Короткий зміст статті:

Запитання №1 : Що таке пресотерапія?

топ 5 частих запитань про пресотерапію що таке пресотерапія

Пресотерапія – це один з найновіших видів апаратного масажу, його проводять у спеціальному костюмі, який наповнюють стислим повітрям. Завдяки спеціальному апарату процедура проводиться локально або на все тіло.

Більше про пресотерапію ->

Запитання №2 : Який апарат використовується для пресотерапії?

топ 5 частих запитань про пресотерапію який апарат використовується

Zemits Sisley 2.0

Існує безліч апаратів для пресотерапії, але ми використовуємо саме Zemits Sisley 2.0. Це професійний апарат для пресотерапії американського виробництва на 24 канали. Завдяки чому утворюється точковий вплив на всі зони та отримується максимальний результат від процедури. Апарат виконує до 18 оздоровчих програм. Основні з них:

  • Програма для схуднення
  • Програма для загального оздоровлення тіла
  • Програма на відновлення після операцій чи хворіб

Більше про пресотерапію ->

Запитання №3 : Кому рекомендована пресотерарапія?

топ 5 частих запитань про пресотерапію кому рекомендована пресотерапія

Взагалі пресотерапія – це профілактично-лікувальна процедура, тому її можливо виконувати всім охочим, а найкраще вона підійде, якщо: у вас є набряклість у кінцівок та відчуття важкості в них, напруженість та спазми в м’язах, порушення кровообігу, проблеми зі шкірою, втрата пружності та обвисання, накопичення жирових відкладень у спеціальних зонах, необхідність відновлення після операцій чи травм.

Більше про пресотерапію ->

Запитання №4 : Кому протипоказана пресотерарапія?

топ 5 частих питань про пресотерапію протипоказання

В основному протипоказання до пресотерапії всі пов’язані із захворюваннями серця. Але тут також є свої нюанси. Наприклад: онкологічні захворювання, цукровий діабет, підвищений тиск, наявність переломів або вивихів, запальні процеси в організмі, шкірні хвороби чи відкриті рани.

Більше про пресотерапію ->

Запитання №5 : Як виконується пресотерапія?

топ 5 частих запитань про пресотерапію як виконується персотерапія

Пресотерапія виконується в декілька етапів. Перш за все повинна бути консультація щоб визначити чи немає у клієнта протипоказань. Якщо все добре тоді на клієнта вдягається спеціальний костюм, далі включається апарат та вибирається режим роботи й персональні налаштування. Після завершення процедури яка триватиме 30 хв спеціаліст дасть декілька рекомендацій щодо подальших процедур.

Більше про пресотерапію ->

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: