Прихід осені зазвичай супроводжується авітамінозом, погіршенням стану волосся та шкіри. Найбільш тяжко після літа страждає шкірний покрив. Інтенсивна засмага, використання важких сонцезахисних засобів, купання в хлорованому басейні – основні причини підвищеної чутливості шкіри восени. Низька вологість в приміщенні в опалювальний сезон лише додає проблем. Шкіра стає дуже чутливою – незначний порив холодного вітру може викликати почервоніння, подразнення, висипання. Аби підтримувати її красу і здоров’я восени, необхідно завчасно готуватися до холодів.

Правильний догляд за шкірою в осінній сезон потребує комплексного підходу. Недостатньо придбати живильний крем, для розв’язання проблеми потрібно як можна раніше звернутися до косметолога. Спеціалісти рекомендують  жінкам в цей період потішити себе косметологічними процедурами для відновлення шкіри та посилення її бар’єрних функцій. Серед найбільш затребуваних б’юті процедур в осінній сезон можна ТОП 5: Косметологічних послуг:

найкращі процедури чистка обличчя

Суть методу полягає в очищенні шкірного покрову від зроговілого шару епітелію, міліумів та інших повеневих і глибоких забруднень. Чистка оновлює захисні функції шкіри, поліпшує перебіг обмінних процесів, регулює діяльність сальних залоз та допомагає підтримувати зовнішній вигляд обличчя в гарному стані. Саме тому чистка обличчя входить в топ 5 косметологічних послуг будь-якого сезону. Ціни на процедуру залежать від способу її виконання.  Існує декілька різновидів чистки:

ТОП 5: Косметологічні послуги осені - 17/06/2024

Пілінг – затребувана процедура в осінній сезон. ЇЇ суть полягає у контрольованому пошкодженні верхнього шару епідермісу. Після злущення старих клітин відбувається вирівнювання рельєфу, насичення шкірного покрову вологою. В результаті шкіра жінки стає ніжною і пружною. Існує декілька видів пілінгу в залежності від ступеня впливу на шкірний покрив:

 • поверхневий – результатом є поліпшення кольору шкіри, звуження пор;

 • серединний –  сприяє регенерації шкіри та зменшенню глибини зморшок;

 • глибинний – рекомендований пацієнтам старшого віку.

В залежності від способу виконання, у косметології FineLine проводять такі види пілінгу:

 • хімічний;
 • косметичний;
 • механічний.

Оскільки пілінг потребує кваліфікованих дій, спосіб обробки і ступінь впливу на шкіру має обирати лікар-косметолог.

найкращі процедури біоревіталізація

Осінь – золота пора для такої б’юті процедури, як біоревіталізація.  Суть цього методу полягає у підшкірному введенні препарату на основі гіалуронової кислоти задля поліпшення стану шкіри і відновлення втраченого балансу вологи. По завершенню процедури шкіра жінки стає пружною та ніжною. Біоревіталізація також допомагає позбутися проблеми надмірної активності сальних залоз. Ефект від процедури зберігається протягом шести місяців. Саме тому це чітка 3-тя позиція в топ 5 послуг у косметології.

найкращі процедури мезотерапія

Такі косметологічні послуги, як біоревіталізація та мезотерапія, займають друге місце по популярності після чистки обличчя. Мезотерапія передбачає підшкірне введення ін’єкцій, що складаються з вітамінів, антиоксидантів та амінокислот. Після проведення цієї процедури жінкам вдається позбутись наступних проблем зі шкірою:

 • сухості;
 • пігментних плям;
 • вугрів;
 • розширення пор.
ТОП 5: Косметологічні послуги осені - 17/06/2024

Плазмоліфтинг – ще одна ін’єкційна процедура, яка відповідає за здоров’я і красу шкіри. І саме вона закриває наш топ 5 косметологічних послуг. Її основа полягає у введенні під шкіру власної плазми. Плазмоліфтинг – панацея від багатьох проблем зі шкірою, включаючи:

 • пігментні плями;
 • надмірну активність сальних залоз;
 • сухість;
 • появу зморшок;
 • низький тургор.

Перш ніж вдатися до будь-якої із косметологічних процедур, необхідно порадитись з досвідченим експертом. Косметолог допоможе з’ясувати проблеми шкіри, а також допоможе визначитись із вибором необхідної б’юті процедури.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: