ЯК ЗУПИНИТИ СТАРІННЯ ШКІРИ?

Час летить невблаганно швидко і з ним йде і молодість, залишаючи по собі пам’ять на шкірі. Одного разу прокинувшись вранці Ви, несподівано для себе, помічаєте появу нових рельєфів на обличчі.

симптоми старіння шкіри

Однією із причин старіння шкіри є борозенки. Такі борозенки дерми з’являються на шиї, руках, і інших частинах тіла. В основному, вже у 25 років починається процес поступового старіння шкірного покриву, якщо вчасно не зупинити старіння шкіри втрачається пружність, можливість утримувати вологу і як результат – з’являються перші борозенки – ознаки раннього старіння шкіри. І як би вчені не прагнули виявити основні причини старіння, зупинити цілком цей процес вони не в змозі. Як же боротися з цим неминучим фактом? Ми не можемо зупинити ті зміни, яким піддається організм протягом життя, але уповільнити деякі процеси ми в силах. Тільки постійна турбота про себе повинна стати однією з корисних звичок, яка допоможе на довше зберегти Вашу молодість.

КОЛИ ПОЧИНАЄТЬСЯ СТАРІННЯ ШКІРИ?

Точно коли починається активний процес старіння вам ніхто не скаже, але є певна група експертів, які шукають відповідь на це питання та дають поради, щодо способів запобігти йому. Більшість з них вимагають кардинальної зміни способу життя – здорового харчування, свіжого повітря, фізичних вправ, відмови від шкідливих звичок.  І коли починається старіння шкіри навряд чи знайдеться жінка, яка залишається байдужою до появи перших її ознак.

робота над старінням шкіри

Розглянувши в дзеркалі першу зморшку, жінки поспішають придбати якийсь крем «проти зморшок». Як правило, перший порив виявляється останнім, оскільки омолодження шкіри, обіцяне в анотації, або не настає зовсім, або виявляється короткочасним. Розчаровані невдачею, багато жінок опускають руки та більше не намагаються протистояти природі, підкорившись неминучості.

омолодження шкіри

ЩО ДОПОМАГАЄ ВІД СТАРІННЯ ШКІРИ?

допомога від старіння шкіри

Від старіння шкіри допомагають сучасні косметичні anti-age засоби «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум) (засоби проти старіння) розробляються з урахуванням наших знань про ті процеси, які лежать в основі вікових змін, що відбуваються в шкірі та допомагають від старіння шкіри. Зараз вчені виділяють три головні причини передчасного старіння шкіри – це вільні радикали, УФ-випромінювання і зневоднення.

ПРИЧИНИ СТАРІННЯ ШКІРИ

Однією з причин старіння шкіри є акне. Вугрі або акне (acne) – хронічне запальне захворювання сальних залоз, що виникає в результаті їх закоркування та підвищеної продукції шкірного сала (себореї). Відомо, що себорея і вугрі досить широко поширені: 60-80% осіб у віці від 12 до 24 років страждають на це захворювання в тій чи іншій формі, щоб призупинити старіння шкіри. Є також певні фактори, які можуть помітно погіршити стан шкіри з висипом вугрів. Основні з них:

  • Гіперкератоз – явище, коли верхній шар шкіри значно збільшується у своєму розмірі. Викликає появу як прищів, так і вугрів. Крім усього іншого, при ньому значно зростає кількість шкідливих бактерій і шлаків в сальних залозах.
  • Високий рівень стресу. Підлітки часто схильні до великої кількості нервових ситуацій, які вони не завжди можуть здолати. Так чи інакше, стрес дуже сильно впливає на появу прищів і вважається однією з головних причин їх появи.

  • Порушення в роботі імунітету. Будь-який збій імунітету завжди проявляється спочатку на шкірі, а потім вже на внутрішніх органах людини.

  • Неправильно підібрана косметика. В силу індивідуальних особливостей організму, деякі інгредієнти, які входять до складу косметики, можуть дуже сильно нашкодити шкірі та спровокувати появу ще більшої кількості прищів.
  • Велика кількість сонячного випромінювання, спека і висока вологість.

ЩО ВИКЛИКАЄ СТАРІННЯ ШКІРИ?

Причин старіння шкіри є багато, але акне одна з серйозних. Акне – це проблема шкіри, і її обов’язково потрібно вирішувати. Але засоби для розв’язання цієї проблеми в такому юному віці повинні бути натуральними і якісно справлятися зі своїм завданням. Саме для розв’язання таких проблем компанією «AVA Laboratorium» (АВА Лабораторіум) була розроблена лінія АКНЕ КОНТРОЛЬ, яка запобігає старінню шкіри. Активні інгредієнти цієї лінії мають антибактеріальну властивість, нормалізують роботу сальних залоз, виявляють виражену природну протизапальну та антисептичну дії. При нанесенні на шкіру ці препарати підсушують її, знімають запалення і набряки, усувають прищі та вугрі.

Старіння шкіри через акне

Особливо великі незручності при акне доставляє ущільнення рогового шару шкіри, її шершавість, землистий відтінок, сальні пробки в гирлах фолікулів. АНА кислоти в даній ситуації слід застосовувати вибірково – тільки в тому випадку, якщо захворювання має не запальну форму. Це допоможе поліпшити мікроциркуляцію в запалених ділянках шкіри, а також знизити утворення рубців після акне.

Поділіться статтею:

Випадкова акція: 

Вам може бути цікаво: