068-777-03-41
ЗАПИС/ПРАЙС
Комбінована чистка2021-02-08T15:12:28+02:00
Loading...

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Забудьте про чорні цятки, жирність шкіри та прищі!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

*При онлайн записі діє знижка 10%

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Рейтинг: 5

Ваша оцінка:

Вугровий висип або комедони, міліуми й поверхнева пігментація після самостійного видавлювання прищів — основні показники нездорової шкіри. Для усунення цих недоліків, перш за все необхідно очистити пори та позбавитись від надлишку шкірного жиру. Саме ці проблеми успішно вирішує комбінована чистка — це поєднання двох видів чисток: ультразвукової й механічної. Даний вид очищення шкіри проводиться як на обличчі, так і на спині. Вона здатна одночасно дбайливо та ефективно видалити глибокі й поверхневі забруднення шкіри. Комбінована чистка обличчя складається з декількох етапів, тривалість яких визначається ступенем забруднення шкіри. При цьому, для зменшення травматизації при проведені процедури, шкіру попередньо обробляють за допомогою спеціального гелю.

Комбінована чистка обличчя у Івано-Франківську
АПАРАТНА МЕТОДИКА

УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Сучасна та доволі ефективна методика очищення шкіри від надлишку шкірного жиру. Використовується для відкриття забитих пор та подальшого їх очищення з допомогою механічної (ручної) чистки.

0
ПРОЦЕДУР
0дн.
ІНТЕРВАЛ
0дня
ПЕРІОД ВІДНОВЛЕННЯ
МАНУАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ

МЕХАНІЧНА ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Процедура чистки обличчя, що проводиться з використанням спеціальних косметологічних інструментів. Усуває 99% чорних цяток, міліумів та прищів. Ефективна у будь-якому віці.

Механічна чистка обличчя у Івано-Франківську

ПОКАЗАННЯ

  • Наявні чорні цятки;

  • Жирність шкіри;

  • Наявний кератоз;

  • Шкірні захворювання;
  • Акне та прищі

ПРОТИПОКАЗИ

ПЕРЕВАГИ КОМБІНОВАНОЇ ЧИСТКИ ОБЛИЧЧЯ

Косметологія FineLine в Івано-Франківську, надає послуги з комбінованої чистки обличчя. Ми обрали саме цю процедуру за її неймовірну ефективність.

КУРС ПРОЦЕДУР:

Комбінована чистка відноситься до одноразової процедури. Як правило її проводять раз у 2-3 місяці, або рідше.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ КОМБІНОВАНОЇ ЧИСТКИ ОБЛИЧЧЯ

ЕФЕКТ ВІД КОМБІНОВАНОЇ ЧИСТКИ:
Оцінити отриманий результат можна тільки після того як зійде почервоніння. Саме по закінченню цього періоду шкіра стане м’якою, посвіжілої, рівною і чистою. Приблизний термін: 7-10 днів з моменту проведення процедури.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД

ЦІНА НА ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ

КОМБІНОВАНА ЧИСТКА

440
  • Базова ціан: 490₴

ЧИСТКА СПИНИ

800
  • Базова ціна: 900₴

К.Ч. +ПІЛІНГ

580
  • Базова ціна: 720₴

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ КОМБІНОВАНОЇ ЧИСТКИ ОБЛИЧЯ

Комбінована чистка - 26/02/2021Комбінована чистка - 26/02/2021

ВІДГУКИ ПРО КОМБІНОВАНУ ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ

Проходила курс лікування акне. Косметологія FineLine вразила професійним підходом та хорошою системою лояльності. Звертались з подругою й отримали +10% знижки на чистку обличчя. Результат було видно після першої процедури.

Маргарита Іллющук

Мав проблеми з прищами. Мені зараз 22 роки і я вже 4 роки користувався аптечними засобами. Проте бажаного ефекту я так і не отримав. Звернувся у файнлайн. Після першої процедури шкіра стала шовковистою. Тепер проходжу процедури раз на 2-3 міс, а саліцилову мазь з аптек раджу тільки ворогам:)

Андрій Мелькович

Записалась, прийшла в назначену годину, мене вчасно прийняли. Провели огляд та запропонували зробити пілінг та чистку. Результатом я задоволена. Була в інших косметологіях, але тепер буду тільки у ФайнЛайн бо тут завжди чисто, затишно і безпечно.

Оксана Тутор

Красиві дівчата і безкоштовна кава. Мрію збувається. Чистку провели трішки швидше, нічого зайвого купляти не примушували. Результат побачив через два дні як і було написано на сайті. Рекомендую косметологію файнлайн у Івано-Франківську!

Михайло Сварідов

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Протипоказання до комбінованої чистки обличчя2021-02-08T15:08:22+02:00

Вугрова хвороба; Підвищена температура; Алергія на компоненти препаратів; Онкологія;

Чи варто робити чистку обличчя вдома?2021-02-08T15:05:45+02:00

Чистка обличчя повинна проводитись у абсолютно стерильних умовах, щоб унеможливити будь-які інфекційні чи бактеріальні зараження. На жаль, в житлових приміщеннях дотримання стерильних умов не можливе в принципі.

Вартість комбінованої чистки обличчя?2021-02-08T15:06:04+02:00

У вартість комбінованої чистки входить: огляд косметолога + апаратна чистка + механічна чистка. Ціна за одну процедуру: 440 грн. Тривалість 90хв.
Запис по номеру: 068-777-03-41

Які переваги комбінованої чистки?2021-02-08T15:06:08+02:00

Дана процедура суттєво зменшує травматизацію шкіри. При цьому дозволяє набагато ретельніше очистити забиті пори. Також великим плюсом є доступна ціна: 440 грн за одну процедуру.

Що таке комбінована чистка обличчя?2021-02-08T14:57:25+02:00

Комбінована чистка обличчя – спеціальний комплекс процедур, який складається з ультразвукової (апаратної) та механічної (ручної) чистки обличчя. Середня тривалість процедури 90 хв.

З ЦІЄЮ ПРОЦЕДУРОЮ ЧАСТО ОБИРАЮТЬ: 

Комбінована чистка - 26/02/2021

Проблема з якою можна стикнутись у будь-якому віці. Прищі та вугрові висипання можуть перетворити життя будь кого у жахіття (особливо якщо в домі багато дзеркал). Проте у косметології FineLine ви зможете отримати кваліфіковану діагностику та лікування зі 100% результатом!

Мезотерапія в Івано-Франківську Fineline ін'єкції краси

Неймовірна процедура, яка дозволяє відновити ріст волосся та оздоровити шкіру. Інколи чистки буває замало щоб запустити регенеративні механізми шкіри, тому вітамінні комплекси, що входять до складу мезококтейлів є ідеальним розв’язання проблеми.

Комбінована чистка - 26/02/2021

Шкіри протягом життя піддається шкідливому впливу зовнішніх факторів. Як результат наявні шрами, пігментація, забиті пори, почервоніння. Лазерне шліфування шкіри усуває дані недоліки. У косметології FineLine використовується тільки сучасний лазер останнього покоління. Тому швидкий та довготривалий результат — це про нас:)