В наших країнах заведено вважати, що проблематика висипів на шкірі є явищем тимчасовим: підліткове, критичні дні, алергія, банальне подразнення. Втім, це хвороба і вона піддається лікування. Її збудником може бути безліч факторів, які призводять до одного результату, названого в медицині терміном — акне. Косметологія FineLine пропонує ефективне лікування акне, прищів, вугрів та мілліумів!

ПРОЦЕДУРА ЛІКУВАННЯ АКНЕ У FINELINE

Лікування Акне - 15/07/2024
Проблема, що стосується кожного

АКНЕ

В тій чи іншій формі вугрі зустрічається у 60-80% молодих людей і дівчат у віці від 12 до 24 років. Однак вугрі можуть з’являтися і у дорослих людей.

Вилікувати акне не складно, хоча для цього потрібно чимало часу. Проте багато хто воліє займатися самолікуванням, що часто лише погіршує ситуацію.

ЕФЕКТИВНІ ПРОЦЕДУРИ

Лікування Акне - 15/07/2024
УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ

ПОСТАКНЕ

Вам вдалось подолати акне! Наші вітання. Втім, доволі часто це лиш середина дороги, бо потрібно ще позбавитись від наслідків захворювання. Нерівність шкіри, рубці, великі пори, шрами – все це потребує комплексного та професійного підходу, без бабусиних рецептів.

процедура лазерного шліфування

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ

Апаратна косметологічна процедура, яка дозволяє зменшити рубці та нерівності шкіри, за рахунок точкового впливу лазером. Являється  ефективнішою альтернативою пілінгу. Курс складає від 4 до 6 процедур.

ВИДИ МЕЗОТЕРАПІї

МЕЗОТЕРАПІЯ

Використання спеціалізованих мезотерапевтичних препаратів, дозволяє зменшити наслідки акне та захистити шкіру від можливих рецидивів. Курс складається з 2-4 процедур та не має побічних ефектів.

Лікування Акне - 15/07/2024

ПОВЕРХНЕВИЙ ПІЛІНГ

Процедура, що проводиться в комплексі з мезотерапією та лазерним шліфуванням. Прискорює регенеративні процеси, покращує еластичність шкіри. Для помітного ефекту вистачає 2-х процедур.

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

0дн
ТЕМРІН ЛІКУВАННЯ
0хв
ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУР
0міс.
ПОВНЕ ВИЗДОРОВЛЕННЯ
Лікування Акне - 15/07/2024
Підшкірні Прищі

МІЛІУМИ

Є досить поширеною косметичною проблемою, що може виникати в будь-якому віці. Особливо часто білі підшкірні вугрі з’являються в період статевого дозрівання. Міліуми не можливо вилікувати в домашніх умовах.

І ЯК ЖЕ ЇХ ЛІКУВАТИ?

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ

МІФИ ПРО АКНЕ

Під впливом ультрафіолету шкіра дійсно стає трохи сухішою. Проте засмага збільшує кількість мертвих клітин на поверхні шкіри, що закупорюють  і прищів стає ще більше. Засмага — дієвий спосіб позбутися від пари-трійки дрібних прищиків і через тиждень отримати кілька десятків нових і великих. Якщо у вас саме така ціль — сонце вам в поміч:) В іншому випадку старайтесь використовувати професійний догляд за шкірою. Сонце, в цілому, не дуже корисно впливає на стан вашої шкіри.

Часте умивання і пілінг травмують шкіру і знищують її здорову мікрофлору. На пересушеній шкірі з’являються мікротріщини, в які потрапляють бактерії. Ослаблена шкіра не може протистояти їм, і, що не дивно, її стан погіршується. Вмиватися при акне слід не частіше 2 разів на добу. Якщо врахувати те, що тариф на воду й так виріс майже на 70%, це дозволить суттєво зекономити кошти, для походу до косметолога!

При видавлюванні прищика на поверхню виходить тільки його частина, а решта залишається в шкірі та провокує появу глибокого запалення. Крім того, такий метод травмує шкіру і, що особливо важливо, канал сальної залози. Це заважає секрету виходити назовні, тому акне на місці знищеного прища виникатиме знову і знову. Результат — не тільки прищі, але і шрами, видаляти які дорого (але ми надамо вам знижку 20% в знак підтримки) і неприємно (це факт). Звісно, ви можете думати, що це “казки” косметологів, щоб заробити на вас гроші. Але просто згадайте скільки раз бувало так, що після видалення прищика в одному місці, навколо нього формується декілька нових. І все стане на свої місця.

не давіть прищі
лікування акне

РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ

Лікування прищів та вугрового висипання у клініці FineLine дозволяє повністю оздоровити та омолодити шкіру. Нижче ви можете переглянути результати до та після!