мімічні зморшки.

Більше про пілінг->

Топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу: Мікротокова терапія

Ми розмістили мікротокову терапію на 4 місці оскільки розслаблення та оздоровлення цієї процедури знаходять на одинаковому рівні. А також причиною є те що мікро удари струмом можуть причиняти дискомфорт деяким людям.

топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу мікротокова терапія

Мікротокова терапія представляє собою м’який та делікатний вплив на шкіру та м’язи обличчя за допомогою струмів низької частоти. Завдяки такому впливу імпульси відновлюють мікроциркуляцію в тканинах шкіри, а ще прискорюють обмінні процеси тим самим стимулюючи синтез колагену та еластину. Як результат зморшки розгладжуються, стають менш помітні рубці та розтяжки.

Більше про мікротоки->

Топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу: Обгортання тіла

На 3 місця в нашому “топі” розміщене обгортання. Чудова процедура для релаксу та оздоровлення шкіри тіла. Також серед її переваг можна виділити різні методики обгортання з різними добавками.

топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу обгортання тіла

Обгортання – це один з найновіших методів вирішення естетичних проблем тіла. Головний принцип цієї процедури полягає в комплексному оздоровленні організму. Кожний з видів обгортань має свій унікальний вплив на організм. За температурою їх можна поділити на гарячі та холодні.

Більше про обгортання->

Топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу: Пресотерапія

І ось однією з лідерів нашого топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу посіла пресотерапія. Це відносно новий метод оздоровлення, який поєднує в собі розслаблюючі властивості та медичне лікування.

топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу персотерапія

Процедура пресотерапії дозволяє боротися із зайвою вагою, венозним тромбозом та захворюванням судин. Через спеціальний костюм за допомогою стиснутого повітря проводиться вплив на лімфи та кров. Під час процедури виводяться надлишкові речовини, продукти клітинного розпаду, а також нормалізується робота шлунково-кишкового тракту.

Більше про пресотерапію->

Топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу: Оздоровчий масаж

Нарешті абсолютний переможець в топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу – Оздоровчий масаж. Чому саме він? Пояснюємо, під час масажу ви отримаєте максимум задоволення, а також зможете повністю розслабитися та відчути як вправні руки масажиста розминають вас як тісто.

топ 5 процедур для оздоровлення та релаксу оздоровчий масаж

Оздоровчий масаж це в першу чергу розслаблення в фізичному плані. В залежності від побажань клієнта масаж може виконуватися різними техніками. Завдяки своїй відновлювальній здатності оздоровчий масаж усуває стрес.

Більше про оздоровчий масаж->

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: