Лікування акне та прищів у Івано-Франківську

ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Ефективні процедури лікування шкірних захворювань.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 10%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

В наших країнах заведено вважати, що проблематика висипів на шкірі є явищем тимчасовим: підліткове, критичні дні, алергія, банальне подразнення. Втім, це хвороба і вона піддається лікування. Її збудником може бути безліч факторів, які призводять до одного результату, названого в медицині терміном — акне. Косметологія FineLine пропонує ефективне лікування акне, прищів, вугрів та мілліумів!

ПРОЦЕДУРА ЛІКУВАННЯ АКНЕ У FINELINE

Лікування вугрового висипання - 24/07/2021
Проблема, що стосується кожного

АКНЕ

В тій чи іншій формі вугрі зустрічається у 60-80% молодих людей і дівчат у віці від 12 до 24 років. Однак вугрі можуть з’являтися і у дорослих людей.

Вилікувати акне не складно, хоча для цього потрібно чимало часу. Проте багато хто воліє займатися самолікуванням, що часто лише погіршує ситуацію.

ЕФЕКТИВНІ ПРОЦЕДУРИ

Лікування вугрового висипання - 24/07/2021
УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ

ПОСТАКНЕ

Вам вдалось подолати акне! Наші вітання. Втім, доволі часто це лиш середина дороги, бо потрібно ще позбавитись від наслідків захворювання. Нерівність шкіри, рубці, великі пори, шрами – все це потребує комплексного та професійного підходу, без бабусиних рецептів.

процедура лазерного шліфування

ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ

Апаратна косметологічна процедура, яка дозволяє зменшити рубці та нерівності шкіри, за рахунок точкового впливу лазером. Являється  ефективнішою альтернативою пілінгу. Курс складає від 4 до 6 процедур.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ВИДИ МЕЗОТЕРАПІї

МЕЗОТЕРАПІЯ

Використання спеціалізованих мезотерапевтичних препаратів, дозволяє зменшити наслідки акне та захистити шкіру від можливих рецидивів. Курс складається з 2-4 процедур та не має побічних ефектів.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Лікування вугрового висипання - 24/07/2021

ПОВЕРХНЕВИЙ ПІЛІНГ

Процедура, що проводиться в комплексі з мезотерапією та лазерним шліфуванням. Прискорює регенеративні процеси, покращує еластичність шкіри. Для помітного ефекту вистачає 2-х процедур.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

0дн
ТЕМРІН ЛІКУВАННЯ
0хв
ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУР
0міс.
ПОВНЕ ВИЗДОРОВЛЕННЯ
Лікування вугрового висипання - 24/07/2021
Підшкірні Прищі

МІЛІУМИ

Є досить поширеною косметичною проблемою, що може виникати в будь-якому віці. Особливо часто білі підшкірні вугрі з’являються в період статевого дозрівання. Міліуми не можливо вилікувати в домашніх умовах.

І ЯК ЖЕ ЇХ ЛІКУВАТИ?